המלצת היום – ראשון

שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): שלושה שלטים מחוץ לאבינג מיזורי, צורת המים, מורות, רגעים מתים, בלתי נשכח, מאסטר שף ארה"ב, הדרקון הראשון שלי, אנדרה הענק, הוליווד 306, האשליה הגדולה, להיות ג'ון מלקוביץ', חוק הפטריוט עם חסן מינאג', שתי קרועות, המתים המהלכים (לפנות בוקר), נופל וקם, סדר אותי, בלש אמיתי, שלדון הצעיר, האמת על פרשת הארי קוברט, בוקר אחד, המדריך לרוצח, מכושפות הדור החדש, שלדון הצעיר, האקסית המטורפת, FBI, נשק קטלני, הרשימה השחורה, פמת"א, טיול אחרי צבא, מהפכה במטבח, 2025.

שלל מהנכר: לכודים (Trapped) – העונה השנייה של הסדרה האיסלנדית הגיעה אל BBC, כך שיש לה תרגום לאנגלית. שני פרקים (ב-7 במרץ גם ב-yes).

בנוסף פרק אחרון לגמרי של מקביל (Counterpart). עונה שלישית של סדרת המתח Ransom. וגם חסרי בושה, סינגל מילפית (SMILF), הגרסה המורחבת של QI, סאטרדיי נייט לייב (דון צ'ידל מנחה, גארי קלארק ג'וניור מופיע).

בערוץ האוכל ב-22:15 וב-VOD, מאסטר שף ארה"ב
העונה השמינית של סדרת הריאליטי בהובלת גורדון רמזי.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, אנדרה הענק
אנדרה רנה רוסימוף ("הנסיכה הקסומה") היה שחקן ומתאבק מקצועי שאובחן בענקיות – הפרעה הורמונלית שגרמה לגופו לגדול באופן חריג, ועל כך כונה "הפלא השמיני של העולם". גובהו היה כ-2.20 מ' ומשקלו נע בין 240-290 ק"ג. הסרט בוחן את חייו של אנדרה האגדי, הכוכב האהוב של ה-WWE ועולם הבידור, החינוך שספג בבית, ההצלחה והקשר עם החברים ובני המשפחה. בין המרואיינים: רובין רייט, ארנולד שוורצנגר, בילי קריסטל, רוב ריינר, האלק הוגאן, בני משפחה ועוד.

ב-HOT קומדי סנטרל ב-22:45, מורות
הקומדיה החמודה מאוד מגיעה אל סיומה עם חלקה השני של העונה השלישית. שידור יומי.

מורות – עונה 3 ב'

בלוויין,
ב-yes Action ב-22:45, בלתי נשכח
עונה שלישית לסדרה הבלשית הבריטית.

ב-yes דוקו ב-22:00, הוליווד 306
מה החפצים שאתה משאיר אחרי מותך מספרים עליך? במשך יותר מ-60 שנה גרה אנט אונטל בבית ממוצע ברחוב פשוט בניו ג'רזי. הכתובת, ליתר דיוק: 306 הוליווד. כשמתה ב-2011 בגיל 86 החליטו שני נכדיה, האמנים ויוצרי הקולנוע אלן וג'ונתן בוגארין, להתמודד עם אבלם בעזרת החפצים המדהימים שנמצאו בבית סבתם לאחר לכתה. מהחזרי מס מצהיבים ועד שמלות טפטה מדהימות, הם לאט לאט מבינים שכל אלפי הפריטים שנשארו בבית הם יותר מסתם חפצים; הם פורטלים לנשמתה של האשה שאהבו. בעודם מטפלים בבית כמו בחפירות בחורבה עתיקה, הם מתייחסים ולומדים כל פריט כאילו היה שריד יקר. כדי להרכיב מחדש את חפציה לצורך צילומים צבעוניים לקטלוג, שבו יקחו חלק כל מברשת שיניים ישנה ופלסטר, הם נעזרים בארכיאולוגים, פיזיקאים ומומחי אופנה. אלו עוזרים להם לבחון, להסיק ולחבר מחדש את הקשר בין החפצים לבין מי שהיתה סבתם באמת. בין כל אלה משולבים סרטי ארכיון שצילמו מדי שנה, בהם מתועדת הסבתא מחווה את דעותיה בנושאים שונים. התוצאה היא דיוקן של אישה מוערצת.

בנטפליקס, הדרקון הראשון שלי: מירוץ אל הקצה (Dragons: Race to the Edge)
עונות 3 ו-4 של סדרת האנימציה זמינות בשירות.

רגעים מתים

בסלקום TV, רגעים מתים (No Activity)
סדרה קומית דלת תקציב של CBS Access, שבה, כפי שמביע שמה, לא קורה כלום. היא מתרחשת רק בלילות בהם נערך מעקב משטרתי אחר פעילות של קרטל סמים מקסיקני, אבל בוחרת להציג רק את הרגעים המתים שבהם צריך להעביר את הזמן. מככבים פטריק ברמל, שיצר את הסדרה האוסטרלית המקורית וממשיך גם כאן, יחד עם טים מדואוז ("SNL"), ג'סי פלמונס ("שובר שורות", "פארגו"), איימי סדאריס, סוניטה מאני מ-"Glow" ו"מר רובוט", וויל פארל, בוב אודנקירק ועוד אורחים. כל העונה הראשונה זמינה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes VOD, שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי
דרמת הפשע זוכת שני פרסי אוסקר על המשחק לפרנסיס מקדורמנד ולסם רוקוול, והייתה מועמדת לעוד חמישה פרסים, כולל הסרט הטוב ביותר. בניסיון למצוא את הרוצח של בתה, שוכרת אם זועמת שלושה שלטי פרסומת נגד מפקח המשטרה ומציתה מהומה בעיירה קטנה ושקטה. גם עם וודי הרלסון. ביים מרטין מקדונה.

ב-yes VOD, צורת המים
הזוכה הגדול של אוסקר 2018, כולל הסרט והבמאי הטובים ביותר. פנטזיה רומנטית המתארת סיפור אהבה שובה לב וקסום הנרקם בין אישה אילמת שעובדת כמנקה במתקן ממשלתי חשאי, לבין יצור מסתורי הכלוא במתקן. כאשר היא מבינה שחייו בסכנה, היא תעשה הכל על מנת לשחררו לחופשי. עם סאלי הוקינס, מייקל שאנון. ביים גיירמו טל טורו.

ב-yes3 ב-22:00, האשליה הגדולה
סרטים שחייבים לראות. במלאת ארבעים שנה למותו של ז'אן רנואר, משדר הערוץ את יצירת המופת של הבמאי הצרפתי הנודע, המתארת את סיפורם של חיילים צרפתיים בשבי הגרמני במלחמת העולם הראשונה. הסרט היה מועמד לאוסקר לסרט הטוב ביותר ומככב בשלל רשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים – בין השאר הוא נכלל בין 100 הסרטים הטובים אי פעם ברשימת המבקרים היוקרתית של מגזין סייט אנד סאונד. עם ז'אן גאבן, אריך פון שטרוהיים. במאי: ז'אן רנואר, צרפת, 1937.

צורת המים

בסלקום TV, להיות ג'ון מלקוביץ'
הקלאסיקה הנפלאה שכתב צ'ארלי קאופמן.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 בנטפליקס
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
שלדון הצעיר 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
נשק קטלני 3 בסלקום TV
המדריך לרוצח 5 ב-HOT3 ב-20:45
פמת"א בכאן 11 ב-21:00
2025 בקשת 12 ב-21:00
מהפכה במטבח בערוץ 13 ב-21:15
מכושפות: הדור החדש ב-yes Drama ב-21:15
טיול אחרי צבא 2 בכאן 11 ב-21:40
שתי קרועות 2 ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
האקסית המטורפת 4 ב-yes Drama ב-22:00
אף בי איי ב-yes Action ב-22:00
האמת על פרשת הארי קוברט ב-yes Edge ב-22:00
בלתי נשכח 2 ב-yes Action ב-22:45
בוקר אחד ב-yes Edge ב-22:45
בלש אמיתי 3 ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-4:00
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-5:00
נופל וקם 3 ב-yes Oh ב-5:00
סדר אותי ב-yes Oh ב-5:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו