המלצת היום – שני

בוגדים

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, הכוח שמעבר, הסיפור שלנו עם מורגן פרימן, פרק אחרון לגמרי של מקביל, תוכנית אחרונה לעונה של זמן אמת. המתים המהלכים, בלש אמיתי, קראשינג, סדר אותי, נפילות חדות, סינגל מילפית, מזכירת המדינה, מקגיוור, יחסים בהסכמה, ברק שחור, מונא, 2025, הגנגסטרים.

שלל מהנכר: Traitors – קילי הוז האהובה והבלתי נלאית ("משפחת דארל", "שחיתות", "שומר ראש") מככבת בסדרת מתח וריגול בריטית חדשה, לצדם של אמה אפלטון ("קליקה"), מייקל סטולברג ("אימפריית הטיילת") ואחרים. ב-1945 בלונדון משתכנעת אישה לרגל אחר הממשלה שלה על ידי מאהבה, סוכן אמריקאי המבקש לגלות אם הממשלה הבריטית כוללת גורמים קומוניסטים.

Baptiste – ספין אוף של "הנעדר/ת" העוקב אחר אחת הדמויות הכי מנג'סות שם, הבלש הצרפתי ז'וליאן בפטיסט, שכעת חי עם משפחתו באמסטרדם. בעוד המשטרה המקומית זוכה לביקורת על חוסר יכולתה להגן עובדות המין של העיר, בפטיסט מסייע לאנגלי (טום הולנדר, "רפסודיה בוהמית") המגיע למקום בחיפוש אחר אחייניתו, שנשאבה לזנות וסמים בשל קשריה עם גנגסטר רומני מסתורי.

ג'ון אוליבר חוזר בעונה חדשה. עונה 26 של טופ גיר הבריטית, כעת בגרסתה העצובה והמרוקנת. פרק אחרון לעונה של תחנת ברלין.

וגם מזכירת המדינה, NCIS: לוס אנג'לס, God Friended Me, איש משפחה, Bob's Burgers, משפחת סימפסון, מכושפות הדור החדש, סופרגירל, Endeavour, מיילדת (Call The Midwife), ויקטוריה.

בפטיסט

בסלקום TV, הכוח שמעבר (Beyond)
דרמת מד"ב של טים קרינג ("גיבורים") ברשת פריפורם, על בחור צעיר שהיה בתרדמת במשך 12 שנה ומתעורר עם כוחות על. היא שרדה שתי עונות ב-2017-18 עד שבוטלה.

בנטפליקס, הסיפור שלנו עם מורגן פרימן
הסדרה של נשיונל ג'יאוגרפיק מגיעה כעת גם לנטפליקס: מדוע ואיך חברות אנושיות כל כך שונות זו מזו? כיצד התפחתה הציביליזציה האנושית? איך תראה החברה האנושית בעתיד? בתקופה שבה האירועים הגלובליים מניעים פיצול תרבויות, "הסיפור שלנו" שואף לחשוף את האנושיות המשותפת שחיה בתוכנו. מורגן פרימן יוצא למסע גלובלי לפגוש אנשים מתרבויות שונות, שחייהם מתנהלים בתצורות מפתיעות ומונחים על ידי יסודות שונים, ובוחן את הכוחות המאחדים את כולנו. פרימן נפגש ומדבר עם מנהיגים חזקים בעולם, אנשים רגילים עם סיפורים יוצאי דופן ואחרים.

בכבלים,
ב-HOT HBO ב-0:00, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר
עונה חדשה של תוכנית הסאטירה.

ולא לשכוח:
בלש אמיתי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סדר אותי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
פרק אחרון לגמרי של מקביל ב-yes VOD, ופרק מוקדם יותר ב-yes Edge ב-22:45
סינגל מילפית 2 ב-yes VOD
נפילות חדות ב-yes VOD
מזכירת המדינה 5 ב-yes VOD
ברק שחור 2 בנטפליקס
יחסים בהסכמה 2 ב-HOT3 ב-20:45
תוכנית אחרונה לעונה של זמן אמת בכאן 11 ב-21:00
2025 בקשת 12 ב-21:15
הפנים האמיתיות של הגנגסטרים בערוץ 13 ב-21:15
מונא בכאן 11 ב-22:00
מקגיוור 3 ב-yes Action ב-22:00
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו