המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/07/2015 בקטגוריה ‏כללי

טראקים, ללא גבולות, אולרייך זיידל, בתוך איימי שומר, הנגיף, ריי דונובן, גן החיות שלנו, בולרז, חליפות, רופא להשכיר, מאסטר שף, בתוך הבועה, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, רקדניות קטנות.

שלל מהנכר: Life In Squares, מיני סדרה בריטית בת שלושה פרקים המתרחשת בראשית המאה ה-20 ועוקבת אחרי שלושה חברים בולטים בקבוצת בלומבסברי – וירג'יניה וולף ואחותה הציירת ונסה בל, וכן האמן ההומו דאנקן גרנט. פינאלה הרווק + האיחוד, בנוסף Yonderland, The Whispers, UnReal, זאב צעיר, Murder in the First, פשעים חמורים, The Fosters, Chasing Life, עוזרות בית נחושות.

השלמה מיום שני: עונה שנייה וחדשה של ריק ומורטי! עונה חדשה של מי אתה חושב שאתה האמריקאית נפתחת עם ג'ניפר גודווין, Partners in Crime, סדרת פשע בריטית חדשה על פי אגת'ה כריסטי. I Am Cait, פרק ראשון בסדרה תיעודית רצינית של !E על קייטלין ג'נר, וגם הסקס של מאסטרס, ריי דונובן, הנגיף, השמים נופלים, The Last Ship, בולרז, על הקצה (The Brink), בלש אמיתי, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, קוד שרוף (Halt and Catch Fire), היפה והחיה, Humans.

בערוץ 1 ב-21:00, הסיפור האמיתי: ללא גבולות.
יוסי לשם, טורבו של פרויקטים לשמירת הסביבה, הוא הכח המניע היחיד שמגשים דו קיום בין ישראלים, פלסטינים וירדנים בעידן של קור מדיני. אז מדוע פרויקט התנשמות שלו לא משמש מודל לניפוץ חומות הקונפליקט? סיפור של עליות וירידות התלויות בססמוגרף הבטחוני-מדיני, סיפור אישי עם קונפליקט מייסר של מי שעובד בתל אביב אבל אשתו מתעקשת לגור בהר גילה. סיפור של טיפוס נדיר שחי בתחושת החמצה בגלל כישלונו למנוע היכחדות הנשרים. מפיק ובמאי: טובי ארבל.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, אולרייך זיידל: במאי בעבודה.
הצצה לעולמו של הבמאי השנוי במחלוקת אולרייך זיידל ("גן עדן לאוהבים"), החושף עד כמה יצירותיו עצמן הן מסע, בו הוא מרשה לעצמו להיות מודרך הן על ידי מציאות והן על ידי חזיונות ושדים. דיוקן הסרט מלווה את הבמאי האוסטרי במהלך עבודתו ומציג תמונה חיה של שיטת זיידל. הסרט מלווה אותו במהלך חזרות להפקתו האחרונה הפרובוקטיבית וחושף כיצד הוא מצליח לפתות את נתיניו לחשוף כל כך הרבה מעצמם, להתוודות לרצונות העמוקים ביותר שלהם והאובססיות.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, טראקים.
דיוקן נשי המבוסס על סיפורה האמיתי של רובין דווידסון, אישה צעירה שיצאה בשנות ה-70 למסע דרך מדבריות וטבע פראי במטרה לחצות ברגל את יבשת אוסטרליה כשלצדה רק ארבעה גמלים וכלב. עם מיה וסיקובסקה ("אליס בארץ הפלאות"), אדם דרייבר ("בנות").

ולא לשכוח:
מאסטר שף בערוץ 2 ב-21:00.
חליפות 5 בכן דרמה ב-21:15.
רקדניות קטנות 4 בלייפטיים ב-22:00.
רופא להשכיר 7 בכן דרמה ב-22:00.
בתוך הבועה 3 בכן פעולה ב-22:00.
בולרז בכן או ב-22:00.
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר בחם ועוד ב-22:00.
גן החיות שלנו בערוץ 1 ב-22:05.
בתוך איימי שומר בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
ריי דונובן 3 בכן או ב-22:30.
הנגיף 2 בכן פעולה ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו