המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/08/2014 בקטגוריה ‏כללי

כמעט חברות, ג'ונה מטונגה, תישאר קול, פרקים אחרונים לעונה של פילדלפיה זורחת והאחות ג'קי, כוחה של מוזיקת הנשמה, המתנחל, הליגה, פרשיות סמויות, חלוצי הטלוויזיה, ספר הסודות של אמריקה, תיקי העב"מים, גדולה מהחיים, מעברים, לג'יט, רוקי בלו, האח הגדול. שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של הרודן ופרשיות סמויות, מטדור, Drunk History, ריזולי ואיילס, שקרניות קטנות, Finding Carter, רופא להשכיר, America's Got Talent.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, כמעט חברות.
מאהובי הקהל של דוקאביב 2014 (מקום 3 מתוך 106 סרטים). שתי ילדות נפגשות ב"ענן": סמר (12), שאמה ערבייה ישראלית ואביה פלסטיני מהשטחים, מתגוררת בלוד – עיר מעורבת, מוכת עוני ופשע; ולינור (11), נולדה בגוש קטיף, מתגוררת בתלמים – מושב דתי בחבל לכיש. רק 67 קילומטרים מפרידים בין לוד לתלמים, אבל תהום לאומית, תרבותית ואידיאולוגית פעורה ביניהן. המיזם החינוכי-טכנולוגי שתחילתו בהתכתבות תמימה ברשת, והמשכו במפגש פנים מול פנים, מוסיף אלמנט חדש – מרגש, מלחיץ ומפתיע – לחייהן של הגיבורות, וסוחף אותן ואת בני משפחתן לחוויה עמוקה ומורכבת. בימוי: ניצן אופיר.

בכן או ב-22:25, ג'ונה מטונגה.
קומדיה חדשה מבית היוצר של הכותב והקומיקאי האוסטרלי, כריס לילי ("ג'מיי: נערת בית ספר פרטי", "סאמר הייטס היי"), מגיע הסיפור על ג'ונה טקלואה, נער מורד שאינו מצליח לשלוט בעצמו בכל הקשור לעשיית צרות. דמותו של ג'ונה הוצגה לראשונה ב"סאמר הייטס היי", ובה סיים את העונה כשהוא מסולק מבית הספר בגיל 14. "ג'ונה מטונגה" מתחילה כארבעה חודשים מאוחר יותר, כשאביו של ג'ונה מסלק אותו לאי טונגהפטו, לחיות עם משפחתו המורחבת – הסדר שלא עובד בכלל לאף אחד מן הצדדים. כאשר דודו כבר לא יכול לסבול יותר ושולח את ג'ונה בחזרה לסידני, ג'ונה מוצא את עצמו נרשם לבית הספר הקתולי "הצלב הקדוש", בו הוא פוגש חברים חדשים, אויבים חדשים ומורים חדשים שאותם הוא מצליח להוציא מדעתם. ובתוך כל זה, ג'ונה משתדל להשאיר את דרכיו הרעות מאחור ולהפוך ל"ילד טוב", אבל תוכניותיו אינן מצליחות.

בכבלים,
בכיף חם ב-22:30, תישאר קול.
קומדיה רומנטית בכיכובם של ווינונה ריידר, הילארי דאף ומרק פוליש, שגם כתב את התסריט (שביים אחיו התאום, מייקל). הסרט עוקב אחר קורותיו של הנרי מקארתי, סופר מצליח בן 30 פלוס שחוזר לעיירת נעוריו ולבית הספר התיכון שבו למד, על מנת לנאום בטקס קבלת התואר של הבוגרים הצעירים. הנרי מגלה במהרה שגם אחרי כ-20 שנה, דבר לא השתנה באמת, כשהוא מתאחד עם חבריו הוותיקים ופוגש את סקרלט, הבחורה שבה היה מאוהב בנעוריו. בזמן שהוא מתמודד עם רגשותיו כלפי סקרלט, הנרי מחוזר ע"י תלמידה סקסית שמזמינה אותו לנשף הסיום. גם עם מרק פוליש, ג'וש הולוויי, שון אוסטין, צ'בי צ'ייס, מרק בלוקאס, די וואלאס, ג'ון קרייר.

סרטים

ולא לשכוח:
מעברים בערוץ 1 ב-19:20.
האח הגדול בערוץ 2 ב-21:00.
בערוץ 8 ב-21:05, כוחה של מוזיקת הנשמה.
ספר הסודות של אמריקה 3 בערוץ ההיסטוריה ב-21:20.
גדולה מהחיים 4 בחם 3 ב-21:30.
המתנחל בערוץ 10 ב-22:00.
רוקי בלו בכן פעולה ב-22:00.
הליגה 5 בכן או ב-22:00.
האנגר 1: תיקי העב"מים בערוץ ההיסטוריה ב-22:10.
פרק אחרון לעונה של האחות ג'קי 6 בחם 3 ב-22:15.
פרשיות סמויות 5 בכן פעולה ב-22:45.
חלוצי הטלוויזיה בערוץ 8 ב-23:00.
פרק אחרון לעונה של פילדלפיה זורחת בכן או ב-22:55.
לג'יט 2 בכן או ב-23:20.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

  • assafTV

    מסתבר שיש שידור יומי (לילי) של אוז משלשום. הלילה פרק 3. א-ה ב-00:40. yes Oh

© עידו ישעיהו