המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/03/2014 בקטגוריה ‏כללי

הפינאלה של איך פגשתי את אמא, הוויקינגים, אניקה בנגצון כתבת פלילית, הקריקטורות של הרבלוק, אבא אמריקאי, נקמה, זוגות, האנטומיה של גריי, החץ, היפה והחיה, עממיות, המערכת, היפה והחנון, חדר 101, אישה לראווה. בהורדות: עונה שנייה וחדשה בת ארבעה פרקים של Endeavour, דרמת המתח הבריטית המהווה פריקוול למעלליו של המפקח מורס. פרק אחרון לעונה של המתים המהלכים, גדולה מהחיים, לינדזי, The Musketeers, מר סלפרידג', Blandings, חסרי בושה, בית השקרים, עד עצם היום הזה, Resurrection, נקמה, המירוץ למיליון, האישה הטובה, המנטליסט, הקול, Believe, Crisis, משפחת סימפסון, איש משפחה, הבורגר של בוב, אבא אמריקני, קוסמוס.

בכבלים,
ב-VOD חם החל מהיום, אניקה בנגצון: כתבת פלילית.
דרמת מתח שבדית מהיוצרים של טרילוגיית "מילניום" המדוברת, ועל-פי רבי-המכר של ליסה מרקולנד ("הזאב האדום"). זוכת האוסקר השוודי מלין קרפין ("אוסלו, 31 באוגוסט") מובילה את ששת חלקי המותחן הבלשי (שכל אחד מהם באורך סרט). אניקה בנגצון היא עיתונאית חוקרת מסורה ולא מתפשרת. חסרת פחד בחיפושה אחר האמת, אניקה לא חוששת לעמוד מול האתגרים הגדולים ביותר, בין אם מדובר בחקירת מועדון חשפנות, טרוריסטיים או סוחרי סמים. האינסטינקטים העיתונאיים שלה מביאים אותה לעיתים לסיטואציות מסוכנות, אך יחד עם זאת מאפשרים לה להציץ אל לבו של כל פשע. אך נדמה שהקושי הגדול ביותר שלה טמון בניסיונה להשיג איזון בין הקריירה הסוערת שלה ובין חיי הנישואים שלה והיותה אם לשניים.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, הקריקטורות של הרבלוק: השחור והלבן.
פסטיבל טרייבקה 2013. הרברט בלוק היה בעל טור קומיקס סאטירי בוושינגטון פוסט במשך כ-70 שנים, גם בשנותיה המשמעותיות והקריטיות ביותר של אמצע המאה העשרים. הרבלוק היה חריף, מוכשר וחסר מורא, הציג לאמריקאים את האמת דרך אמנותו וחרט על דגלו את ערכי החופש, המוסר והעצמאות. הסרט מתחקה אחר סיפורו של הקריקטוריסט המפורסם דרך ראיונות עם מיטב אנשי התקשורת בארה"ב כגון טד קופל, ג'ון סטוארט ובוב וודוורד. הסרט היה מועמד לפרס התסריט הדוקומנטרי הטוב ביותר של פרסי איגוד התסריטאים.

בכן או ב-23:00, הוויקינגים.
עונה שנייה וחדשה.

בכן קומדיה ב-3:35 (בלילה), איך פגשתי את אמא.
שני פרקי הסיום של הסיטקום בשידור חי ומתורגם, ומקדימים אותם שלושת הפרקים שלפני כן, החל מ-1:55. נראה לי שגם אני אחזור בשבילם.

ולא לשכוח:
המערכת בערוץ 2 ב-21:00.
היפה והחנון בערוץ 10 ב-21:00.
זוגות בערוץ 8 ב-22:00.
האנטומיה של גריי 10 בכן דרמה ב-21:15.
נקמה בחם 3 ב-21:30.
אישה לראווה בכן קומדיה ב-21:30.
חדר 101 בערוץ 2 ב-22:00.
החץ 2 בכן פעולה ב-22:00.
עממיות בערוץ 2 ב-22:30.
היפה והחיה 2 בכן פעולה ב-22:45.
אבא אמריקני 8 בחם 3 ב-1:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו