עדכוני נכר: על ספה של עונה חדשה

היפה והאנרכיסט

רשמית: "יומני קארי", הספר שמקדים את התרחשויות "סקס והעיר הגדולה", הופך לסדרה ב-CW כיאה, עם אנשי "אחת שיודעת", ג'וש שוורץ וסטפני סאבג', על ההגאים.

TV

עוד ב-CW: עוד ריבוט. הפעם של "היפה והחיה", בטח בגרסת זעף הנעורים. זוהי לא הגרסה היחידה שנמצאת בתהליכי עבודה טלוויזיוניים, גם ABC עמלה על גרסה, אבל כזו שמבוססת על האגדה עצמה ולא על גרסתה האייטיזית בכיכובם של לינדה המילטון ורון פרלמן.

TV

בשבת שעברה נערך טקס פסי האמי הקריאייטיבי, שכלל את כל הפרסים שלא מספיק חשובים להינתן בטקס המרכזי. "אימפריית הטיילת" גרפה את המספר הרב ביותר של פרסים, שבעה סך הכל, כולל על הליהוק, האיפור, העיצוב האמנותי והעריכה. בפרס השחקנים אורחים זכו גבינת פאלטרו על Glee וצדקיהו אגם עץ על הנחיית "סטרדיי נייט לייב". סת' מאיירס אמר בשמו, "ג'סטין טימברלייק מאוד רצה להיות פה אבל אמרנו לא, הם רוצים לראות את הכותבים". זוכים נוספים: "פיוצ'רמה" בקטגוריית סדרת האנימציה וג'ף פרובסט כמנחה תוכנית הריאליטי.

TV

עכשיו יש סיבה לחכות לטקס גלובוס הזהב יותר מאי פעם: ריקי ג'רבייס הבטיח/איים השבוע שבמהלך שידור הטקס בשנה הבאה הוא ישדר פודקאסט שבו יעיר על ההתרחשויות. בין לבין יקפצו חברים כלואי סי קיי, כריס רוק, ג'ון סטיוארט ואחרים. למחרת הוא כבר כתב פוסט חדש ואמר שהרעיון זכה לתמיכה רבה, כולל הצעות לחסות ואורחים שמתנדבים להגיע, אבל הוא בדק את העניין ולא בטוח שהוא בכלל יהיה זמין, אולי הוא אפילו יהיה בטקס עצמו. כריס רוק כבר צייץ את אישורו. אני ממש מקווה שזה יצא לפועל.

TV

ב-CBS עובדים על גרסה מודרנית לשרלוק הולמס. סטיבן מופאט, שאחראי על הגרסה הבריטית העכשווית המהוללת, מגיב על כך בטוויטר: Dear CBS. A modern day Sherlock Holmes? Where, oh where, did you get THAT idea? We'll be watching!

TV

איילון צפון מדווח בתגובה להמלצת חמישי: לא יודע אם זה אמור לעניין מישהו, אבל נראה כי האסיסטנטית החדשה שהפציעה לקראת סוף העונה האחרונה של "המשרד" לא תחזור לעונה הבאה. זה לא משהו רשמי, פשוט עכשיו נתקלתי בפוסטר של העונה החדשה והיא לא הופיעה שם, כשזכרוני אמר לי שכשפירסמתי את הפוסטר הזה לפני מספר חודשים (עוד באג'נדה) היא דווקא כן הייתה שם. בדיקה חוזרת אישרה זאת. שימו לב לתמונות – בפוסטר המחודש מינדי קיילינג התקרבה למחצלת והעוזרת החדשה נמחקה לחלוטין.

מימין: הגרסה הקודמת. משמאל: הגרסה החדשה

ולחדשה קצת יותר חשובה באותו נושא: אותה מינדי קיילינג קודמה לתפקיד מפיקה בפועל. אני לא יודע מה זה אומר מבחינת טייטל וההבדל ממפיקה רגילה, אבל זה חשוב כי זה מאשר סופית שהיא נשארת, שכן היו שמועות שהיא עלולה לעזוב.

TV

לקראת שובה של "לגדל את תקווה" בשבוע הבא, שלי עם היוקללה עורכת סיכום משעשע ומקסים של העונה הראשונה.

TV

אללי, אשטון קוצ'ר נראה קריפי בפתיח החדש של "שני גברים וחצי".

TV

טריילר חדש וארוך ל"בוס", סדרתו החדשה של קלסי גראמר בסטארז.

TV

לכבוד 500 תוכניות של ג'ימי פאלון (איך הזמן טס!) הרכיבו אנשי NBC וידאו שכולל את כל השאוט-אאוטס (איך נתרגם את זה לעברית?) של האורחים בתוכנית כלפי הלהקה הכי טובה בתולדות הלייט-נייט: הרוטס.

TV

צ'ארלי שין התארח אתמול אצל ג'יי לנו כדי לקדם את הרואסט שלו בקומדי סנטרל ביום שני הבא, ונראה, ובכן, שפוי למדי. וגם מעט נרגש. הוא מודה שיצא משליטה, אומר שגם הוא היה מפטר את עצמו ושהבין שהוא Losing.הוא אמנם מופיע במהלך הראיון, אבל הנה הטריילר המעולה לרואסט:

© עידו ישעיהו