הנביא כהנא, עלמה: המלצת יום שלישי

הנביא כהנא

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): הנביא כהנא, השומרים, עלמה, מכסחי השדים – הסיפור האמיתי, סטנד-אפ ג'ני סלייט, פרקים אחרונים לגמרי של בולרז ולגיון. הצמד, ארבע חתונות ולוויה אחת, צרות טובות, משמרת לילה ארצית, מטומטמת, סופרגירל, Sorry for Your Loss, סליחה על השאלה.

שלל מהנכר: הצמד (The Deuce), חדשים בשכונה (The Neighborhood), בול, All Rise, Bob ♥ Abishola, הרופא הטוב, Bluff City Law, הבן האובד (Prodigal Son), מוקד 911, All American, ברק שחור, Plebs, Dublin Murders.

ב-HOT8 ב-21:00, הנביא כהנא
הרב מאיר כהנא – אקטיביסט שהפך לפוליטיקאי הקיצוני ביותר שמשפיע על סדר היום הפוליטי עד היום. שלושים שנה אחרי פסילתו מהכנסת, ה״כהניזם״ מחלחל לתוך החברה הישראלית המשוסעת, ונבואתו של כהנא על הסתירה בין היהדות לדמוקרטיה מהדהדת בתוך הכנסת. הרב מאיר כהנא הקים בתחילת דרכו בארצות הברית את "הליגה להגנה יהודית". תומכיו פעלו באלימות שהלכה והקצינה עד שהפכה לפעולות טרור וכהנא נאלץ לעזוב את ארה"ב. בישראל הוא הפך לפוליטיקאי הקיצוני ביותר שידעה המדינה. הוא איחד כנגדו את הימין והשמאל והוחרם על ידי התקשורת. הסרט עוקב אחר התפתחות הכהניזם; אידיאולוגיה שנולדה באמריקה והתפתחה בארץ הקודש, מתה בניו יורק יחד עם מנהיגה, וקמה לתחייה בישראל היום. בימוי: אילן רובין פילדס.

ב-yes Edge ב-22:00, השומרים
השידור הליניארי של דרמת המד"ב החדשה של HBO.

ב-yes דוקו ב-22:00, מכסחי השדים: הסיפור האמיתי
הסיפור האמיתי מאחורי שובר הקופות המצליח של שנות ה-80. סרט הפנטזיה הקומי שצולם ב-1984, בעידן הפוסט דיגיטלי, כשהאפקטים המיוחדים עוד היו רק בתחילת דרכם, הפך במהרה לקלאסיקה. הוא עורר את דמיונם של מיליוני אנשים ברחבי העולם ונחשב עד היום לחלק מתרבות הפופ העל-זמנית. סרט הדוקו החדש צולם לאורך 10 שנים וחושף את הסיפור האמיתי מאחורי הרעיון התסריטאי שהפך לסרט המצליח ואח"כ גם לסרט המשך. יותר משלושים מרואיינים, בינהם השחקנים המקוריים דן אקרויד, הרולד ראמיס, ארני הדסון וסיגורני וויבר, ויוצרי הסרט הבמאי איבן רייטמן, המפיקים, צוות האפקטים המיוחדים ואחרים, מספרים על השתלשלות האירועים ומעלים אנקדוטות משעשעות שטרם שמענו.

עלמה

בנטפליקס, ג’ני סלייט: פחד במה (Jenny Slate: Stage Fright)
ספיישל הסטנד-אפ הראשון של ג'ני סלייט משלב הופעה חיה, סיפורים מצחיקים מחייה הבוגרים ושיחות עם המשפחה בבית ילדותה.

בנטפליקס, השקרים שבפנים (The Lies Within)
דרמת פשע קוריאנית חדשה בשידור שבועי. אחרי שאביה של קים סו-הוי נפטר ובעלה נעלם, היא משתפת פעולה עם הבלש ג'ו טאי-סיק ומצטרפת לאספה הלאומית.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, עלמה
פסטיבל הקולנוע של yes. מערבון קומי מקורי (במקור Damsel) בכיכובם של רוברט פטינסון ומיה וסיקובסקה. בחור צעיר יוצא למסע במערב הפרוע על מנת לחפש אחר ארוסתו שנעלמה. כשהוא מוצא אותה הוא מגלה כי המסע לכיבוש לבה קשה יותר מהמסע הרגלי שעבר. הסרט הוקרן בפסטיבל סאנדנס, ברלין, קרלובי וארי ועוד. ארה"ב 2018.

ולא לשכוח:
סופרגירל 5 בנטפליקס
Sorry for Your Loss 2 בפייסבוק
הצמד 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes, סלקום tv ופרטנר TV + ב-yes Edge ב-23:55 וב-HOT HBO ב-23:00
סליחה על השאלה 2 בכאן 11 ב-21:15
צרות טובות 2 ב-yes Drama ב-21:15
פרק אחרון לגמרי של בולרז ב-yes Edge ב-21:26
ארבע חתונות ולוויה אחת ב-yes Drama ב-22:00
חברות רצחנית ב-yes Action ב-22:00
מטומטמת 3 ב-HOT3 ב-22:15
משמרת לילה ארצית ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לגמרי של לגיון 3 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו