האנטומיה של גריי, המתמחה: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/09/2019 בקטגוריה ‏כללי

מוקד 911 – עונה 3

מה לראות היום בטלוויזיה (שני, ראש השנה התש"פ א'): האנטומיה של גריי, המתמחה, מוקד 911, מיליון דברים קטנים, סיפור אחר, המשפחה שלי, סיבוב שני, חיות הפלא – הפשעים של גרינדלוולד, מלכת הדרום 3, חליפות 4, סטנד אפ מו גיליגן, פרק אחרון לעונה של רמאית. יורשים, משפחת ג'מסטון, בולרז, מלכת הדרום, הפשע – ג'יפסי רוז, רמאית, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר.

שלל מהנכר: World On Fire – מיני-סדרה בת שבעה פרקים של ה-BBC בכיכובם של הלן האנט ושון בין, המתארת את השפעת מלחמת העולם השנייה על אנשים רגילים מבריטניה, פולין, צרפת, גרמניה וארצות הברית.

Godfather of Harlem – דרמת פשע של רשת הכבלים Epix ("תפוס את שורטי") בכיכובו של פורסט וויטאקר. בשנות השישים של המאה הקודמת, ראש משפחת הפשע באמפי ג'ונסון חוזר אל הארלם אחרי עשור בכלא, מגלה שהמקום נמצא בשליטת המאפיה האיטלקית ומתיידד עם מלקולם אקס. שני הפרקים הראשונים זמינים.

Bless the Harts – קומדיית אנימציה חדשה של רשת פוקס המתרחשת בדרום ארצות הברית (ומתרחשת באותו עולם של קלאסיקת אנימציה של הרשת, "המלך היל") ועוקבת אחר חבורה שאמנם מצויה בקשיים כלכליים אבל עדיין שמחה בחלקה. בין המדבבים: קריסטן וויג, מאיה רודולף (שתיהן מ"סאטרדיי נייט לייב" ו"מסיבת רווקות"), אייק ברינהולץ ("מינדי") ואחרים.

עונות חדשות של איש משפחה (בהמשך גם ב-yes), משפחת סימפסון (בהמשך גם ביס), Bob's Burgers, הטירון (The Rookie; ב-24 באוקטובר גם ביס), God Friended Me (הדרמה הקומית של CBS על אתלט שאלוהים הציע לו חברות ברשתות החברתיות, מה שגרם לו להפוך לסוכן של שינוי עבור סובביו), NCIS: לוס אנג'לס, Robot Chicken.

וגם יורשים, משפחת ג'מסטון (The Righteous Gemstones), בולרז, ג'ון אוליבר, Sanditon.

המתמחה – עונה 3

ב-yes VOD, המתמחה
העונה השלישית של הדרמה הרפואית. השידור הליניארי – ביום חמישי.

ב-yes VOD, מוקד 911
העונה השלישית של דרמת האקשן מבית ריאן מרפי. השידור הליניארי – ביום חמישי.

ב-yes Drama ב-21:15, האנטומיה של גריי
עונה 16 של הסבוניה הרפואית, שכעת עוקפת את ER במספר העונות לדרמת בית חולים.

ב-yes Drama ב-22:00, מיליון דברים קטנים
דרמה של ABC שנוצרה בהשראת ההצלחה האדירה של "החיים עצמם", על קבוצה של חברים מבוסטון שנקשרו בנסיבות לא צפויות. ג'ון (רון ליוינגסטון, "אחים לנשק", "סקס והעיר הגדולה"), גארי (ג'יימס רודיי, כוכב "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי (דיויד ג'יונטולי, "גרים") הם ארבעה חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו בזו, כאלו שנפגשו בנסיבות מוזרות ונשארו יחד בטוב וברע. גארי שרד את מחלת הסרטן, אדי נגמל מאלכוהול ורום בדיוק עובר תקופה קשה בחייו וראשו מלא במחשבות אובדניות. אבל כשהם מקבלים את הידיעה שג'ון שם קץ לחייו, הם המומים. ומן האבל והתדהמה סודות מתחילים להיחשף, רגשות עולים וההבנה שזמננו כאן קצר, שיש לנצל כל רגע, ורצוי עם החברים הכי טובים שלנו. גם עם דריאה דה מתאו ("הסופרנוס"), קונסטנס זימר ("הפמליה", "Unreal"), גרייס פארק ("בטלסטאר גלקטיקה") וצ'נדלר ריגס (קארל "המתים המהלכים").
העונה הראשונה כולה זמינה החל מהיום ב-VOD.

האנטומיה של גריי – עונה 16

בנטפליקס, מלכת הדרום (Queen of the South)
לראשונה בנטפליקס, העונה השלישית של דרמת הפשע.

בנטפליקס, Suits
לראשונה בנטפליקס, עונה שמינית של הדרמה המשפטית.

בנטפליקס, מו גיליגן: מומנטום (Mo Gilligan: Momentum)
בערב שכולו הומור מושחז וענטוזים מיומנים, הסטנדאפיסט מו גיליגן מספר על ילדותו, על דינמיקות משפחתיות ועל האמנות המורכבת של ריקוד במועדונים.

סרטים:

סיפור אחר

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00, סיבוב שני
קומדיה בכיכובה של ג'ניפר לופז. אישה כבת 40 ממורמרת מעבודתה בחנות כלבו. חייה משתנים לאחר שידיד משפץ את קורות החיים שלה ובעקבות זאת היא מתקבלת לעבודת חלומותיה. שם מצפה לה הפתעה נוספת. גם עם ליאה רמיני, מיילו ונטימיליה, ונסה הדג'נס. ארה"ב 2018.

ב-yes2 ב-22:00, חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד
סרט הרפתקאות, השני בסדרה המתרחשת בעולם הקסמים שבעים שנה לפני שהארי פוטר הגיע להוגוורטס. מכשף אפל בורח מבית הכלא בניו יורק ופוצח בתכנית זדונית המאיימת על שלום העולם. קוסם צעיר נקרא לדגל כדי לסכל את מזימתו. עם אדי רדמיין, ג'וני דפ, עזרא מילר, ג'וד לאו, זואי קרביץ. ארה"ב 2018.

ב-yes3 ב-22:00, המשפחה שלי
דרמה עטורת שבחים, זוכת פרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר ומועמדת לפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. אב ובנו נתקלים בילדה קטנה שננטשה ולוקחים אותה איתם. למרות שמשפחתם חיה בדוחק ומתפרנסת מפשעים קטנים, הם מחליטים לאמץ אותה לביתם. יפן, 2018.
את הסרט ביים הירוקאזו קורה-אדה, שהערוץ מקדיש את כל היום לסרטיו. החל מ-11:34 ישודרו המשאלה, אחרי הסערה, סיפור משפחתי, אחותנו הקטנה, הרצח השלישי, המשפחה שלי ובובה מתנפחת.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, סיפור אחר
סרטו של אבי נשר בכיכובם של ג'וי ריגר, נתן גושן, מיה דגן, יובל סגל וששון גבאי, בהשראת סיפור אמיתי. הורים גרושים ועוינים זה לזה שבתם חזרה בתשובה, חייבים לאחד כוחות עם פסיכולוג ירושלמי כדי לנסות ו"להציל" את הבת ממה שהם רואים כנישואים הרי אסון. מהלך ההצלה מסתבך והופך לרצף של תפניות מפתיעות, כאשר סיפור אחר חודר לתוככי הקומי־דרמה המשפחתית הייחודית. ישראל 2018.

ולא לשכוח:
יורשים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
משפחת ג'מסטון בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-23:00
בולרז בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV
הפשע: ג'יפסי רוז ב-yes Edge ב-22:00
מלכת הדרום 4 ב-yes Action ב-22:40
פרק אחרון לעונה של רמאית ב-yes Edge ב-22:50
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו