השנאה שנתתם, תינוקות צוללים: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

השנאה שנתתם

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): השנאה שנתתם, תינוקות צוללים, משמרת לילה ארצית, סטנד-אפ סיימון אמסטל, פרקים אחרונים של פיקניק בהאנגינג רוק וניפגש בלובי. הנערים, גורדון רמזי מבשל הרפתקה, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, קירי, קבור בחצר האחורית, הטופ מודל הבאה, סליחה על השאלה, נינג'ה ישראל, זה לא הגיל, דה וויס.

שלל מהנכר: Stath Lets Flats – עונה שנייה לקומדיה הבריטית בכיכובו של ג'יימי דמיטריו ("פליבאג"), המגלם את סטאת', בחור ממוצא יווני-קפריסאי שעובד בעסק המשפחתי כסוכן תיווך להשכרת דירות, ואינו מוצלח בעבודתו כהוא זה.

וגם Whose Line Is It Anyway, הנערים (Our Boys), חלל אינסופי (Final Space), אבא אמריקאי, Grand Hotel, מי אתה חושב שאתה (Who Do You Think You Are; הפעם עם הקומיקאית קתרין ריאן).

ב-yes דוקו ב-22:00, תינוקות צוללים
סנורי מגנוסון, מורה איסלנדי לשחייה, מאמין שתינוקות לומדים לצוף ולהתנועע במים בעודם ברחם, ולכן כבר 25 שנה הוא רק דואג שלא ישכחו את מה שכבר למדו (כי ברגע שיתחילו ללכת – היכולות המולדות ייעלמו להם אם לא יתרגלו אותן). הסרט המקסים "תינוקות צוללים" הוא דיוקן עליז ומלא שמחה של המורה הרגיש והאוהב בעודו שר, רוקד, משפר את שיווי המשקל של הפעוטות בעודם עומדים על כפות ידיו, ובעיקר מחייך אל הגיבורים הקטנים שנשבים בקסמיו.

ב-yes Action ב-22:45, משמרת לילה – ארצית
סדרת דוקו-ריאליטי מבית היוצר של דיק וולף ("חוק וסדר"), העוקבת אחרי פרמדיקים במקומות שונים ברחבי ארה"ב בשעה שהם מסכנים את חייהם במשמרת הכי עמוסה ומלחיצה ביממה – משמרת הלילה.

בנטפליקס, סיימון אמסטל: לשחרר (Simon Amstell: Set Free)
הקומיקאי סיימון אמסטל מגיש בכנות חודרת מופע סטנד-אפ רגיש במיוחד על אהבה, על אגו, על אינטימיות ועל איואסקה.

סרטים:

ב-yes3 ב-22:00, השנאה שנתתם
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה עטורת שבחים. סטאר היא נערה שחורה הלומדת בתיכון פרטי ויוקרתי שרוב תלמידיו לבנים. לאחר שחברה הטוב נורה על ידי שוטר לבן מול עיניה, מתחילה מהומה בקהילה וסטאר מוצאת את עצמה במוקד המחאה. מול כל הלחץ מסביב, עליה למצוא את הקול שלה ולהיאבק על הדבר הנכון. עם אמנדלה סטנברג, אנתוני מקי, קומון, רג'ינה הול, איסה ריי. ארה"ב, 2018.

ולא לשכוח:
הנערים בשירותי ה-VOD של HOT, yes, סלקום tv ופרטנר TV + ב-HOT HBO ב-22:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
הטופ מודל הבאה 22 ב-ב-HOT3 ב-20:45
סליחה על השאלה 2 בכאן 11 ב-21:05
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:15
דה וויס בערוץ 13 ב-21:15
פרק אחרון לעונה של ניפגש בלובי 2 בכאן 11 ב-21:35
גורדון רמזי מבשל הרפתקה בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00
קבור בחצר האחורית ב-yes Action ב-22:00
פרק אחרון של פיקניק בהאנגינג רוק ב-yes Edge ב-22:10
זה לא הגיל בקשת 12 ב-22:15
משמרת לילה ארצית ב-yes Action ב-22:45
קירי ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו