משפחת ג'מסטון, הרווק: המלצת יום שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/08/2019 בקטגוריה ‏כללי

משפחת ג'מסטון

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): משפחת ג'מסטון, הרווק, שש דרכים חדשות למות באמריקה, פרק אחרון לעונה של העיר על הגבעה. יורשים, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, כבודו, במעמקי החקירה, המודיע, מאסטר שף.

שלל מהנכר: משפחת ג'מסטון (The Righteous Gemstones; פירוט בהמשך). וגם שני פרקים של אינסטינקט (שבוטלה), יורשים, Pennyworth, ג'ון אוליבר, פולדארק, The Mind Of Herbert Clunkerdunk.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-23:00, משפחת ג'מסטון
דני מקברייד ("על הפנים", "סגני המנהל") חוזר ל-HBO עם סדרה קומית חדשה שיצר, הפיק ומביים. סיפורה של המשפחה הטלוונג'ליסטית הכי מפורסמת בעולם, המחזיקה במסורת ארוכה של סטיות, תאוות בצע וקיבוץ נדבות, הכל בשמו של ישו. מקברייד מגלם את הדמות הראשית, ג'ס ג'מסטון, שרואה בעצמו אדם בעל דעות משלו בכל מה שקשור לכהונה הדתית, ובכך הוא מתכוון לקחת את כל מה שאביו, איליי ג'מסטון (ג'ון גודמן), בנה ולהרחיב אותו לטובת הקהל המודרני. אל מקברייד וגודמן מצטרפים גם אדי פטרסון ("סגני המנהל") בתפקיד ג'ודי אחותו של ג'ס, אדם דיוויין ("פיץ' פרפקט") מגלם את קלווין אחיו של ג'ס וקסידי פרימן ("סמולוויל") היא אמבר, רעייתו של ג'ס, עיתונאית לשעבר שכעת מקדישה את חייה לכנסייה.

ב-yes Drama ב-22:00, הרווק
עונה 23.

ב-yes דוקו ב-22:00, שש דרכים חדשות למות באמריקה
כיצד חולים סופניים יכולים לבחור את האופן שבו יסיימו את חייהם? דוקו חדש מבית HBO עוסק במשמעות של להיות חולה סופני ומביא תיעוד כנה וישיר של תהליך קבלת ההחלטות לגבי הצורך והרצון בטיפול רפואי בסוף החיים. בעזרת סיפורים מרגשים של חולים מביא הסרט את הדרכים החדשות בהן יכול אדם לבחור לעצמו כיצד הוא רוצה לעזוב את העולם.

ולא לשכוח:
יורשים 2 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV + ב-HOT HBO ב-22:00
מאסטר שף ישראל בקשת 12 ב-21:15
כבודו 2 ב-yes Action ב-22:00
המודיע ב-yes Edge ב-22:00
במעמקי החקירה ב-yes Action ב-22:40
פרק אחרון לעונה של העיר על הגבעה ב-yes Edge ב-22:45
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-HOT HBO ב-0:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו