שב"ס, גמר מונדיאל נשים: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/07/2019 בקטגוריה ‏כללי

שב"ס (צילום: נטי לוי)

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): שב"ס, גמר מונדיאל נשים, מה אתם הייתם עושים, אנחנו על המפית, גבולות, נקודת שוויון, באנשי, עשה את הדבר הנכון, פרק אחרון של רצח בדם קר. סוכני שילד, דם ואוצרות, החברה הגאונה, ג'נטלמן ג'ק, הפרקליט, שקרים קטנים גדולים (לפנות בוקר), ג'ט, מאסטר שף.

שלל מהנכר: בקול רם (The Loudest Voice), העיר על הגבעה, The Rook.

בכאן 11 ב-18:00 גמר מונדיאל נשים
ארה"ב-הולנד.

בכאן 11 ב-21:03, אנחנו על המפית
עונה שנייה לתוכנית שבמסגרתה יוצא השף ברק יחזקאלי למסע בעקבות האוכל הישראלי, שהפך לטרנד לוהט בעולם.

בערוץ 13 ב-21:15, מה אתם הייתם עושים
אברי גלעד נכנס לנעליו של חיים הכט.

בכאן 11 ב-22:03, שב"ס
תכנית מערכונים סאטירית באחד המקומות הקיצוניים ביותר: הכלא. בכלא מתרכזים כל חוליי החברה, והדבר הופך אותו למראה של כל הדברים שאנחנו כחברה איננו מעוניינים לראות: שחיתות של פוליטיקאים, שחיקתה של הסנגוריה הציבורית וחולשתה של המערכת, ולצד אלה גם חוסר השוויון בין גברים לנשים, השסע בין יהודים וערבים, הקשר בין דת ומדינה ועוד. עם מנשה נוי, נעמי לבוב, מעיין בלום, יגאל נאור, יניב ביטון, מיכאל הנגבי, נועה קולר ואיתי זבולון. עוד ישתתפו בפרקי הסדרה: קרן מור, אורי גוטליב, יניב סויסה, מתי סרי, שמוליק לוי, קובי פרג', אורי יניב, אביעד בן-טוב, אמג'ד באדר, לואי נופי, יאיר פיש, גיא גורביץ, יניב לוי, גיא מזיג, הדר רצון, עודד סמו, דני קרפל, יובל סגל, אורי הוכמן, יעקב דניאל זאדה, אלי גורנשטיין, אלברט כהן, נועה פניני ואחרים. יוצרים וכותבים: דורון צור ועידו רוזנטל.

ב-HOT HBO ב-22:55, באנשי
ארבע העונות של דרמת הפשע המצוינת (שכבר זמינה ב-yes וסלקום) בשידור יומי. כל העונות זמינות החל מהיום ב-HOT VOD.

סרטים:

בסלקום tv, גבולות
דרמה קומית בכיכובה של ורה פרמיגה, המגלמת אישה הנאלצת יחד עם בנה להסיע את אביה המנוכר שסולק מבית האבות בו גר מפורטלנד, ללוס אנג'לס. גם עם כריסטופר פלאמר, בובי קנאבלי, קריסטן שול, כריסטופר לויד ופיטר פונדה.

בסלקום tv, נקודת שוויון 2
סרט המשך לסרט האקשן המצליח משנת 2014 "נקודת שוויון", בו דנזל וושינגטון חוזר לאחד מתפקידיו הבולטים בקריירה ונכנס שוב לנעליו של רוברט מק'קול, השומר על רחובות בוסטון. גם עם פדרו פסקל, ביל פולמן. ביים שוב אנטואן פקואה. ארה"ב, 2018.

ב-yes3 ב-22:00, עשה את הדבר הנכון
סרטים שחייבים לראות. לקראת שידור הבכורה של "שחור על לבן", חוגג הערוץ 30 שנים לאחד הסרטים הבועטים בקולנוע האמריקאי, הדרמה המשובחת של ספייק לי שהייתה מועמדת לשני פרסי אוסקר. ביום החם ביותר בשנה בברוקלין, מחלוקת קלה בפיצרייה המקומית מתפתחת לקרב אלים בין תושבי השכונה. עם דני איילו, רוזי פרז, ספייק לי, סמואל ל. ג'קסון. ארה"ב 1989.

ולא לשכוח:
אנחנו על המפית 2 בכאן 11 ב-21:05
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
ג'נטלמן ג'ק ב-yes Drama ב-21:15
דם ואוצרות ב-yes Action ב-22:00
הפרקליט ב-yes Edge ב-22:00
ג'ט ב-HOT HBO ב-22:00
שב"ס בכאן 11 ב-22:03
החברה הגאונה ב-yes Drama ב-22:15
סוכני שילד 6 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון של רצח בדם קר 3 ב-yes Edge ב-22:50
שקרים קטנים גדולים 2 ב-HOT HBO ב-4:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו