בקשה מסתורית, שגעון פרנטה: המלצת שבת

Published by in כללי on יוני 22nd, 2019

בקשה מסתורית

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): בקשה מסתורית, שגעון פרנטה, דרייבר, סיביר, ג'ט, מפחידוס, ללא מילים, זוג פלוס סלב, תוכנית אבא, בוגרת-כזה, במשפחות הכי טובות, גבר מי שנשאר אחרון, אחותי בהפרעה, ספר האורחים, חדשים בשכונה, קריקטורה של נשיא, זרה, המגדלים הגבוהים, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: סוכני שילד, The Graham Norton Show (הפעם עם טום הנקס, גבינת פאלטרו, טום הולנד, ג'ייק ג'ילנהול וסטורמזי), ג'ט (Jett), מפחידוס/לוס אספוקיז (Los Espookys).

ב-yes דוקו ב-22:00, שגעון פרנטה
פסטיבל ירושלים 2018. אלנה פרנטה היא ללא כל ספק הסופרת האיטלקייה המצליחה ביותר בדורנו. מאז שהחלה לכתוב ספרים בתחילת שנות ה-90, היא סחפה אחריה מיליוני קוראים נלהבים מכל רחבי העולם שקראו באדיקות את ספריה – מ"אהבה מטרידה" ועד "הסיפור של הילדה האבודה". עם זאת, למרות ההצלחה הגדולה, ולמעשה גם בגללה, זהותה של האישה שמאחורי שם העט נחשבת עדיין לאחת התעלומות הספרותיות המסעירות ביותר של העשורים האחרונים. סרטו התיעודי של ג'יאקומו דורזי בוחן לעומק את העשייה הספרותית של פרנטה, ובמילותיו של הבמאי, "מנסה לעורר מחשבות על הסיבות המיוחדות שהובילו להצלחתה של פרנטה מבלי להתפתות לפרובוקציה שבעשיית סרט רכילותי על זהותה העלומה". הסרט, שצולם באיטליה ובארצות-הברית, כולל שורה ארוכה של ראיונות עם אישי מפתח, בהם הסופרים ג'ונתן פרנזן ואליזבת סטראוט.

סרטים:

ב-HOT cinema 1 ב-20:00 ובסלקום tv, בקשה מסתורית
קומדיית פשע חמודה בכיכובן של אנה קנדריק ובלייק לייבלי. סטפני (קנדריק) היא אלמנה ואם לילד ביסודי המנהלת גם בלוג הורות. בנה של סטפני, מיילס, לומד בכיתה עם ניקי. אמו של ניקי, אמילי (לייבלי) היא אמא עובדת אשר הופכת לחברתה של סטפני. כאשר לאמילי יש משבר בעבודה היא מבקשת מסטפני לשמור על בנה, אך כעבור יומיים שבהם אמילי אינה עונה לטלפון סטפני, מתחילה להבין שחברתה פשוט נעלמה. היא מחליטה לקחת על עצמה את חקירת היעלמותה של חברתה המסתורית. ארה"ב 2018.

ב-yes4 ב-22:00, סיביר
מותחן פשע בכיכובו של קיאנו ריבס. סוחר אמריקאי מגיע לרוסיה על מנת למכור יהלומים כחולים נדירים. במהלך המו"מ על העסקה, הוא פוצח ברומן סוער עם בעלת בר מקומית בסיביר ומסתבך עם המאפיה הרוסית. ארה"ב 2018.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, דרייבר
דרמה של יהונתן אינדורסקי ("שטיסל", "אוטונומיה") בכיכובם של משה פולקנפליק, רבקה מיכאלי. נחמן הוא נהג חרדי שמתפרנס מהסעת שנוררים בין נדבנים ידועי-שם. לאחר שאשתו נעלמת בפתאומיות, נאלץ נחמן להתמודד לבדו עם גידול בתו בת התשע. ישראל, 2018.

ולא לשכוח:
ג'ט בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
לוס אספוקיז בשירותי ה-VOD של HOT וסלקום TV
מפחידוס ב-yes VOD
זרה 2 בנטפליקס
ללא מילים 3 ב-yes Comedy ב-17:25
זוג פלוס סלב ב-yes Comedy ב-17:50
תוכנית אבא 3 ב-yes Comedy ב-18:15
בוגרת כזה 2 ב-yes Comedy ב-18:40
במשפחות הכי טובות 4 ב-yes Comedy ב-19:05
גבר מי שנשאר אחרון 7 ב-yes Comedy ב-19:30
אחותי בהפרעה ב-yes Comedy ב-19:55
ספר האורחים 2 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
קריקטורה של נשיא 2 ב-yes Comedy ב-22:25
המגדלים הגבוהים בכאן 11 ב-23:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו