מאסטר שף, לברוח מדובאי: המלצת יום שלישי

Published by in כללי on מאי 28th, 2019

לברוח מדובאי: היעלמותה המסתורית של נסיכת דובאי

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): מאסטר שף ישראל, היעלמותה המסתורית של נסיכת דובאי, חיה, פרקים אחרונים לעונה של שקרניות קטנות – הפרפקציוניסטיות ובארי. צ'רנוביל, ג'נטלמן ג'ק, האורוויל, טירון, משמרת לילה, האמת, לוחם, איי זומבי, וואי וואי וואי, רילוקיישן, הישרדות, גב האומה.

שלל מהנכר: האזור החם (The Hot Zone) – מיני סדרה בת ששה פרקים של נשיונל ג'יאוגרפיק בכיכובה של ג'וליאנה מרגוליס ("האישה הטובה"), המתארת את מאורעות התפרצות האבולה ב-1995 באפריקה. גם עם נואה אמריך ("האמריקנים"), טופר גרייס ("מופע שנות השבעים"), גרייס גאמר ("מר רובוט"), רוברט שון לנארד ("האוס") ואחרים. שני פרקים ראשונים זמינים, השאר מחר ומחרתיים (בהמשך גם בנשיונל ג'יאוגרפיק ישראל).

וגם ג'נטלמן ג'ק, צ'רנוביל, אבא אמריקאי, Not Going Out.

בקשת 12 ב-21:15, מאסטר שף
עונה שמינית וחדשה.

חיה

ב-yes דוקו ב-22:00, לברוח מדובאי: היעלמותה המסתורית של נסיכת דובאי
לאן נחטפה הנסיכה לטיפה, ביתו של שליט דובאי? לשייח' מוחמד בין ראשיד אל מכתום, מלך דובאי, נוצרה תדמית בינלאומית של אדם מודרני ונאור, שבראש מעייניו היחסים הקרובים עם העולם המערבי. אך מסתבר שבתוך ארמונו המצב שונה. הסרט החדש "לברוח מדובאי" מביא צילומים אותנטיים של הנסיכה לטיפה בת ה-33, אחת מ-13 ילדיו של שליט דובאי, בעודה מספרת למצלמתה כיצד היא ואחיותיה חיות בארמון כבכלא. אסור להן לצאת בלי נהג צמוד, נאסר עליהן לטייל, ללמוד ולצאת מגבולות המדינה. אחותה שנזה בת ה-18 שניסתה לברוח במהלך טיול משפחתי באנגליה, נתפסה אחרי חודשיים, הוחזרה לדובאי, נכלאה בחדרה וסוממה. בפברואר 2018 מחליטה לטיפה לנסות לברוח בעצמה מדובאי. בעזרת סייענים היא עולה על סירה בדרכה להודו כדי לפתוח בחיים חדשים באמריקה. אך תוך ימים ספורים הסירה נעצרת ע"י משטרת הודו והנסיכה נלקחת נגד רצונה בחזרה לדובאי. הסרטון המצולם שנשאר בידי הסייענים הוא העדות היחידה להיעלמותה. מאז איש לא שמע ממנה. שלטונות דובאי הסתפקו בהודעה הרשמית – "לטיפה נמצאת במקום בטוח". אז מה עלה בגורלה של הנסיכה מדובאי?

סרטים:

ב-yes VOD, חיה
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמת מתח בריטית עטורת שבחים וזוכת פרס הבאפט"א לסרט ביכורים. לראשונה בחייה מתאהבת צעירה מקהילה מבודדת בגבר מסתורי. כאשר הוא נחשד במעורבות ברצח, היא צריכה לבחור האם לבטוח בו וללכת אחרי לבה או להקשיב לאזהרות משפחתה. הסרט השתתף בפסטיבלי קולנוע רבים, כולל טורונוטו, לונדון, שטוקהולם, סאנדנס ועוד. ביים מייקל פירס, בכיכובם של ג'סי באקלי, ג'וני פלין.

ולא לשכוח:
ג'נטלמן ג'ק בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
צ'רנוביל בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום tv
איי זומבי 5 בנטפליקס
פרק אחרון לעונה של שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות ב-ב-HOT3 ב-20:45 ובסלקום TV
רילוקיישן בכאן 11 ב-21:10
מאסטר שף ישראל 8 בקשת 12 ב-21:15
גב האומה בערוץ 13 ב-21:15
ויקטוריה 3 ב-yes Drama ב-21:15
האורוויל 2 ב-yes Edge ב-21:35
וואי וואי וואי בכאן 11 ב-22:00
האמת ב-yes Drama ב-22:00
לוחם ב-HOT HBO ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של בארי 2 ב-yes Edge ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו