המלצת יום חמישי

Published by in כללי on מאי 30th, 2019

מצולמים (צילום: אוהד רומנו)

מה לראות היום בטלוויזיה (חמישי): מצולמים, החינוך הרע של קמרון פוסט, בובה של רצח, היעד חתונה, צ'פקווידיק, המעילה הגדולה בעולם, מילה של כלב, בלגן בממלכה, צעצוע של סיפור 2+3, בעולם טוב יותר, מסע של מאה צעדים, גמר המרוץ לדראג של רו פול. פרק אחרון לעונה של אבסנטיה. ג'יין הבתולה, מלכוד 22, צ'רנוביל, המתמחה, לוחם, הרשימה השחורה, ג'נטלמן ג'ק, NCIS ניו אורלינס, פעם בשבוע עם תם אהרון, רילוקיישן, עובדה, המקור.

שלל מהנכר: Archer: 1999 – עונה עשירית חדשה של קומדיית האנימציה, שממציאה את עצמה מחדש כסדרת מד"ב ועוקבת אחר צוות של חללית אבודה בחלל.

The Inbetween – דרמה חדשה של NBC, העוסקת באישה שביכולתה לתקשר עם המתים ולסייע להם עם בעיותיהם הבלתי פתורות. כאשר שותפה נזקק לסיוע בפיצוח רצח, היא מסכימה להשתמש ביכולותיה כדי לעזור בתיקים שהגיעו למבוי סתום. הארייט דייר האוסטרלית מככבת לצדו של פול בלאקת'ורן ("החץ").

עונה חדשה של מאסטר שף ארה"ב. פרקים אחרונים לעונה של מה שקורה בצללים (What We Do in the Shadows), הפי! ו-The Twilight Zone. שני פרקים אחרונים של The Hot Zone.

וגם המירוץ למיליון, ג'יין הבתולה, Mum, The Virtues.

ב-HOT VOD, מצולמים
קומדיה דרמטית חדשה של HOT עם שלישיית "מה קשור" (ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי), המגלמים דמויות הנמצאות בנקודות מפנה בחייהן, שמתעדות את עצמן מול המצלמה בסיטואציות קיצוניות ובמונולוגים חושפניים תוך שימוש בשפה של "מחוברים". היום עולה פרק הבכורה לקראת השידור הליניארי החל מהשבוע הבא, ימים ב'-ד' ב-HOT3.

ב-HOT8 ב-22:00, המעילה הגדולה בעולם
בשנת 2013 החלה העיתונאית לואיס סטורי לעקוב אחר מספר חברות האחראיות לעסקאות נדל"ן יוקרתיות במנהטן, הפקות ענק הוליוודיות וסצנת חיי הלילה הניו יורקית. כשהחלה לעקוב אחר מימון אותן חברות ומקור כספן, הבינה כי ישנה רשת טוויה היטב המחברת בין אנשים האמידים ביותר בארה"ב לבין מעילת כספים במקומות שונים ברחבי העולם, בין היתר בממשלה המלזית. לואיס גילתה כי חברות קש שמומנו על ידי גורמים ממשלתיים ואנשי עסקים מעלו והלבינו מיליארדי דולרים והשתמשו בכסף על מנת לממן את סגנון חייהם הראוותני של אנשי החברה הגבוהה בניו יורק ובלוס אנג'לס, ואף להפיק סרטים בעלות עתק כגון "הזאב מוול סטריט". תסריט שלא הייתם מדמיינים.

בובה של רצח

סרטים:

ב-HOT Cinema 1 ב-22:00 ובסלקום tv, בובה של רצח
קומדיית פעולה פרועה בכיכובה של מליסה מקארתי, המגלמת שוטרת בעולם שבו בובות ובני אדם חיים זה לצד זה בהרמוניה אך הבובות נחשבות לאזרחים סוג ב'. קוני אדוארדס היא בלשית אנושית החוברת ליריבה, בלש-בובה שחזר מפרישה, על מנת לפתור יחד מקרה רצח שבו בובות מתוכנית טלוויזיה אהובה משנות ה-80 נרצחות אחת אחרי השנייה. גם עם מאיה רודולף, אליזבת בנקס, לזלי דייוויד בייקר.

ב-HOT cinema 3 ב-22:00, היעד… חתונה
קומדיה רומנטית בכיכובם של קיאנו ריבס ו-וינונה ריידר. שני זרים רווקים, מיזנתרופים ומרירים, מתוודעים אחד לשנייה במקרה בדרך לחתונה אליה הוזמנו. האם שנאה משותפת לכל העולם יכולה להוביל לסיפור אהבה?

ב-yes VOD, סרטים חדשים
זמינים בשירות לפני השידור הליניארי בקרוב: צ'פקווידיק (ג'ייסון קלארק, קייט מארה), החינוך הרע של קמרון פוסט (קלואי גרייס מורץ), מילה של כלב (וויל ארנט), בלגן בממלכה.

בסלקום tv, צעצוע של סיפור 2+3
מצטרפים לסרט הראשון שעלה לאחרונה.

בסלקום tv, בעולם טוב יותר
דרמה דנית זוכת פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר ב-2011, . סכסוך על נדנדה במגרש משחקים מביא לכך שבריון מקומי מכה אבא צעיר לנגד עיני בנו וחברו הטוב. האב, למרות מימדיו החסונים, מסרב להגיב בטענה כי "אין ערך בנקמה שמובילה לעוד אלימות", אך הילדים ממאנים להקשיב, וממהרים לקחת על עצמם את החזרת כבודו. אלפי ק"מ משם, באפריקה השבטית והפראית, מדדה איש גדול מימדים למרפאה מאולתרת של רופא מתנדב. האיש הוא אחד ממנהיגי המורדים, איש אכזר וצמא דם והאויב הגדול ביותר של המקומיים, אשר מבקשים לנצל את מצבו האנוש כדי לנקום ולהוציא את זעמם. ביימה סוזן בייר.

בסלקום tv, מסע של מאה צעדים
דרמה רומנטית של לאסה הלסטרום ("שוקולד"). מלחמה קולינרית מתפתחת בין שפית צרפתית שמרנית לבין משפחת מסעדנים הודית המקימה מסעדה אותנטית בדרום צרפת, בדיוק 100 צעדים מול מסעדת היוקרה מעוטרת המישלן שלה. המאבק על הכנת המנה המושלמת בין השפית למשפחה הופך בהדרגה לשיתוף פעולה מלבב שישנה את חייהם של כל הסובבים. עם הלן מירן, אום פורי ("מזרח הוא מזרח"), שרלוט לה בון.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 5 ב-yes VOD
פרק אחרון לעונה של אבסנטיה 2 ב-HOT3 ב-20:45
רילוקיישן בכאן 11 ב-21:10
עובדה בקשת 12 ב-21:15
המקור בערוץ 13 ב-21:15
המתמחה 2 ב-yes Drama ב-22:00
הרשימה השחורה 6 ב-yes Action ב-22:00
מלכוד 22 ב-yes Edge ב-22:00
ג'נטלמן ג'ק ב-HOT HBO ב-22:00
NCIS ניו אורלינס 5 ב-HOT Zone ב-22:00
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:01
לוחם ב-yes Action ב-22:45
צ'רנוביל ב-yes Edge ב-22:45
גמר המרוץ לדראג של רו פול ב-yes Drama ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו