הכי גרועים שיש, גוט טאלנט: המלצת יום שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/04/2019 בקטגוריה ‏כללי

הכי גרועים שיש – הפינאלה

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): פנים, 1 ל-42, המוח היצירתי, פרק אחרון לגמרי של הכי גרועים שיש, גמר גוט טאלנט ישראל. בארי, ויפ, לוחם, שקרניות קטנות – הפרפקציוניסטיות, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, טירון, משמרת לילה, סאטרדיי נייט לייב, האורוויל, האמת, מזכירת המדינה, ביחד ולחוד, ארץ נהדרת, המרדף, עד כאן.

שלל מהנכר: Bless This Mess – קומדיית סינגל-קאמרה של ABC בכיכובם של לייק בל ודקס שפרד, המגלמים נשואים טריים שעוזבים את העיר הגדולה לטובת חיים פשוטים יותר בנברסקה. גם עם אד בגלי ג'וניור ופם גריר. ליז מריוות'ר ("בחורה חדשה") יצרה את הסדרה.

Ghosts – קומדיה חדשה של BBC על מספר רוחות רפאים שפוקדות אחוזה כפרית מתפוררת בשם "באטון הול", אחרי שמתו שם לאורך המאות. כל אחת מהן, כמתבקש, היא תוצר של זמנה, כך שהן לא בדיוק מסתדרות, אבל כאשר זוג עירוני צעיר יורש את המקום במפתיע מתוך כוונה להפוך אותו לבית הארחה, המתים מתאחדים כדי לסלק אותם.

עונה עשירית וחדשה בת שבעה פרקים לסיטקום הבריטי Not Going Out, העוקב אחר חייו העצלים של בן שלושים ומשהו בלונדון.

אבא אמריקאי ממשיכה ברצף אבל משנה עונה – עכשיו זו 14 או 15, תלוי את מי שואלים.

וגם The Fix, אמריקן איידול, The Code, חדשים בשכונה (The Neighborhood), תוכנית אבא (Man With a Plan), בול, דה וויס, The Enemy Within, המתמחה, מוקד 911 (9-1-1), אגדות המחר, החץ, ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters), אדמת הפקר (Into The Badlands), אבירי הלילה (Knightfall).

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, 1 ל-42
הסרט החדש, מבית ההפקה של ESPN, עוסק באחת ההפתעות המפורסמות ביותר שקרו בהיסטוריה של הספורט: הנוק-אאוט הבלתי נשכח של באסטר דאגלס על האלוף הבלתי-מנוצח מייק טייסון. סוכנות ההימורים היחידה שהסכימה לקחת הימורים על הקרב הצפוי מראש נתנה לדאגלס יחס של 1 ל-42 מול הלוחם המפחיד של הזמנים המודרניים – מייק טייסון. אף אחד לא ספר את דאגלס, שאיבד את אמו שלושה שבועות לפני הקרב, והכרוז כבר התכונן להכריז על הקרב הבא בין טייסון להוליפילד. אבל ב-11 בפברואר 1990, בטוקיו, דאגלס בא להילחם וכנגד כל הסיכויים, הוא הוכיח לכולם שיש לו את זה.

בנטפליקס, המוח היצירתי (The Creative Brain)
חוקר מערכת העצבים דיוויד איגלמן מתחקה אחר התהליך היצירתי של כמה מהמוחות הפורים ביותר בדורנו, וחוקר דרכים לעידוד יצירתיות על ידי נטילת סיכונים וחשיבה מחוץ לקופסה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, פנים
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה פולנית זוכת פרס חבר השופטים בפסטיבל ברלין. צעיר העומד לפני חתונה נפגע באורח קשה במהלך עבודתו בבניין. חייו ניצלים אך הוא נאלץ לעבור השתלת פנים – דבר שמטלטל לחלוטין את עולמו וחושף את הפנים האמיתיות של סובביו. ביימה מלגורז'טה זומובסקה. עם מתאוש קושצ'וקביץ', אניישקה פודסיאלדיק, מלגורזטה גורול.

ולא לשכוח:
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes VOD ובסלקום TV
זמן אמיתי עם ביל מאהר בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes וכן ב-HOT HBO ב-23:55
שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות ב-ב-HOT3 ב-20:45 ובסלקום TV
וויסקי קאווליר בסלקום TV
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: אמה סטון מנחה, BTS מופיעים
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:10
ארץ נהדרת בקשת 12 ב-21:15. שימו לב, היום במקום מחר
גמר גוט טאלנט ישראל בערוץ 13 ב-21:15
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
לוחם ב-HOT HBO ב-22:00
האמת ב-yes Drama ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
האורוויל 2 ב-yes Edge ב-22:00
עד כאן בכאן 11 ב-22:07
משמרת לילה ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לגמרי של הכי גרועים שיש 5 ב-yes Edge ב-22:50
Veep 7 ב-yes Edge ב-23:25
בארי 2 ב-yes Edge ב-23:55

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו