אושן 8, אולסי: המלצת יום ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/03/2019 בקטגוריה ‏כללי

אושן 8

מה לראות היום בטלוויזיה (ראשון): אושן 8, אולסי, גנבי הזמן, מלה"ע ה- 2 – גיהנום מתחת למים, לוק, להיות או לא להיות, החבל, הזר, פרק אחרון לעונה של בלתי נשכח. שלדון הצעיר, הטובות לקרב, נשים על הקצה, צרות טובות, מכושפות הדור החדש, האקסית המטורפת, מיליארדים, המתים המהלכים, נשק קטלני, הרשימה השחורה, חוק הפטריוט עם חסן מינאג', יוצאים מן הכלל, עובדה, אבודים עם צופית גרנט.

שלל מהנכר: כל עשרת פרקי Now Apocalypse כבר זמינים. וגם נפילות חדות (Black Monday), סינגל מילפית (SMILF), מיליארדים, אלים אמריקאים, Ransom.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, אולסי
סיפור חייו הלא יאמן של אולסי פרי, אגדת ספורט, שמדבר לראשונה בפתיחות מלאה על נפילתו לסמים, סיפור האהבה הבלתי נשכח עם דוגמנית העל תמי בן-עמי וחזרתו מהכלא בארה"ב לביתו בישראל. שנות השבעים היו נקודת המפנה בהיסטוריה הישראלית. התמימות התחלפה בידיעה שאנחנו מדינה חזקה, בוגרת, שמסוגלת להגיע להישגים בספורט ובתרבות. יותר מכל, זכורה לכולם בתקופה הזו אמריקאי אחד שהגיע לארץ והפך מדינה שלמה – אולסי פרי. הוא היה בעיני רבים השחור הראשון בישראל והאהבה הייתה ממבט ראשון. הרומן המתוקשר בינו לבין דוגמנית העל הבינלאומית תמי בן עמי היה הסיפור הגדול שכולם דיברו עליו. מכבי תל אביב, הפכה לקבוצה של המדינה. אולסי התגייר והפך לאלישע בן אברהם. הוא גם הפך לגיבור הבלתי מעורער, לא רק בספורט, אלא בעולם התרבות, ובחיי הלילה התל אביביים. כולם עקבו אחריו וחיבקו אותו. עד ליום שבו נפל, התרסק ונעלם. שנים אחרי חוזר הבמאי דני מנקין (77:78 על המפה") עם אולסי פרי ליום ההוא.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, גנבי הזמן
תשכחו ממים, נפט ועצים – המשאב החדש והכי מתכלה שלנו הוא הזמן. הסרט יוצא למסע ברחבי העולם במטרה לבדוק איך מתורגם הזמן שלנו לכסף, איך אנחנו נלחמים עליו ובכל זאת הוא אוזל לנו מבין האצבעות, ומה עלינו לעשות כדי שנוכל להחזיר לעצמנו את השליטה על המשאב היקר והמתכלה הזה.

בסלקום TV, מלה"ע ה-2 – גיהנום מתחת למים 2
עונה שנייה לסדרה העוקבת אחר שדה הקרב התת ימי במלחמת העולם השניה. מהתהוות אסטרטגיית "עדת זאבים" (וולף-פאק) ועד לניצחון בעלות הברית באוקיינוס השקט. הסדרה מציגה את המהלכים הטקטיים שתוכננו מאחורי הקלעים ואת ההתפתחות הטכנולוגית המואצת, בעוד הסיוט הגדול ביותר עבור אנשי הים, איום הלוחמה מתחת למים, הופך מציאותי. ניתוח מומחים ומאגר צילומי ארכיון ארוגים יחד לסיפור שחזורם של הקרבות, שצולמו בצוללות אמיתיות ממלחמת העולם השנייה ולוקחים את הצופים אל לב האקשן.

סרטים:

ב-yes VOD וסלקום TV, אושן 8
אקשן עתיר כוכבות בהנהגתה של סנדרה בולוק, שהוא המשך לטרילוגיית "אושן". דבי אושן, אחותו הקטנה של דני אושן ונוכלת מבריקה בזכות עצמה, משתחררת מהכלא ולא מבזבזת רגע. היא מגייסת את הצוות הנשי המושלם לביצוע שוד היהלומים הגדול ביותר של המאה, באירוע האופנתי החשוב של השנה – נשף המט-גאלה בניו יורק. גם עם קייט בלאנשט, אן האת'ווי, שרה פולסון, ריהנאה, הלנה בונהם קרטר, מינדי קיילינג.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, להיות או לא להיות
סרטים שחייבים לראות. הקומדיה המבריקה של הבמאי ארנסט לוביטש, המתרחשת בפולין הכבושה על ידי הנאצים, בכיכובם של ג'ק בני וקרול לומבארד. צנחן המחזיק במידע סודי מסתתר מהגרמנים בסיועה של שחקנית תיאטרון חיננית, למורת רוחו של בעלה הנפוח. הסרט יצא לאקרנים חודש לאחר מותה הטרגי של לומבארד, ונבחר כאחד ממאה הסרטים המצחיקים אי פעם על פי מכון הסרטים האמריקאי. ארה"ב, 1942.

בסלקום TV, לוק
דרמה בכיכובו של טום הארדי. אוון לוק הוא מנהל אתר בנייה ואיש משפחה מסור. ערב אחד בתקופת פרויקט גדול הוא מקבל שיחת טלפון אשר שולחת אותו לנסיעה של שעתיים מברמינגהם ללונדון. בדרך הוא מחליט להתקשר לאשתו, ילדיו וחבריו לעבודה ומספר להם על סודות ששמר בתקווה שחייו יישארו כמו שהם, ובתקווה שיוכל לחיות עם הבחירות שעשה. גם עם רות ווילסון ("הרומן"), אוליביה קולמן ("ברודצ'רץ'").

בסלקום TV, קלאסיקות קולנועיות
החבל (היצ'קוק), הזר (אורסון וולס).

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 6 בנטפליקס
חוק הפטריוט עם חסן מינאג' בנטפליקס
שלדון הצעיר 2 ב-yes VOD ובסלקום TV
נשק קטלני 3 בסלקום TV
יוצאים מן הכלל בכאן 11 ב-21:10
עובדה 25 בקשת 12 ב-21:15
צרות טובות ב-yes Drama ב-21:15
מכושפות: הדור החדש ב-yes Drama ב-22:00
הטובות לקרב 3 ב-yes Edge ב-22:00
האקסית המטורפת 4 ב-yes Drama ב-22:45
פרק אחרון לעונה של בלתי נשכח 3 ב-yes Action ב-22:45
נשים על הקצה ב-yes Edge ב-22:50
מיליארדים 4 ב-yes Edge ב-4:00
המתים המהלכים 9 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו