נשמה של כלב, מת או חובה: המלצת יום שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/03/2019 בקטגוריה ‏כללי

נשמה של כלב

מה לראות היום בטלוויזיה (שבת): נשמה של כלב, מת או חובה, אומה בלחץ, פבלו, פרק אחרון לעונה של מכת מחץ. הרשימה השחורה, שושלת, האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, הגולדברגים, שחור כזה, משפחה מודרנית, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, משפחת סימפסון, חדשים בשכונה, המרוץ לדראג של רו פול, חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP.

שלל מהנכר: Brockmire – מספר ימים לפני הבכורה הטלוויזיונית זמין פרק הבכורה בעונה השלישית של קומדיית הבייסבול חביבת המבקרים, בכיכובו של האנק עזריה.

פרק אחרון לעונה של מכת מחץ (Strike Back). וגם חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), ללא מילים (Speechless), שני פרקים של הרשימה השחורה, The Cool Kids, Proven Innocent, שושלת, האקסית המטורפת.

ב-HOT HBO ב-22:00, אומה בלחץ
ד"ר סאנג'יי גופטה (מחבר "לרמות את המוות") מוביל את הסרט התיעודי "אומה בלחץ", בבימויו של זוכה האמי מארק לוין ("תלמידים עשירים, תלמידים עניים"). ד"ר גופטה יוצא לחקור כיצד – לראשונה מזה יותר ממאה שנה – תוחלת החיים בארה"ב ירדה, לפי נתוני המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. הוא מגלה התפשטות מגפת מקרי מוות כתוצאה מהרס עצמי – בין אם ממנת יתר של סמים, מחלות כבד כרוניות או התאבדויות – שנגרמות מהלחץ שבו נתונה אמריקה.

סרטים:

ב-yes2 ב-22:00 ובסלקום TV, מת או חובה
מותחן אימה מצליח בכיכובם של לוסי הייל ("שקרניות קטנות") וטיילר פוזי ("זאב צעיר"). במהלך חופשה במקסיקו משתתפים כמה סטודנטים במשחק תמים של 'אמת או חובה'. כשהם חוזרים מהטיול, מתברר שהמשחק מסרב לעזוב אותם והופך למסוכן במיוחד.

מת או חובה

בכבלים,
ב-HOT cinema 1 ב-9:10, נשמה של כלב
קומדיית הרפתקאות מרגשת המביאה מבט על החיים ואהבה מזווית שונה ומיוחדת, זו של כלב. בשנות ה-50 של המאה הקודמת גור כלבים נולד ומנסה להבין את המשמעות בחייו. במהלך כמה גלגולים ודרך סיפורי בעליו המתחלפים הוא מתיידד עם אית'ן, נער שמאמץ אותו בגלגולו הראשון ולוקח אותו בקיץ לביקור בחווה של סבתו. לאחר שנים כשהכלב שוב נפגש עם אית'ן המבוגר הוא מבין כי אותו נער אהוב הוא בעצם תכלית חייו. עם דניס קוייד, בריט רוברטסון.

בלוויין,
ב-yes4 ב-22:00, פבלו
מותחן פשע המבוסס על סיפור אמיתי ובכיכובם של הזוג במציאות, חאבייר בארדם ופנלופה קרוז. עלייתו ונפילתו של ברון הסמים הקולומביאני הנודע והמסקרן פבלו אסקובר, דרך עיניה של עיתונאית צעירה המנהלת איתו מערכת יחסים באותן שנים סוערות.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של מכת מחץ 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
הרשימה השחורה 6 ב-yes VOD ובסלקום TV
האקסית המטורפת 4 ב-yes VOD
שושלת 2 בנטפליקס
חמוץ מתוק ב-yes Comedy ב-17:25
הגולדברגים 6 ב-yes Comedy ב-17:50
שחור כזה 5 ב-yes Comedy ב-18:15
משפחה מודרנית 10 ב-yes Comedy ב-18:40
משפחת סימפסון 30 ב-yes Comedy ב-19:55
איש משפחה 17 ב-yes Comedy ב-20:20
חדשים בשכונה ב-yes Comedy ב-20:45
חתונה ממבט ראשון 2 בקשת 12 ב-21:15
הישרדות VIP בערוץ 13 ב-21:15
המרוץ לדראג של רו פול 11 + רו פול: הכל בחוץ 11 ב-yes Drama ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו