המלצת היום – שלישי

נקמה

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, נקמה, יונייטד סקייטס, קראשינג, סדר אותי, זמן אמיתי עם ביל מאהר, טירון, סינגל מילפית, הכי גרועים שיש, נפילות חדות, היעלמותה של נטלי הולווי, סאטרדיי נייט לייב, האמת, מזכירת המדינה, בול, סופרגירל, ביחד ולחוד, 2025, גב האומה, המרדף, עד כאן.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של רגליים קרות ו-Manifest. וגם הרווק, הרופא הטוב, The Neighborhood, Magnum P.I, תוכנית אבא (Man With a Plan), בול, המתמחה, The Passage, אבא אמריקאי, Those Who Can't.

בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, יונייטד סקייטס
סרט תיעודי, זוכה פרס בחירת הקהל בפסטיבל טרייבקה 2018, החוקר את מאבקה של קהילה הנלחמת להציל את תת-התרבות הנכחדת – החלקה תחרותית על גלגיליות. זירות ההחלקה על גלגיליות בארה"ב היו במשך שנים רבות בבעלות "לבנה" ולעתים אף נהגו בהן במדיניות של הפרדה או הדרה של שחורים. אך דווקא עם תהליך סגירתם של מתחמי החלקה רבים החלה להתפתח תרבות האנדרגראונד של ההחלקה, ואלו שנשארו הפכו להיות המוקד התרבותי של הקהילות האפרו-אמריקאיות בארצות הברית. מהזירות החדשות החלה לצמוח מוזיקת ההיפ-הופ, כשמשפחות ויחידים הגיעו להחליק ולרקוד תוך שהם מאזינים למוזיקה ונותנים לאמנים הצעירים את ההזדמנות להופעה הראשונה. הסרט מלווה את סיפור סגירתן של זירות רבות, את ניסיונות ההישרדות של אחרות ואת ההתחדשות של תרבות ההחלקה לצד המוזיקה האפרו-אמריקאית.

בלוויין,
ב-yes VOD, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר
פרק פתיחת העונה החדשה, שזמין גם ב-HOT מאז אמש.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, נקמה
פסטיבל הקולנוע של yes. מותחן אקשן צרפתי שהוקרן בטורונטו, סאנדנס ובפסטיבל אוטופיה בתל אביב, וזכה לביקורות מעולות. ג'ן מגיעה עם המאהב הנשוי שלה לבית נופש יוקרתי ומבודד. אך כאשר שני שותפיו מגיעים גם הם למקום להצטרף אליו למסע ציד, הבילוי הרומנטי הופך לקרב הישרדות לחיים ולמוות. עם מתילדה לוץ, קווין יאנסנס.

ולא לשכוח:
זמן אמיתי עם ביל מאהר בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes וכן ב-HOT HBO ב-23:55
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
סופרגירל 4 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: דון צ'ידל מנחה, גארי קלארק ג'וניור מופיע
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
2025 בקשת 12 ב-21:15
היעלמותה של נטלי הולווי ב-yes דוקו ב-21:00
גב האומה בערוץ 13 ב-21:15
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
האמת ב-yes Drama ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
סינגל מילפית 2 ב-yes Edge ב-22:00
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:00
הכי גרועים שיש 5 ב-yes Edge ב-22:30
סדר אותי 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:30
בול 3 ב-yes Action ב-22:45
נפילות חדות ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו