המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/02/2019 בקטגוריה ‏כללי

הומלנד – עונה 7

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): גמר הכוכב הבא לאירוויזיון, האמת, הומלנד, הדרך של מאטי, מייצרות כנפיים, קראשינג, סדר אותי, זמן אמיתי עם ביל מאהר, טירון, סינגל מילפית, הכי גרועים שיש, נפילות חדות, סאטרדיי נייט לייב, בול, היעלמותה של נטלי הולווי, סופרגירל, ביחד ולחוד, גב האומה, המרדף, עד כאן.

שלל מהנכר: המשך העונה ה-13 של קומדיית האנימציה אבא אמריקאי. פרק אחרון לעונה של Two Doors Down.

וגם הרווק, The Neighborhood, תוכנית אבא (Man With a Plan), בול, Manifest, המתמחה, The Passage, החץ, ברק שחור, רגליים קרות, Those Who Can't.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-22:00, האמת
סדרת מתח ספרדית העוקבת אחר חזרתה של פאולה גרסיה היפה והמסתורית, כעת בת 17, שנעלמה בנסיבות מוזרות שמונה שנים קודם לכן, אל חיי משפחתה וחבריה ללא הסבר הגיוני ומשכנע. השוטר הצעיר והשאפתן מרקוס אגויה (הדוגמן ג'ון קורטג'רנה, "סינגל מן", ומי שהיה בן הזוג של מדונה והופיע בכמה מהקליפים שלה) ממונה לחקור את תעלומת שיבתה של פאולה, לאחר שהסיפור שלה מתגלה כמבלבל ומלא בסתירות, ומופתע לגלות שמשפחתה מוכנה להתעלם מהכל ולקבל את פאולה כמי שהיא טוענת שהיא. גם העיתונאי הוותיק לאלו רואיז שסיקר לפני שמונה שנים את היעלמות הילדה, חושד שהמשפחה קשורה להיעלמות ולחזרה שלה. אגויה הצעיר וחסר הניסיון נאבק למצוא היגיון בסיפור ומתחיל לאט לאט לקלף את שכבות השקרים, אך בדרכו אל האמת הוא עתיד להתאהב בצעירה היפה והפצועה שמחפשת אהבה, ויסתבך עוד יותר בחקירתו.

מייצרות הכנפיים

בנטפליקס, הומלנד
העונה השביעית נוספה לשירות.

בנטפליקס, מייצרות כנפיים (Period. End of Sentence)
סרט תיעודי שמועמד לפרס האוסקר הקרוב בקטגוריית הסרט התיעודי הקצר. קבוצה של נשים הודיות מפעילה מכונה לייצור תחבושות היגייניות בכפרן. ביחד הן נלחמות בסטיגמה הרווחת בנושא המחזור החודשי. כרגע בממשק באנגלית בלבד וללא תרגום לעברית.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, הדרך של מאטי
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמת אגרוף קשוחה בכיכובו ובבימויו של פאדי קונסידיין. מתאגרף בשלהי הקריירה שלו נפצע קשה בזירה ומאבד את הזיכרון. כעת מתחיל הקרב האמיתי שלו – להשתקם ולהחזיר את חייו הקודמים לצד אשתו ובתו התינוקת. גם עם ג'ודי וויטאקר ("דוקטור הו"). הסרט היה מועמד לשלושה פרסי הקולנוע הבריטי העצמאי.

ולא לשכוח:
זמן אמיתי עם ביל מאהר בשירותי ה-VOD של HOT ו-yes וכן ב-HOT HBO ב-23:55
ביחד ולחוד (Splitting Up Together) בסלקום TV
סופרגירל 4 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: הולזי מנחה ומופיעה
המרדף 3 בכאן 11 ב-21:00
גמר הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15
גב האומה בערוץ 13 ב-21:00
היעלמותה של נטלי הולווי ב-yes דוקו ב-21:00
גב האומה בערוץ 13 ב-21:15
עד כאן בכאן 11 ב-22:00
האמת ב-yes Drama ב-22:00
טירון ב-yes Action ב-22:00
סינגל מילפית 2 ב-yes Edge ב-22:00
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:00
הכי גרועים שיש 5 ב-yes Edge ב-22:30
סדר אותי 3 ב-yes Oh ו-HOT HBO ב-22:30
נפילות חדות ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו