המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/02/2019 בקטגוריה ‏כללי

המתים המהלכים – עונה 9 חלק ב'

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): המתים המהלכים, שנות ה-2000, הפנים האמיתיות של הגנגסטרים, שיר לפארקלנד, בלש אמיתי, קראשינג, סדר אותי, מקביל, נפילות חדות, סינגל מילפית, יחסים בהסכמה, ברק שחור, הכוכב הבא.

שלל מהנכר: המשך העונה התשיעית של המתים המהלכים. עונה שישית לדרמת המתח הבריטית Endeavour, המהווה פריקוול למעלליו של המפקח מורס. וגם איש משפחה, Bob's Burgers, משפחת סימפסון, תחנת ברלין, מיילדת (Call The Midwife), ויקטוריה.

בערוץ 13 ב-21:15, הגנגסטרים
ב-70 שנות קיום מדינת ישראל ידע עולם הפשע הישראלי לספק לא מעט פרשות ודמויות מסקרנות איקוניות, מיתולוגיות. כאלו המציתות את הדמיון ושולחות אותו אל עולם של קרימינלים חלקלקים ומחוספסים, המצליחים פעם אחר פעם לחמוק מידי החוק, עמוסים בשלל רב ובסיפורי גבורה "סקסיים" ןמסתוריים. לא מעט פרשות רצח ושוד שנחרתו בזכרון של כולנו ונותרו עד היום אפופות מסתורין, רוויות פרטים פיקנטיים, מהדהדות עדיין בזכרון ומעוררות שאלות אודות מה עלה בגורל אותם גנגסטרים ומה באמת קרה שם, בזירת הפשע? "הגנגסטרים" הוא פרויקט מיוחד בשלושה חלקים של "פנים אמיתיות". אמנון לוי, יוצר הסדרה, מספק מבט נדיר הכולל עדויות ממקור ראשון, אל תוך הקרביים עולם הפשע: מלחמות הדמים, הקודים הלא כתובים, הטרמינולוגיה הייחודית והכסף הגדול אשר מניע את גלגלי העולם התחתון. לוי יוצא לגלות היכן נמצאים היום כל אותם גנגסטרים שהפכו לאגדות פשע.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, שנות האלפיים
"הסופרנוס" ו"מד מן", ג'ורג' בוש וברק אובמה, פיגועי ה-11/9 והמלחמה בעיראק, המשבר הכללי של 2008 ופייסבוק – הם רק חלק קטן ממה שהתרחש בעשור הראשון של שנות ה-2000. עונה חדשה לסדרת העשורים המופתית מבית היוצר של ה-CNN, בהפקתם של טום הנקס, גארי גוטסמן ומארק הרצוג, החוקרת הפעם את נקודות הציון החשובות בתרבות ובפוליטיקה של העשור הראשון בשנות ה-2000 כפי שהשתקפו ממסך הטלוויזיה. כל האירועים הגדולים שקרו בין השנים 2000-2009: ניצחונות טכנולוגיים כמו של ה-iPhone והרשתות החברתיות, מלחמתו של הנשיא בוש בטרור, בחירתו של ברק אובמה לנשיאות, המשבר הכלכלי, עליית ההיפ הופ בעולם המוזיקה ורנסנס טלוויזיוני יצירתי. שידור בימים א'-ד'.
פרק 1: עידן הפלטינה של הטלוויזיה חלק 1 | פרק 2: עידן הפלטינה של הטלוויזיה חלק 2| פרק 3: אני רוצה את ה-3MP שלי | פרק 4: המשימה הושלמה | פרק 5: ביצה טובענית | פרק 6: YES WE CAN | פרק 7: המשבר הכלכלי | פרק 8: עשור ה- I.

בלוויין,
ב-yes Edge ב-22:00, המתים המהלכים
חלקה השני של העונה התשיעית.

ב-yes דוקו ב-22:00, שיר לפארקלנד
ב-14 בפברואר 2018 נכנס ניקולס קרוז, תלמיד לשעבר, לתוך תיכון מרג'ורי סטונמן דאגלס בעיר פארקלנד בפלורידה וביצע את הטבח הקטלני ביותר שאירע אי פעם בבית ספר תיכון בארה"ב: 34 תלמידים ומורים נורו, 17 מתוכם נהרגו. הסרט החדש של HBO עוסק בהשפעה של אותו אירוע על הציבור האמריקאי בכלל, ובני הנוער בפרט. השיר "Shine" שכתבו ושרו שתי תלמידות בית הספר הפך להמנון של הדור הצעיר. עשרות אלפי בני נוער יצאו לרחובות במחאה כנגד החוקים הנהוגים כיום בארה"ב להחזקת כלי נשק והביעו את תמיכתם בפוליטיקאים שפעלו לשינוי החקיקה הקיימת.

ולא לשכוח:
בלש אמיתי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
נופל וקם/קראשינג (Crashing) עונה 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
סדר אותי 3 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
מקביל 2 ב-yes VOD, ופרק מוקדם יותר ב-yes Edge ב-22:45
סינגל מילפית 2 ב-yes VOD
נפילות חדות ב-yes VOD
ברק שחור 2 בנטפליקס
יחסים בהסכמה 2 ב-HOT3 ב-20:45
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:15

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו