המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/02/2019 בקטגוריה ‏כללי

האנה

מה לראות היום בטלוויזיה (שני): האנה, אורי זהר חוזר, מקביל, נפילות חדות, סינגל מילפית, מזכירת המדינה, אריות הים, מקגיוור, יחסים בהסכמה, בלש אמיתי, ברק שחור, מונא, זמן אמת, הכוכב הבא, מהפכה במטבח.

שלל מהנכר: פרק הבכורה של Hanna (פירוט בהמשך). פרקים אחרונים של Vera ועלובי החיים (Les Miserables). וגם מיילדת (Call The Midwife), ויקטוריה.

באמזון פריים וידאו, Hanna
דרמת האקשן החדשה והמדוברת של אמזון פריים וידאו, שצפויה לעלות במלואה לשירות בסוף מרץ, זוכה להצצה ב-24 השעות שאחרי תום משחק הסופרבול הלילה (כלומר זמינה רק עד שלישי לפנות בוקר). אזמה קריד-מיילס העולה נכנסת לנעליה של סרשה רונאן, שגילמה את הדמות בסרט מ-2011 באותו שם, כנערה בעלת יכולות יוצאות דופן החומקת מסוכנת CIA הפועלת באופן לא רשמי. מיריי אינוס וג'ואל קינמן, ששיחקו ביחד ב"דה קילינג", משתתפים גם כאן.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT8 ב-21:00, אורי זהר חוזר
עשרות שנים לאחר חזרתו בתשובה וההחלטה להתנתק מעשייה אמנותית, שב אורי זהר לביים סרט עלילתי בסיועם של קולנוענים צעירים שזה עתה סיימו את לימודיהם. במהלך העבודה מגלה זהר שוב את תשוקתו האדירה לקולנוע, ובו זמנית גם נרתע ממנה. במרכז הסרט שמביים זהר, סיפורה של רקדנית מצליחה שמגלה את האמונה בעקבות מפגש מקרי ונקרעת בין עולם התורה לעולם הבמה. בין סצנות הבימוי למשמרות העריכה, מתחילה לבעור בו מחדש אש העשייה. הוא מצדו מנסה לאחוז בה מבלי להישרף. יום אחד, בדרכו חזרה לביתו שבירושלים, מסכים זהר לראשונה לספר את הסיפור שלו בין תחנות חייו – מילדותו וההתאהבות בקולנוע, דרך סקירת יצירותיו ועד החזרה בתשובה והחיים בין דפי הגמרא בירושלים. הסיפור מסופר על ידי סרטיו, שבהם כמעט תמיד מככב גיבור אחד הנאבק בשדיו הפנימיים, שמגולם על פי רוב על ידי זהר עצמו. יוצרים: דני רוזנברג, יניב סגלוביץ'.

ולא לשכוח:
בלש אמיתי 3 ב-yes Oh וב-HOT HBO ב-22:00
מקביל 2 ב-yes VOD, ופרק מוקדם יותר ב-yes Edge ב-22:00
סינגל מילפית 2 ב-yes VOD
נפילות חדות ב-yes VOD
מזכירת המדינה 5 ב-yes VOD
ברק שחור 2 בנטפליקס
יחסים בהסכמה 2 ב-HOT3 ב-20:45
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00
הכוכב הבא בקשת 12 ב-21:00
מהפכה במטבח בערוץ 13 ב-21:00
מונא בכאן 11 ב-22:00
אריות הים 2 ב-yes Action ב-22:00
מקגיוור 3 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו