המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

כפולים – עונה 2

מה לראות היום בטלוויזיה (רביעי): כפולים, הנשיקה האחרונה של הקיסר, להסיר את הפאה, רוז הרטמן בלתי מרוסנת, אגדות המחר, החיים עצמם, מלכת הדרום, בעלי היכולות, החץ, הרופא הטוב, מפחיד כזה, בליינדספוט, משחקי השף קונדיטור, מה נסגר, זמן אמת.

שלל מהנכר: וגם The Kids are Alright, The Conners, The Rookie, ביחד ולחוד (Splitting Up Together), שחור-כזה, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, FBI, דה וויס, החיים עצמם, New Amsterdam, ברק שחור, הפלאש, ספר האורחים, The Reluctant Landlord, Loudermilk.

בקשת 12 ב-21:00, כפולים
עונה שנייה לסדרת המתח הישראלית, הפעם עם סיפור חדש כמעט לחלוטין שנפתח באירוע טרור בו נפצעים ונהרגים רבים ותתמקד בשלוש משפחות, בהן אחד מבני המשפחה נעלם באופן מסתורי לאחר הפיצוץ. מככבים יוסף סוויד, ליהי קורנובסקי, יפתח קליין, נטע ריסקין, חני פירסטנברג, מורן רוזנבלט, חנה אזולאי הספרי, יורם טולדנו, עינת שרוף, מיקי לאון, עומר גולדמן, מוריס כהן וגם אנחל בונני. פרק כפול.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, להסיר את הפאה
הבחירה הרשמית – פסטיבל דוקאביב 2018. רחל, בוגרת בית יעקב, נישאה בשידוך לאברך וכל רצונה היה להיות "אישה כשרה עושה רצון בעלה", אך נישואיה לא צלחו. היא התגרשה וביקשה להוריד את הפאה, מהלך חריג בחברה החרדית. התנגדותם של הוריה, ההלכה והחברה מציבים בפניה קונפליקט. בעקבות הסרת הפאה, היא יוצאת למסע אישי, משפחתי וחברתי בעולמן של נשים חרדיות ונוגעת בשאלות של כיסוי וגילוי, נשיות מודחקת, יופי וצניעות, נישואים וגירושים, מוסכמות החברה, גיל נישואים מוקדם וריבוי הילודה, פרנסה וקריירה. בימוי, תסריט ותחקיר: רחל אליצור.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, רוז הרטמן בלתי מרוסנת
"תחשבו על ספארי" אומרת הצלמת רוז הרטמן, "אבל במקום להיכנס לג'ונגל, אני נכנסת לג'ונגל שיפון ושם אני מוצאת את מושאי הצילום הכי מיוחדים". הרטמן היא צלמת סלבריטאים, אנשי אופנה, שחקנים, דוגמנים וכל מה שנוצץ בעולם הזה. היא עצמה, מאחורי המשקפיים הכהים, הליפסטיק האדום והשיער הבלונדיני-זקור, אישה ייחודית מאוד, מאיימת בדרכה, ונדמה שיודעת בדיוק מה היא מחפשת. קולגות מדברים עליה בשילוב של הערכה ודחייה, ומספרים על היכולת שלה לדחוף את כולם כדי להגיע לתצלום שהיא רוצה. לטעמה, כי היא רק רוצה לתפוס את הסלבריטאים, רגע לפני שיעשו את הפוזה למצלמה, ואכן היא נחשבת לצלמת ייחודית בתחום. הצילומים שלה הם תמיד "מהחיים", תמיד מתעדים רגע שקרה באמת, ויחד עם זה יש בהם המון יופי.

בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, הנשיקה האחרונה של הקיסר
דרמה רומנטית בכיכובם של לילי ג'יימס וכריסטופר פלאמר. במהלך מלחמת העולם השנייה נשלח חייל גרמני לחקור האם הסתננו מרגלים לאחוזת הרייך בהולנד. בשהות באחוזה הוא מתאהב במשרתת יהודייה, ומתחיל לפקפק בנאמנותו למשטר.

ולא לשכוח:
החיים עצמם 3 ב-yes VOD והפרק הקודם ב-yes Drama ב-21:15
אגדות המחר 4 בנטפליקס
הרופא הטוב 2 ב-HOT3 ב-20:45
בית פזמון ב-yes דוקו ב-21:00
זמן אמת בכאן 11 ב-21:00 הפעם: דרמה בלב ים – חלק ב'
משחקי השף: קונדיטור ברשת 13 ב-21:00
מלכת הדרום 3 ב-yes Drama ב-22:00
בעלי היכולות 2 ב-yes Action ב-22:00
מה נסגר בכאן 11 ב-22:00
החץ 7 ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו