המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

לוחם

מה לראות היום בטלוויזיה (שלישי): לוחם, זרה, סטן מול הרשע, האיש הלא נכון, מה עם בראד? משימה במנילה, שי-רה ונסיכות הכוח, בצל כוכבי הרוק, פרק אחרון לעונה של סליחה על השאלה. סופרגירל, ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, סאטרדיי נייט לייב, מזכירת המדינה, בול, אימה אמריקאית, ריי דונובן, יאנגר, קמפינג, המטבח המנצח, שנות ה-80, בואו לאכול איתי.

שלל מהנכר: הרופא הטוב, בול, Happy Together, The Neighborhood, Magnum P.I, דה וויס, Manifest, אגדות המחר, החץ, Taken Down.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, האיש הלא נכון
אחרי הצלחתה המסחררת של טרילוגיית "גן עדן אבוד", שבה הוכיח ברלינגר את חפותם של שלושה צעירים שהורשעו ברצח שלא ביצעו, הגיעו אליו עוד עשרות מכתבים מאסירים שטוענים לחפותם. ברלינגר החליט לעקוב בסדרה החדשה "האיש הלא נכון" אחר סיפורם של שלושה מתוכם. לצורך בדיקה והוכחת חפותם הרכיב ברלינגר צוות חקירה מיוחד הכולל את עו"ד מומחה לזכויות האדם, תובעת לשעבר, חוקר NCIS בדימוס, חוקרת פרטית ובלש מקרי רצח. כל אלו חושפים במהלך ששה פרקי הסדרה ראיות חדשות, מציעים חשודים חלופיים ומעלים תאוריות אפשריות שיוכיחו כי שלושת האסירים שהושמו בכלא לשנים רבות – כלל אינם אשמים.
שני הפרקים הראשונים מביאים את סיפורו של אווריסטו סאלאס, שהיה בן 14 כשהואשם ברצח נערה צעירה בנובמבר 1995 בעיירה "סאניסייד" בוושינגטון. כל פשעו היה השתייכותו לכנופיות רחוב. הצוות יוצא לחקור את המקרה ומקבל מידע על עד מרכזי בפרשה שהעיד כנגד סאלאס. המפגש המחודש מעלה מידע חדש ומדהים בנוגע לתיק החקירה. הפרקים השלישי והרביעי מתמקדים בסיפורו של קרטיס פלווארס: ב-16 ביולי 1996 נרצחו בחנות רהיטים בעיירה השקטה וינונה, מיסיסיפי, בעל חנות רהיטים ושלושה מעובדיו. כל הארבעה מתו מפצעי ירי בראשם. פלווארס בן ה-26 הפך לחשוד מיידי לאחר שנודע לחוקרים שהוא פוטר מהחנות כמה ימים קודם לכן. אף כלי רצח לא נמצא מעולם ופלאוורס ממשיך להתעקש על חפותו. שני הפרקים האחרונים עוסקים בסיפורו של כריסטופר טאפ: אנג'י דודג', צעירה מאיידהו פולס, נרצחה באכזריות בדירתה לאחר שנדקרה והותקפה מינית. אחרי ששה חודשי חקירה אינטנסיביים חשבו חוקרי המשטרה שמצאו קצה חוט כשחברה של אנג'י נעצר על אונס. הם תחקרו את חבריו, ביניהם את כריסטופר טאפ, ולאחר 28 שעות של חקירה צולבת עם שאלות מנחות נשבר טאפ והודה ברצח. הוא נדון ל-30 שנות מאסר אך עדיין טוען לחפותו מאחר שהודה בכפייה. צוות החקירה צופה בקלטות החקירה המקוריות ומנסה להגיע אל הרוצח האמיתי, שהדנ"א שלו נמצא בזירת הפשע.

סטן מול הרשע

ב-yes Drama ב-22:00, זרה
השידור הליניארי של העונה הרביעית והחדשה.

ב-yes Action ב-22:45, סטן מול הרשע
קומדיית-אימה (גרועה) העוקבת אחר סטן מילר (ג'ון סי. מקגינלי, "סקראבס") החי בעיירה שנבנתה על אתר שבו בעבר שרפו מכשפות. העיירה נרדפת על ידי כוחות על טבעיים: שדים, רוחות ומכשפות ששונאים את הרשויות האחראיות להיעלמותם ולקצו של מינם. סטן, לשעבר השריף של העיירה נאלץ למורת רוחות לחבור לאיווי בארט, השריף החדשה, ויחד הם מגינים על העיר מפני העל-טבעי. בעודו נלחם בשדים, סטן שומר על סוד כמוס: הוא עשה איתם עסקה להשיב את אשתו מן המתים. שני פרקים ברצף.

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, בצל כוכבי הרוק – סיפורם של נגני הליווי
"רוב האנשים בכלל לא יודעים מה דרוש מנגן ליווי. העבודה של המלווים היא לעזור לכוכבים הגדולים. אנחנו לא מתחרים בכוכב. רוב הזמן אנחנו בלתי נראים – רוחות רפאים במרכז הבמה". כך מספר ארל סליק, מי שהיה נגן הליווי של דייויד בואי למעלה מ-40 שנה. יחד עם סליק ומלווים נוספים של כוכבי ענק (פרינס, הרולינג סטונס, אוטיס רדינג, בילי ג'ואל וביונסה) אנו נחשפים אל עבודתם הקשה של המלווים, שלעתים נדמה כי הם חיים בצלם של כוכבים בעלי אגו ענק, וכל הקריירה שלהם כאילו נועדה לממש חלום של מישהו אחר.

בנטפליקס, לוחם ( Kriger/Warrior)
דרמת מתח דנית. חייל ששב מהמלחמה סובל מרגשות אשם בעקבות המשימה האחרונה שלו. הוא משתף פעולה עם אלמנתו של חברו הטוב, והשניים חודרים לשורותיה של כנופיית אופנוענים מסוכנת בקופנהגן.

בנטפליקס, שי-רה ונסיכות הכוח (She-Ra and the Princesses of Power)
נטפליקס משיבה לחיים את סדרת האנימציה האייטיזית הפופולרית. החיילת אדורה מוצאת חרב קסומה ואת זהותה כגיבורה האגדית שי-רה.

שי-רה ונסיכות הכוח

סרטים:

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, מה עם בראד?
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה בכיכובו של בן סטילר. למרות חייו הנוחים ומשפחתו התומכת, בראד מרגיש כהחמצה, בעיקר בהשוואה לחבריו המצליחים מהקולג'. כשבנו מודיע לו שהוא החליט להירשם למכללה יוקרתית, הוא רואה בכך הזדמנות להגשמת שאיפותיו האבודות. גם עם בן סטילר, מייקל שין, ג'נה פישר, לוק ווילסון, ג'מיין קלמנט. הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל טורונטו וזכה לביקורות משבחות.

בנטפליקס, משימה במנילה (BuyBust)
מותחן אקשן פיליפיני. בשכונת עוני דמויית-מבוך במנילה, הסוכנת המיוחדת נינה מניגן מנסה לשרוד לילה סוער במיוחד בקרב אזרחים זועמים וקרטל אכזרי.

ולא לשכוח:
סופרגירל 4 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 44 ב-yes VOD. הפעם: לייב שרייבר וליל וויין.
בואו לאכול איתי 3 בכאן 11 ב-21:00
המטבח המנצח בקשת 12 ב-21:00
שנות ה-80 עונה 4 ברשת 13 ב-21:00
האיש הלא נכון ב-yes דוקו ב-21:00
יאנגר 4 ב-HOT3 ב-21:05
מזכירת המדינה 5 ב-yes Drama ב-21:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
פרק אחרון לעונה של סליחה על השאלה בכאן 11 ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
בול 3 ב-yes Action ב-22:00
אימה אמריקאית: אפוקליפסה ב-yes Edge ב-22:00
ריי דונובן 6 ב-yes Edge ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו