המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/11/2018 בקטגוריה ‏כללי

נרקוס: מקסיקו

מה לראות היום בטלוויזיה (שישי): נרקוס, שיטת קומינסקי, הבלדה על באסטר סקראגס, חברינו הטובים ביותר, אין מה להסתיר, חשבון חסום, נסיכה בהחלפה, העיתון, 12 לוחמים, חוק וסדר מדור מיוחד, אקס פקטור בריטניה, אקסיוס – להציל את התקשורת.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של Dark Heart ו-I Love You America With Sarah Silverman. פרקים אחרונים לחצי עונה של האנטומיה של גריי (שכתמיד זמינה כבר מאז יום ה'), חלק ראשון בקרוס אובר בינה לבין סדרת הבת תחנה 19 שאף היא יוצאת לפגרה, והמדריך לרוצח (How to Get Away with Murder).

בנוסף המפץ הגדול, שלדון הצעיר, ממי, מרפי בראון, S.W.A.T. המקום הטוב, I Feel Bad, Superstore, וויל וגרייס, חוק וסדר מדור מיוחד, Legacies, על טבעי, Titans.

שיטת קומינסקי

בנטפליקס, נרקוס: מקסיקו (Narcos: Mexico)
עונה רביעית לדרמת הפשע של נטפליקס, שהיא בעצם מין ספין אוף המתרחש בשנות ה-80 במקסיקו, ומתאר את צמיחתו של קרטל גוודלחרה. דייגו לונה ("ואת אמא שלך גם", "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים") ומייקל פניה ("אנטמן והצרעה") מככבים.

בנטפליקס, שיטת קומינסקי (The Kominsky Method)
קומדיה חדשה של צ'אק לורי ("המפץ הגדול", "שני גברים וחצי") בנטפליקס, בכיכובם של שני זוכי האוסקר מייקל דאגלס ואלן ארקין. סיפורו של שחקן מבוגר (דאגלס) שמחליט להפוך למורה למשחק בהוליווד, כשלצדו חברו וסוכנו הוותיק, וכן גרושתו שמחליטה להירשם לכיתת המשחק שלו.

בנטפליקס, חברינו הטובים ביותר (Dogs)
סדרה תיעודית שנראית כמו הדבר הכי מדהים אי פעם: ששה סיפורים אמיתיים המדגימים את הקשרים הרגשיים העמוקים שנרקמים בין כלבים לבין בני אדם, גם בנסיבות הקשות ביותר או הכי פחות צפויות.

חברינו הטובים ביותר

סרטים:

בנטפליקס, הבלדה על באסטר סקראגס (The Ballad of Buster Scruggs)
סרטם החדש והמדובר של האחים כהן, מערבון המורכב משש אפיסודות העוקבות אחר הרפתקאותיהם של פורעי חוק ומתיישבים באזורי הספר של ארצות הברית. בין היתר עם ליאן ניסן, ג'יימס פרנקו, זואי קאזאן, טום ווייטס, טים בלייק נלסון.

בנטפליקס, אין מה להסתיר (Le Jeu/Nothing to Hide)
קומדיה צרפתית. חברים ותיקים שנפגשים לארוחת הערב מחליטים להכניס קצת עניין למפגש ולחשוף את התוכן של כל הודעה שהם מקבלים בטלפון. כצפוי, התוצאות קטסטרופליות. עם ברניס בז'ו ("הארטיסט").

בנטפליקס, חשבון חסום (Cam)
מותחן פסיכולוגי. נערת מצלמה פופולרי מנסה לאתר מתחזה מסתורית שהשתלטה על החשבון שלה, ולתבוע לעצמה מחדש את הבעלות על זהותה.

בנטפליקס, נסיכה בהחלפה (The Princess Switch)
דרמה רומנטית לכל המשפחה בכיכובה של ונסה האדג'נס. כששתי נשים צעירות, האחת אופה משיקגו והשנייה נסיכה לעתיד, מגלות שהן נראות כמו תאומות זהות, הן מחליטות להתחלף ביניהן לרגל חג המולד.

הבלדה על באסטר סקראגס

בלוויין,
ב-yes1 ב-21:30, העיתון
סטיבן ספילברג מציג דרמה המבוססת על סיפור אמיתי בכיכובם של מריל סטריפ (עם המועמדות ה-21 שלה לפרס האוסקר) וטום הנקס. לעיתון וושינגטון פוסט מגיעים בשנת 1971 מסמכים מטרידים אודות התנהלות ממשלת ארה"ב לאורך מלחמת וייטנאם. כשהממשל מוציא צו נגד פרסום המסמכים, צריכה בעלת העיתון יחד עם העורך הראשי שלה להחליט האם ללכת על בטוח, או לעשות הכל כדי להוציא את האמת לאור. גם עם בן בראדלי, אליסון ברי, שרה פולסון ורבים אחרים.

בכבלים,
ב-HOT movies 1 ב-22:00, 12 לוחמים
אקשן מלחמתי בכיכובו של כריס המסוורת' ("ת'ור"). בימים שאחרי אסון התאומים הכואב, היחידה העילית האמריקאית מגיעה לראשונה לאפגניסטן. מפקד הכוחות מקבל הוראה מסוכנת, לחבור לכוחות הצבא האפגניים ולאתר את מוקדי הטאליבן. גם עם מייקל שאנון.

ולא לשכוח:
בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-21:00, אקסיוס: להציל את התקשורת
אקס פקטור בריטניה 15 ב-HOT3 ב-17:00
חוק וסדר: מדור מיוחד 19 בכאן 11 ב-23:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו