המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

דיאטלנד

דיאטלנד, השעות הקטנות, בנעלייך, סוג של רצח, שלל סרטים, פרק אחרון לגמרי של בייטס מוטל. האורוויל, אלמנטרי, מפחיד כזה, טופ שף, הרומן, הפסיכולוגית, אנחנו על המפית, נינג'ה ישראלי, האח הגדול.

שלל מהנכר: Age Before Beauty – סדרת דרמה חדשה של BBC, המגוללת את סיפורה של משפחה לא מתפקדת המנהלת מכון יופי. פולי ווקר ("רומא", "שם המשחק") מככבת.

Making It – איימי פוהלר וניק אופרמן חוברים זה לזה לראשונה מאז "מחלקת גנים ונוף" הנפלאה, הפעם לטובת הנחיית תחרות "עשה זאת בעצמך" של רשת NBC.

לבד ביחד – ארבעת פרקי העונה השנייה של כבר זמינים (בהמשך גם ב-HOT וב-yes).

וגם America's Got Talent, The Outpost, The 100, מורות, פרוצות, The Bold Type, יאנגר, ממלכת החיות, The Jim Jefferies Show, Castle Rock.

באמזון, דיאטלנד
מרטי נוקסון (יוצרת "UnREAL") עומדת מאחורי העיבוד (המשעמם למדי) לרב המכר מאת סארי ווקר עבור רשת AMC. ג'וי נאש ("טווין פיקס") מככבת בתפקיד הראשי כאלישיה, הידועה משום מה יותר בכינויה פלאם (שזיף), שעבודתה היא כתבת צללים העונה לשאלות קוראים תחת שמה של עורכת מגזין אופנה נחשב (ג'וליאנה מרגוליס, "האישה הטובה"). זאת בתקופה שבה גברים שנחשדו בתקיפות מיניות נעלמים באופן מסתורי ונמצאים לאחר מכן מתים. כל עשרת פרקי העונה זמינים עם תרגום וגם דיבוב (!) לעברית.

בנטפליקס, בנעלייך (Switched)
סדרת מתח יפנית. חייה המושלמים של תלמידת התיכון איומי נהרסים כשבת כיתתה הקנאית זנקו גונבת את גופה, את החבר שלה ואת חייה.

סרטים:

בסלקום TV, השעות הקטנות
קומדיה תקופתית פרועה בכיכובם של אוברי פלאזה, אליסון ברי ובעלה דייב פרנקו. בימי הביניים, נזירות צעירות החיות במנזר עסוקות בלרגל זו אחר זו ולהתעמר בשרת של המקום, עד שהלה מחליט לעזוב אחרי עלבון אחד יותר מדי. אב המנזר מחליט להביא במקומו עוזר חדש, משרת שנאלץ להסתתר מאדונו הזועם ולשם כך מתחזה לחירש אילם. כעת עליו לשמור על סיפור הכיסוי שלו, בשעה שהוא הודף את הניסיונות של הנזירות לבצע בו את זממן.


,
ב-HOT Gold ב-22:00 ובסלקום TV, סוג של רצח
מותחן פשע פסיכולוגי מפותל המתרחש בניו יורק של שנות ה-60, ועל כן הגיוני שמשחק בו וינסנט קרתייזר (פיט מ"מד מן") . וולטר סטקהאוס (פטריק וילסון) הוא ארכיטקט מצליח הנשוי לקלרה היפה (ג'סיקה ביל). כאשר קלרה נמצאת ללא רוח חיים, חייו שלו מתערבבים עם אלו של הרוצח המתוחכם, ובלש שאפתן המשוכנע שמצא בוולטר רוצח מעתיקן – מנסה לתפוס את שניהם. גם עם היילי בנט, אדי מארסן.

סרטים חדשים ב-yes VOD
תברח, גנוב על העולם, מהיר ועצבני 8, הבריחה לניצחון, דג ושמו וונדה, הצד האחר של התקווה, נטושים. במהלך אוגוסט הם ישודרו גם בערוצי הסרטים הליניאריים.

סרטים חדשים בנטפליקס
הוגו, 28 ימים, סיפור אהבה, היא לא בליגה שלך, ג'ימי ניוטרון, אהבה מחוץ לחוק (Gigli!) ועוד.

ולא לשכוח:
טופ שף 12 ב-HOT3 ב-20:45
אנחנו על המפית בכאן 11 ב-21:00
נינג'ה ישראל בקשת 12 ב-21:00
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
פרק אחרון לגמרי של בייטס מוטל 5 ב-HOT HBO ב-21:15
הפסיכולוגית בכאן 11 ב-22:00
הרומן 4 ב-HOT HBO ב-22:00
האורוויל ב-yes Edge ב-22:00
אלמנטרי 6 ב-yes Action ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו