המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 03/08/2018 בקטגוריה ‏כללי

על אותו גל

על אותו גל, תברח, הצד האחר של התקווה, שומר הראש והמתנקש, פאריניה, קדימה צעד, אני רוצח, מניפסטו, חסרת פחד, קרדינל, על הכוונת.

שלל מהנכר: Cuckoo – עונה רביעית לקומדיה הבריטית על הבחור האמריקאי הלא מאוד יוצלח (טיילור לאוטנר) שבת בריטית מביאה הביתה. גם עם גרג דיוויס, הלן בקסינדייל. כל ששת הפרקים זמינים.

בנוסף פרקים אחרונים לעונה של Marvel's Cloak & Dagger ו-The Four: Battle for Stardom. וגם שני פרקים של Trial & Error, על הכוונת (Shooter), שלג צח (Snowfall), מלכת הדרום, קרב הליפסינק, American Woman, Keeping Faith, Sick Note, Swedish Dicks.

בנטפליקס, פאריניה (Cocaine Coast)
בשנות ה-80 דייג צעיר באזור גליסיה שבספרד מאפשר לברוני סמים מדרום אמריקה לחדור לאירופה, והופך למבריח קוקאין מצליח. כל העונה הראשונה זמינה.

בנטפליקס, קדימה צעד! (Marching Orders)
סדרה תיעודית המצטרפת אותנו לתזמורת מובילה ולחבריה, שנאבקים על מקומם, משננים צעדים, משקיעים בלימודים ומטפחים חיי חברה. עונה ראשונה זמינה.

בנטפליקס, אני רוצח (I Am A Killer)
סדרה תיעודית שבמרכזה אסירים שנדונו לעונש מוות, המספרים על הפשעים שביצעו. עונה ראשונה זמינה.

סרטים:

בנטפליקס, על אותו גל (Like Father)
דרמה קומית בכיכובם של קריסטן בל, קלסי גרמר וסת' רוגן. כאשר מנהלת צעירה ומכורה לעבודה ננטשת ביום חתונתה, היא מוצאת את עצמה בירח דבש עם האדם האחרון שציפתה לו: אביה המנוכר, שמכור לעבודה באותה מידה, ושאותו לא ראתה במשך שנים רבות.

בלוויין,
ב-yes3 ב-13:48, מניפסטו
פרויקט קולנועי ניסיוני ומרתק בכיכובה של השחקנית זוכת שני פרסי האוסקר קייט בלאנשט, בו היא מגלמת בווירטואוזיות דמויות שונות, שכל אחת מהן מציגה באופן מקורי מניפסט אחר באמנות – פוטוריזם, דאדא, פלוקסוס, סיטואציוניזם, דוגמה 95 ועוד. זהו מסע סוחף ופרוע בין שלל תנועות וזרמים, הישג אמנותי, אינטלקטואלי ואסתטי. מדובר בגרסה קולנועית למיצג שערך האמן ג'וליאן רוזפלדט. הסרט הוצג בעשרות פסטיבלי קולנוע, כולל סאנדנס, טרייבקה, סידני ועוד. השתתף בפסטיבל הקולנוע בירושלים 2017.

ב-yes3 ב-22:00, הצד האחר של התקווה
סרטו מלא האנושיות וההומור של הבמאי אקי קאוריסמקי, זוכה פרס דב הכסף בפסטיבל ברלין. סוכן מכירות שהחליט לעזוב הכל ולהגשים את חלומו לפתוח מסעדה, יוצר קשר חם עם פליט סורי, המבקש למצוא את החופש והתקווה בפינלנד ומחפש אחר אחותו שנעלמה בתלאות הדרך. הסרט הוקרן במסגרת התחרות הרשמית בפסטיבל ברלין וזכה בפרס דב הכסף על הבימוי. מועמד לארבעה פרסי האקדמיה האירופאית. השתתף בפסטיבל הקולנוע בירושלים 2017 וזכה בפרס הרוח החופשית. עם שרוואן חאג'י, סקארי קוסמאנן.

ב-yes2 ב-22:00, תברח
המותחן המעולה של ג'ורדן פיל, שזכה השנה באוסקר בפרס התסריט המקורי הטוב ביותר וגרף שפע של שבחים מהמבקרים. צעיר שחור שמגיע לביקור אצל משפחת חברתו הלבנה, מגלה עד מהרה שמשהו מוזר מתרחש במקום הזה. עם דניאל קלויה, אליסון וויליאמס, בראדלי וויטפורד, קת'רין קינר.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, שומר הראש והמתנקש
קומדיית אקשן בכיכובם של ריאן ריינולדס, סמואל ל. ג'קסון וגארי אולדמן. שומר הראש המבוקש וההגון ביותר מקבל משימה חדשה: לאבטח מתנקש מתוחכם המשמש עד מדינה במשפט חשוב ומסוקר, ולהביא אותו בזמן לבית המשפט. אתגר לא פשוט כשמתחשבים בעובדה שלאותו מתנקש ישנם אויבים רבים שהיו שמחים למנוע ממנו לעלות על דוכן העדים. למרות הפערים, כדי להישאר בחיים הם חייבים לשתף פעולה.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
חסרת פחד בכאן 11 ב-22:26
קרדינל 2 בכאן 11 ב-23:20

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו