המלצת היום – שישי

Published by in כללי on יולי 27th, 2018

לחיים ולמוות

לחיים ולמוות, אל צ'אפו, הניתוח הצליח, ברוכים הבאים למשפחה, האשליה 2, זה, יחידת האמיצים, חסרת פחד, קרדינל, על הכוונת.

שלל מהנכר: כתום זה השחור החדש (Orange Is The New Black) – עונה שישית וחדשה (מחר גם ב-HOT).

Sick Note – עונה שנייה לקומדיה הבריטית השחורה בכיכובם של רופרט גרינט ("הארי פוטר"), ניק פרוסט ("מת על המתים") ודון ג'ונסון ("מיאמי וייס"), על לוזר המתחזה לחולה סרטן כדי לזכות ביחס טוב מסובביו.

Swedish Dicks – עונה שנייה לסדרה של פיטר סטרומה ובכיכובו, על עלילותיהם של שני בלשים שבדיים בארה"ב. אל העונה החדשה מצטרף לא אחר מאשר קיאנו ריבס.

בנוסף פרק אחרון לגמרי של נאשוויל. וגם שני פרקים של Trial & Error, על הכוונת (Shooter), שלג צח (Snowfall), מלכת הדרום, The Four: Battle for Stardom, קרב הליפסינק, American Woman, Marvel's Cloak & Dagger, Keeping Faith.

בנטפליקס, אל צ'אפו (El Chapo)
עונה שלישית לדרמת הפשע המגוללת את הסיפור האמיתי על עלייתו, תפיסתו ובריחתו של ברון הסמים הידוע לשמצה, חואקין 'אל צ'אפו' גוזמן.

בנטפליקס, ברוכים הבאים למשפחה (Welcome to the Family)
סדרה קומית ספרדית חדשה. אם חד הורית מנסה לחדש את הקשר עם אביה, שמסלק אותה ואת ילדיה מביתו. כשהוא נפטר, הבת ואשתו השנייה מגלות שנישל אותן מהירושה, ומנסות להסתיר את דבר מותו.

בנטפליקס, הניתוח הצליח (The Bleeding Edge)
סרט תיעודי. לארה"ב יש מערכת הבריאות הכי מתקדמת בעולם מבחינה טכנולוגית, אולם התערבות רפואית הפכה לגורם המוות השלישי שם, ובאופן מדהים, רוב המכשירים לא דורשים אפילו בחינה קלינית אחת כדי להיכנס לשימוש רפואי. היוצרים קירבי דיק ואיימי זירינג ("המלחמה הסמויה – אונס בצבא") מפנים את מבטם לתעשייה המכשירים הרפואיים שמגלגלת 400 מיליון דולר בשנה, ובוחנים את הרגולציה עליהם, טיוחים תאגידיים ותמריצים כספיים שמעמידים את חייהם של חולים בסכנה מדי יום. בעוד סיפוריהם המרגשים של חולים נחשפים בפני המצלמה, שואל הסרט: אילו טכנולוגיות מצילות חיים עלולות למעשה להרוג אותנו?

סרטים:

בנטפליקס, לחיים ולמוות (Extinction)
מותחן פעולה בכיכובם של מייקל פניה ("אנט מן") וליזי קפלן. איש משפחה סובל מסיוטים חוזרים ונשנים על פלישת חייזרים. חלומות הבלהה הופכים למציאות כאשר כוח חוצני מתחיל להכחיד את תושבי כדור הארץ.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, האשליה 2
סרט המשך למותחן האקשן, בכיכובם של מארק ראפלו, מורגן פרימן, וודי הארלסון, ג'סי אייזנברג, ליזי קפלן, מייקל קיין ודניאל רדקליף. ארבע שנים אחרי שאמני האשליה הצליחו להערים בהצלחה רבה על רשויות החוק, חוזרת החבורה המתוחכמת למרכז הבמה במטרה לבצע את השוד המסובך והמסוכן ביותר שעשו.

בלוויין,
ב-yes2 ב-22:00, זה (It)
סרט האימה שובר הקופות על פי רב המכר של סטיבן קינג. חבורת ילדים חוקרת מספר מקרי היעלמות מסתוריים בעיירה שלהם. כשמתברר שמדובר ברוע אפל ועתיק המופיע בדמות ליצן אימתני, הם מחליטים להביס אותו. עם ביל סקארסגרד, ג'יידן ליברהר.

ב-yes4 ב-22:00, יחידת האמיצים
סיפורה האמיתי של יחידת כבאי אש קהילתית שבאמצעות נחישות, הקרבה ומעשי גבורה יוצאי דופן, הגנה על חברים ומשפחות בעיירה באריזונה, מפני אחת השריפות הקשות והקטלניות בהיסטוריה של ארה"ב. עם ג'וש ברולין, מיילס טלר, ג'ניפר קונולי, טיילור קיטש.

ולא לשכוח:
על הכוונת (Shooter) עונה 3 בנטפליקס
חסרת פחד בכאן 11 ב-22:30
קרדינל 2 בכאן 11 ב-23:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו