המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/06/2018 בקטגוריה ‏כללי

סופרגירל – פרק אחרון לעונה

שערוריה אנגלית למדי, דילמת הפליטים, מונדיאל 2018, נשים שרוצחות, ילדים רוצחים, סטנד אפ האנה גדסבי, פרקים אחרונים לעונה של סופרגירל, בן לוקח בת ורגליים קרות. ג'ון אוליבר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, על הספקטרום, חוקרות בשטח, אריות הים, טין סטאר, פרויקט מסלול, המקור, כמה רחוק.

שלל מהנכר: וונטוורת' – עונה שישית לדרמת כלא הנשים האוסטרלית (בהמשך גם ב-HOT). פרק אחרון לעונה של סופרגירל. וגם אלמנטרי, של מי השורה הזאת, דיאטלנד, קומנדו 6 (Six), מי אתה חושב שאתה (הפעם: ג'ין סמארט, שבין היתר מגלמת את מלאני ב"לגיון").

מונדיאל 2018:
בכאן 11 ב-15:00, קולומביה – יפן
בכאן 11 ב-18:00, פולין – סנגל
בכאן 11 ב-21:00, רוסיה – מצרים
כל המשחקים ישודרו גם ב-4K באפיק 511

בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV, כאוס: דילמת הפליטים
סרט חדש מבית HBO העוקב אחרי סיפוריהם של אנשים הנמלטים ממדינות המוצא שלהם באפריקה ובמזרח התיכון ומחפשים חיים טובים יותר באירופה, למרות הסכנות האורבות להם בדרך. יוצרי הסרט מביאים את הימים הראשונים של משבר ההגירה ב-2011, כאשר אלפי פליטים יצאו למסע המסוכן מצפון אפריקה בדרכם אל האי הקטן למפדוזה שבדרום איטליה. שידור ליניארי בשבת הקרובה ב-HOT וביום שני הבא ב-yes.

בנטפליקס, האנה גדסבי: נאנט
הקומיקאית האוסטרלית האנה גדסבי במופע סטנד-אפ לא שגרתי שמשלב שורות מחץ עם תובנות אישיות על מגדר, על מיניות ועל קשיי הילדות.

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-21:00, ילדים רוצחים
דוקו מצמרר ולא קל לצפייה המביא את סיפוריהם האישיים של ילדים רוצחים. אריק סמית בן ה-13 מסבונה, ניו יורק, שסבל מבריונות ואהב להתבודד, רצח באוגוסט 1993 ילד צעיר ממנו רק כי היה בקרבת מקום; נתניאל ברזיל בן ה-13 מלייק וורט, פלורידה, הביא במאי 2000 אקדח לבית הספר לאחר שהושעה בעקבות זריקת בלוני מים, וירה במורה שהעיר לו; ודניאל פטריק בן ה-16 מוולינקטון, אוהיו, ירה באוקטובר 2007 בשני הוריו ורצח את אמו, לאחר שהתמכר למשחקי וידאו אלימים. הצעירים ובני משפחותיהם מספרים למצלמה על הרגעים הטרגיים והכואבים, שהביאו אותם לאלימות ולשימוש בנשק, לצד קטעי הום-וידאו מקסימים ו"נורמטיביים" מהילדות המוקדמת שלהם. הסרט גם מביא ראיונות עם בני משפחות הרוצחים והנרצחים, בהם הם מספרים על הסיוט של כל הורה שקרה דווקא אצלם בבית ועל ההשפעה של הרצח מאז ועד היום.

ב-yes Edge ב-22:00, שערורייה אנגלית למדי
מיני סדרה בת שלושה חלקים מהיוצר ראסל טי דיוויס ("הכי גאים שיש", "דוקטור הו"), המבוססת על ספר בעל אותו השם של ג'ון פרסטון, בכיכובם של יו גרנט ובן ווישאו. סיפורו של ג'רמי ת'ורפ, חבר הפרלמנט הבריטי שב-1979 הואשם, נשפט ומאוחר יותר זוכה מאשמת קשירת קשר לרצוח את מאהבו לשעבר. הדרמה מתרחשת בסוף שנות השישים, כשת'ורפ כיהן כיושב ראש המפלגה הליברלית ומאהבו לשעבר איים שיחשוף שקיים איתו מערכת יחסים הומוסקסואלית, בעידן שבו היה זה בלתי חוקי בבריטניה.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, נשים שרוצחות
קומדיה רומנטית שחורה, זוכת פרס התסריט בטרייבקה, בבימויה ובכיכובה של אינגריד יונגרמן. צעירה המנהלת ביחד עם האקסית שלה פודקאסט העוסק ברוצחות סדרתיות פוגשת בחורה מסתורית ומתאהבת מעל הראש. אולם האקסית מתחילה בחשוד שהחברה החדשה אינה מי שהיא מציגה את עצמה, ויוצאת לחקור את מניעיה. גם עם אן קאר, שילה ואנד. ארה"ב 2016.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של סופרגירל 3 בנטפליקס
פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
כמה רחוק בקשת 12 ב-21:00
המקור בערוץ עשר ב-21:15. הפעם: חידת רצח. ברוך קרא בעקבות אחד מתיקי הרצח מעוררי המחלוקת שהיו בישראל: שני משפטים, שלושה נאשמים, אותן ראיות בדיוק ורק אדם אחד נשלח לכלא בעוד חבריו זוכו. בעקבות תיעוד בלעדי נשאלת השאלה: האם משפט הוא רק עניין של מזל?
רגליים קרות 7 ב-yes Drama ב-21:15
על הספקטרום ב-yes Edge ב-21:30
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
טין סטאר ב-HOT HBO ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
בן לוקח בת 2 ב-yes Drama ב-22:00
חוקרות בשטח ב-yes Edge ב-22:00
שערורייה אנגלית למדי ב-yes Edge ב-22:00
אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו