המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

נטל ההוכחה

ארץ נהדרת, נטל האמת, האח הגדול, פרקים אחרונים לעונה של הליצן העצוב, בול ומחשבות פליליות. אחת במיסיסיפי, האפ ולנארד, להרוג את איב, לגיון, האמריקנים, ציידי הצללים בני הנפילים, אטלנטה, הרופא הטוב, הפלאש, מזכירת המדינה, ככה זה.

שלל מהנכר: עונה חדשה של מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, שנפתחת עם סנו פטרול, שיים, בטי לאבט ועוד. פרקים אחרונים לעונה של נשק קטלני ובול.

וגם מקום טוב באמצע (The Middle), שחור כזה, Splitting Up Together, לטובת הכלל (For The People), רוזאן, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, דה וויס, Rise, Chicago Med, שני פרקים של בחורה חדשה, The 100, הפלאש, סיפורה של שפחה, גאון פיקאסו, ציידי הצללים בני הנפילים (Shadowhunters), לגיון, The Last O.G, The Jim Jefferies Show, The Split.

בקשת 12 ב-21:00, ארץ נהדרת
העונה ה-15 חוזרת למהדורת קיץ.

בכבלים,
ב-HOT VOD, נטל האמת (Burden Of Truth)
סדרת דרמה קנדית בכיכובה של קריסטין קרוק ("סמולוויל", "היפה והחיה"). ג'ואנה הנלי (קרוק), עורכת דין מצליחה מהעיר הגדולה, חוזרת לעיר הולדתה מילווד – עיירה כפרית עם עבר תעשייתי ועתיד בלתי ידוע – כדי לייצג לקוח גדול במשפט נגד כמה תלמידות תיכון חולות. היא מצליחה להביס בקלות את התלמידות ואת עורך דינן המקומי, בן כיתתה לשעבר בילי קרופורד. אחרי שהיא מנצחת במשפט, ג'ואנה מגלה כי הנערות חולות יותר מכפי שמישהו שיער בנפשו – הן סובלות מהתקפים ועיוותים שהופכים את חייהן לבלתי נסבלים. היא אף מבינה שהותירה מאחוריה כמה עניינים אישיים בלתי פתורים בעיירה, וכדי לתקן את חייה היא חייבת להתחיל במקום שבו הכל נפתח: הסודות האפלים ביותר של משפחתה. לצדה של קרוק מככבים בסדרה גם פיטר מוני ("רוקי בלו"), אלכס קרטר ("CSI"), סטאר סלייד ("פרונטיר"), בנג'מין איירס ("להציל את הופ"), ניגוואן פיירבראדר ("המלוק גרוב") ושרה ת'ומפסון. כל פרקי העונה זמינים.

ולא לשכוח:
לגיון 2 ב-yes VOD
ציידי הצללים: בני הנפילים (Shadowhunters) בנטפליקס
הפלאש 4 בנטפליקס
הרופא הטוב ב-HOT3 ב-20:45
האח הגדול ברשת 13 ב-21:00
האפ ולנארד 3 ב-AMC ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 ב-yes Drama ב-21:15
להרוג את איב ב-HOT HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 ב-yes Drama ב-22:00
ככה זה ב-yes Edge ב-22:00
פרק אחרון לעונה של בול 2 ב-yes Action ב-22:00
אטלנטה 2 ב-yes Edge ב-22:30. הפרק המדהים של העונה
שני פרקים אחרונים לעונה של מחשבות פליליות 13 ב-yes Action ב-22:45
פרק אחרון לעונה של הליצן העצוב 3 ב-yes Edge ב-23:00
אחת במיסיסיפי 2 ב-yes Edge ב-23:30
האמריקנים 6 ב-yes Edge ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו