המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

הטובות לקרב – עונה 2

משחקי השף, בן לוקח בת, עז, ליידי מקבת, הרקדן, פרקים אחרונים לעונה של מה זה השטויות האלה, בארי ועמק הסיליקון, חלק ואחרון של 70 שנות אופנה. רגליים קרות, פרויקט מסלול, UnREAL, סופרגירל, לוציפר, זמן אמיתי עם ביל מאהר, ג'ון אוליבר, סאטרדיי נייט לייב, הטובות לקרב, אריות הים, המרדף, יש לה את זה.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לעונה של Chicago Med ו-The Resident. פרק אחרון לגמרי של קפה ומאפה (Superior Donuts). וגם רוקדים עם כוכבים, מעבר לזמן (The Crossing), תוכנית אבא, אלמנטרי, דה וויס, סופרגירל, iZombie, Plebs.

ברשת 13 ב-21:00, משחקי השף
יוסי שטרית מחליף את מאיר אדוני ומצטרף אל אסף גרניט ומושיק רוט.

בלוויין,
ב-yes Drama ב-22:00, בן לוקח בת
עונה שנייה (שכבר זמינה במלואה מעל חודש ב-VOD) לדרמה הקומית הבריטית על סיפור האהבה בין גבר לטרנסג'נדרית.

ב-yes דוקו ב-22:00, הרקדן
עלייתו, נפילתו וצמיחתו מחדש של רקדן הבלט האוקראיני סרגיי פולונין. על הבמה הוא נראה כמו אריה מרחף – שילוב של כוח אדיר וקלילות נדירה, שהופך את פולונין לכוכב שלא ניתן להתיק ממנו את העיניים. בגיל 25 הוא נמצא בקצהו של מסלול לגמרי לא שגרתי, ומנסה להכריע לאן לפנות: האם לרדת מהבמה או להמשיך להשתעבד לתשוקה העמוקה של הגוף לרקוד. פולונין, יליד אוקראינה – שבגיל 19 היה הרקדן הראשי הצעיר ביותר בתולדות הבלט המלכותי הבריטי וכרטיסים להופעותיו נמכרו שנתיים מראש – מתגלה מול המצלמה כצעיר מורכב, בלבה של סערת רגשות גדולה. יחסיו הסבוכים עם משפחתו, הדחף הבלתי פוסק שלו למרוד ואופיו הפרוע מטלטלים את הקריירה שלו מעלה ומטה. הסרט פוגש אותו ברגעים כנים וחשופים של התלבטות. בין קטעי המחול המרהיבים בסרט משובצת גם סצנה מיוחדת בבימויו של דייוויד לה-שאפל.

סרטים:

בנטפליקס, עז (Goat)
דרמה בכיכובם של בן שנצר, ניק ג'ונאס וג'יימס פרנקו. סטודנט בקולג' מנסה להתאושש מתקיפה אכזרית שעבר ומצטרף לאחוות הסטודנטים שאחיו חבר בה, אבל הטרטורים שהוא עובר כחלק ממבחני הכניסה רק מגבירים את הטראומה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, ליידי מקבת
פסטיבל הקולנוע של yes. דרמה תקופתית בריטית, שמתחת לחזות מאופקת היא רוויה ביצרים סוערים ובהתפתחויות עלילתיות מפתיעות. נערה צעירה מתחתנת עם גבר אמיד ומנוכר. היא אינה מוצאת את מקומה באחוזה הגדולה, ובהיעדר תשומת לב מצדו פוצחת ברומן סוער עם עובד באחוזה. כשהדבר מתגלה ומנסים להעמידה במקומה, היא מסרבת לקבל את הגזרה. הסרט ערך את בכורתו בפסטיבל טורונטו, ומאז הוצג בעשרות פסטיבלים וגרף אינספור פרסים, כולל זכייה בפרס הביקורת בסן-סבסטיאן, שתי מועמדויות לפרסי באפט"א, ופרס האקדמיה האירופאית לתגלית השנה. עם פלורנס פיו, קוסמו ג'רביס.

ולא לשכוח:
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של yes וסלקום TV, וב-yes Action ב-22:00
סופרגירל 3 בנטפליקס
לוציפר 3 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 ב-yes VOD. איימי שומר מנחה
פרויקט מסלול 14 ב-HOT3 ב-20:45
המרדף בכאן 11 ב-21:00
פרק אחרון לעונה של מה זה השטויות האלה בקשת 12 ב-21:00
חלק שני ואחרון של 70 שנות אופנה ב-HOT8 ב-21:00
רגליים קרות 7 ב-yes Drama ב-21:15
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר ב-yes Oh ב-21:30
יש לה את זה בקשת 12 ב-22:10
פרק אחרון לעונה של בארי ב-HOT HBO ב-22:00
זמן אמיתי עם ביל מאהר ב-yes Oh ב-22:00 וב-HOT HBO ב-0:20
הטובות לקרב 2 ב-yes Edge ב-22:00
פרק אחרון לעונה של עמק הסיליקון 5 ב-HOT HBO ב-22:30
אריות הים ב-yes Action ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו