המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/05/2018 בקטגוריה ‏כללי

גאון מרושע: הסיפור על השוד השטני ביותר באמריקה

גאון מרושע, המומיה, ג'וזפין קצת בהריון, דוכן הנשיקות, ביל ניי מציל את העולם, פרקים אחרונים של אטלנטה ודם חדש. רוזאן, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן.

שלל מהנכר: All Night – סדרה קומית חדשה של הולו העוקבת אחר מספר תלמידים במהלך "הסגר" שנמשך כל הלילה במסגרת מסיבת סיום הלימודים. עשרת הפרקים זמינים בבת אחת.

בנוסף פרקים אחרונים לעונה של אטלנטה, המפץ הגדול, שלדון הצעיר, ממי (שני פרקים), שיקגו Fire (שני פרקים) ו-Harrow האוסטרלית. וגם האנטומיה של גריי, תחנה 19, קוונטיקו, S.W.A.T, גות'האם, החץ, על טבעי, Deep State, מתחזים, Siren, Nobodies.

בנטפליקס, גאון מרושע: הסיפור על השוד השטני ביותר באמריקה (Evil Genius: The True Story of America’s Most Diabolical Bank Heist)
סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים החושפת את האמת יוצאת הדופן מאחורי המקרה שידוע כ"שוד מפגע הפיצה". ב-2003 באירי פנסילבניה, שוד שהשתבש לכדי רצח פומבי מחריד לכד את תשומת לבה של האומה האמריקאית, וכלל בו אסופה ביזארית של אגרנים מהמערב התיכון, דחויים חברתית ועבריינים ששיחקו בחתול ועכבר עם ה-FBI. לבסוף נעצרה אישה בגיל העמידה שבעברה הייתה היפה של העיר והפכה ברבות הימים לחולת נפש. כעת, 15 שנים לאחר מכן, מוכיחה הסדרה שבקנוניה וברצח האלה יש הרבה יותר מכפי שמישהו חשב.

בנטפליקס, ביל ניי מציל את העולם (Bill Nye Saves the World)
עונה שלישית לתוכנית האירוח של איש המדע בין ניי, שמכניס למעבדה שלו מומחים ואורחים מפורסמים, ויחד איתם בוחן סוגיות מדעיות הנוגעות לחיינו.

סרטים:

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-22:00, המומיה
טום קרוז מככב באתחול לסדרת פנטזיית האקשן של יוניברסל, שאמורה הייתה לפתוח עולם רחב של סרטי פנטזיה וגיבורי על הנקרא "היקום האפל", אבל כישלון הסרט טרפד את הרעיון. לאחר שנבגדה וגורלה נלקח ממנה, נסיכה מצרית מתקופה קדומה מתעוררת מקברה בלב המדבר עם תחושת נקמה להשליט טרור על העולם כולו. המומיה שנמלטה מהקבר ניזונה מאנשים כדי להחיות את גופה הנרקב, בוחרת בניק (קרוז) ככלי קיבול לרוחו של אל המוות, במטרה להתאחד איתו ויחד לשלוט בעולם. גם עם ראסל קרואו, סופיה בוטלה.

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, ג'וזפין קצת בהריון
תקציר: קומדיה בבימויה ובכיכובה של מרילו ברי. חייהם המאושרים של בני זוג מאוהבים משתבשים לגמרי כשהם מגלים שנכנסו להיריון לא מתוכנן. ג'וזפין חובבת הבילויים וחסרת האחריות מתמלאת חששות, בן זוגה לא ממש יודע איך להתמודד, החברים בשוק וההורים לא ממש עוזרים.

בנטפליקס, דוכן הנשיקות (The Kissing Booth)
קומדיית נעורים. כאשר אל אוונס, נערה יפה שפרחה מאוחר ומעולם לא התנשקה, מחליטה להקים דוכן נשיקות בקרנבל האביב של התיכון שלה, היא מוצאת את עצמה בטעות מצמידה שפתיים עם הקראש הסודי שלה, הילד הרע של בית הספר. הניצוצות ביניהם עפים אבל יש רק בעיה אחת: מדובר באחיו של החבר הטוב ביותר שלה.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של אטלנטה 2 ב-yes VOD
רוזאן 10 ב-yes VOD
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 18 בכאן 11 ב-23:20
פרק אחרון של דם חדש בכאן 11 ב-0:04

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו