המלצת היום – שבת

Published by in כללי on מרץ 24th, 2018

סדר אותי

ארתור מילר מחזה חייו, היחידה פריז, מלחמת תשעים הדקות, פריז סיפור פראי, תדרים, הסקס של מאסטרס, פרקים אחרונים לעונה של סדר אותי ותיקים באפלה, גמר ישראל גוט טאלנט, תוכנית אחרונה לעונה של גב האומה. שושלת, iZombie, מכת מחץ, Taken, ג'יין הבתולה, חמוץ מתוק, שחור כזה, בוגרת כזה, קפה ומאפה, משפחה מודרנית, סאטרדיי נייט לייב, NCIS לוס אנג'לס, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, NCIS, קרבת דם, מה נסגר, בייקאוף ישראל.

שלל מהנכר: עונה שלישית לקומדיה את אני היא (You Me Her) בכיכובו של גרג פוהלר, על זוג שהכניס לחייו אישה שלישית (בהמשך גם בנטפליקס). פרקים אחרונים לעונה של סדר אותי (High Maintenance) ו-Jamestown. וגם עד עצם היום הזה, סוכני שילד, בליינדספוט, Taken, מאסטר שף ג'וניור, שושלת, ג'יין הבתולה.

בשירותי ה-VOD של yes, HOT וסלקום TV וכן ב-HOT HBO ב-23:00, ארתור מילר: מחזה חייו
סרטה התיעודי של רבקה מילר מצייר דיוקן של אביה – התסריטאי, המחזאי והסופר ארתור מילר – המבוסס על ראיונות מאולתרים שנערכו עמו וצולמו במהלך השנים בבית המשפחה. דמותו של הכותב המוערך המצטיירת כאן שונה בתכלית מהתדמית שהכיר העם האמריקני. חייו המסקרנים בצל טרגדיות "ההפחדה האדומה" ומותה של מרילין מונרו; מבט מרתק על הצלחה וכישלון בעין הציבור; רטרוספקטיבה כנה על השבריריות האנושית; מחווה בין אמן אחד למשנהו. הסרט מזמין את הצופה לראות כיצד התעצבה האידיאולוגיה של אחד מהמבקרים החריפים והחדים בארצו, איך עבודתו שיקפה את חייו ואת התרבות האמריקנית במאה העשרים.
ביום שני הקרוב גם ב-yes דוקו.

בכאן 11 ב-21:45, פריז: סיפור פראי
תוכנית טבע חדשה בת שני חלקים של ה-BBC. לפני שנים פריז הייתה רק אי קטן ופראי. הכול השתנה כאשר הגיעו בני האדם והטבע עזב את העיר. מאז שנות ה-80 של המאה העשרים פעלו אנשי פריז להחזיר בעלי חיים לעולם האורבני. כיום מספר הריאות הירוקות רק הולך וגדל וכך גם המגוון שלהן, זנים חדשים מתיישבים בעיר הבירה, ואחרים שנעלמו במגמת חזרה. הפרק הראשון לוקח אותנו לחיפושים אחר המינים שהסתגלו לסביבה האורבנית, מהניצים על צריחי קתדרלת נוטרדאם, ועד השועלים שהפכו את פסי הרכבת הנטושים לביתם. הפרק עוקב אחר החיות המיוחדות בזמן שהן מחפשות אחר מזון, אהבה והרפתקאות בעוד העיר פריז שומרת על שגרת יומה.

בקשת 12 ב-23:00, תדרים
דרמה בכיכובם של אסי לוי ויוסי מרשק. דפנה האלמנה מגיעה לבקר את אהובה בבית הקברות יחד עם אהובה החדש, מה שהופך לריקוד סביב הניגודיות בין הרצון לשחרר את העבר לבין הרצון להיאחז בו. סרטם של אורי מרגלית וטל מנקס.

בנטפליקס, הסקס של מאסטרס
העונה הרביעית והאחרונה נוספה לשירות.

סרטים:

בלוויין,
ב-yes3 ב-22:00, היחידה: פריז
אקשן בכיכובו של ז'אן רנו, רימייק לסרט הבריטי "היחידה", שבעצמו מבוסס על סדרת טלוויזיה משנות ה-70. מפקדה של יחידה משטרתית מיוחדת, שתפקידה לתפוס את העבריינים הכי מסוכנים ברחובותיה ההומים של פריז, צריך לעצור פושע מתוחכם שחזר לפעול לאחר שנים של היעדרות.

ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:30, מלחמת תשעים הדקות
קומדיה סאטירית של איל חלפון, שמתארת מצב מופרך לכאורה בו ישראלים ופלסטינים נדרשים להכריע את הסכסוך רב השנים ביניהם באמצעות משחק כדורגל. מי שינצח בין הנבחרות יקבל בעלות מלאה על ארץ ישראל, ומי שיפסיד יפנה את השטח ויעבור למדינה אחרת. האחריות על ביצוע המשחק הגורלי מוטלת על יושבי ראש ההתאחדויות הישראלית והפלסטינית לכדורגל, בגילומם של משה איבגי ונורמן עיסא. השניים מבלים את זמנם עד המשחק בניסיון להגדיל את היתרון שלהם ולהפריע לצד השני להתכונן כראוי למשחק. במקביל הם נאלצים להתמודד עם הלחץ של הציבור, של השחקנים ושל הפוליטיקאים.

ולא לשכוח:
שושלת 2017 בנטפליקס
מכת מחץ 5 בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV, וכן ב-HOT HBO ב-22:00
פרק אחרון לעונה של סדר אותי (High Maintenance) בשירותי ה-VOD של HOT, yes וסלקום TV
ג'יין הבתולה 4 ב-yes VOD
Taken באמזון פריים וידאו
חמוץ מתוק 4 ב-yes Comedy ב-17:25
שחור כזה 4 ב-yes Comedy ב-17:50
בוגרת-כזה ב-yes Comedy ב-18:15
קפה ומאפה ב-yes Comedy ב-18:40
משפחה מודרנית 9 ב-yes Comedy ב-19:55
שוטרים בדם 7 ב-HOT Zone ב-20:15
סאטרדיי נייט לייב ב-yes Comedy ב-20:20. ביל היידר מנחה, ארקייד פייר מופיעים
NCIS לוס אנג'לס 7 ב-HOT Zone ב-21:00
בייקאוף ישראל בקשת 12 ב-21:15
גמר ישראל גוט טאלנט ברשת 13 ב-21:15
תוכנית אחרונה לעונה של גב האומה בערוץ עשר ב-21:15
NCIS 15 ב-HOT Zone ב-21:45
פרק אחרון לעונה של תיקים באפלה 11 ב-yes Action ב-22:00
מה נסגר בערוץ עשר ב-22:20
הוואי חמש אפס 7 ב-HOT Zone ב-22:30
קרבת דם בכאן 11 ב-22:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו