המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/02/2018 בקטגוריה ‏כללי

בייבי בוס, שני נאהבים ודוב, פרקים אחרונים של מאהבת בתשלום מראש. פעם בשבוע עם תם אהרון, מיגל, סוכני שילד, הרצח של ורסצ'ה, ג'יין הבתולה, האקסית המטורפת, משפחת פוסטר, וולף קריק, בליינדספוט, נשק קטלני, אבסנטיה, חלומות חשמליים, המרדף, עד כאן, הרמון, בייקאוף ישראל.

שלל מהנכר: Bliss – קומדיה בריטית חדשה שיצר האמריקאי דיוויד קרוס ("משפחה בהפרעה") בכיכובם של סטיבן מנגן ("אפיזודס") והת'ר גרהם. כתב תיירות שנשוי לשתי נשים שונות (את השנייה מגלמת ג'ו הארטלי) בשתי ערים שונות, ומכל אחת יש לו גם ילד/ה בגיל ההתבגרות – כל זה בלי שאף אחת מהמשפחות תדע על קיומה של השנייה. ההכרח לאזן בין כל זה, כמו גם עול מצפונו, מכבידים על שפיותו וגורמים לו לנקוט באמצעים קיצוניים יותר ויותר כדי להגן על שתי המשפחות שהוא אוהב.

This Close – דרמה קומית בת ששה פרקים של ערוץ סאנדנס שיצרו שושנה שטרן וג'וש פלדמן, שניהם חירשים. הסדרה עוקבת אחר היחסים בין שני החברים הטובים קייט, מאורסת טרייה, ומייקל, המנסה להתגבר על ארוסתו לשעבר. מלבדם מככבים גם שריל היינס ("תרגיע"), זאק גילפורד ("אורות ליל שישי") ומרלי מטלין ("ילדים חורגים לאלוהים").

בנוסף עונה שנייה לקומדיה הבריטית Damned של הקומיקאית ג'ו ברנד ובכיכובה, יחד עם עמיתה ל-QI אלן דיוויס, המגלמים שניהם עובדים סוציאליים לילדים ומתמודדים עם עבודה תובענית נפשית ועם חייהם הפרטיים.

וגם פרק אחרון של Trauma. האח הגדול, שני פרקים של המירוץ למיליון, הרצח של ורסצ'ה (The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story), מכת מחץ, הדרך, Channel Zero: Butcher's Block, Corporate, The Magicians, Waco, Let's Get Physical, Alone Together, בוגרת כזה (Grown-ish).

סרטים

בלוויין,
ב-yes VOD בחינם, בייבי בוס
לפני השידור הטלוויזיוני בשבת, קומדיית האנימציה בדיבובם של אלק בולדווין, טובי מגווייר, סטיב בושמי ואחרים. חייו של טים בן ה-7 משתנים בן רגע כשתינוק חדש מצטרף למשפחה. מהר מאוד מסתבר שהוא לא כמו כל תינוק אחר: הוא מגיע עם חליפה יפה ומחויטת ותיק ג'יימס בונד, התנהגות שחצנית ושתלטנית ותוכנית מדוקדקת לגבי העתיד לקרות – הוא עומד להראות לכולם איך מנהלים את העניינים. אחיו בן השבע ממש לא מת על הבוס החדש שהגיע למשפחה ועל העובדה שהוריו כבר לא נותנים לו את היחס שקיבל ממש עד לא מזמן. אבל כשהוא יגלה שבייבי בוס נמצא במשימה סודית, עליו יהיה לשים את היריבות בצד ולצאת עם אחיו הטרי להרפתקה מטורפת.

בכבלים,
ב-HOT Gold ב-23:45, שני נאהבים ודוב
דרמה קנדית עצמאית שזכתה לביקורות משבחות וכונתה "אגדה למבוגרים", בכיכובם של טטיאנה מסלני ודיין דיהן. רומן ולוסי הם שני צעירים מאוהבים החיים בעיירה קטנה קפואה ונידחת, שהקושי הרב בחיי החורף שבה מאלץ אותם לעקור דרומה.

ולא לשכוח:
נשק קטלני 2 בסלקום TV
בליינדספוט 3 בסלקום TV
וולף קריק בסלקום TV וב-Partner TV
מיגל ב-HOT3 ב-20:15
משפחת פוסטר 5 ב-yes Drama ב-20:30
המרדף בכאן 11 ב-21:00
בייקאוף ישראל 2 בקשת 12 ב-21:00
שני פרקים של הרמון ברשת 13 ב-21:00
אבסנטיה ב-HOT3 ב-21:05
ג'יין הבתולה 4 ב-yes Drama ב-21:15
פעם בשבוע עם תם אהרון בכאן 11 ב-22:00. החל מהשבוע – בימי חמישי
צבי יחזקאלי בזהות בדויה בערוץ 10 ב-21:00. החל מהשבוע – בימי חמישי
חלק שני ואחרון של צ'רלס מנסון: במוחו של מטורף בערוץ ההיסטוריה ב-21:45
האקסית המטורפת 3 ב-yes Drama ב-22:00
הרצח של ורסצ'ה ב-yes Edge ב-22:00
חלומות חשמליים ב-HOT HBO ב-22:00
סוכני שילד 5 ב-yes Action ב-22:45
שני פרקים אחרונים של מאהבת בתשלום מראש 2 ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

 • תתש

  עוד מישהו קלט את הידיעה על כך שה-CW מתרחבת חזרה לימי ראשון (כרגע הם משדרים רק בימי שני-שישי)?

  הדבר נוגד כמעט כל טרנד שקורה היום בעולם הטלוויזיה ומעיד על כמה דברים:
  א. שה-CW היא באופן סופי מה שכבר טוענים במשך שנים – למעשה שלט חוצות לסדרות שמשודרות בה כי את הרווח על הסדרות עושים לאחר השידור הראשוני.
  ב. שהתחנות המקומיות שמחזירות את ערב ראשון ל-CW כל כך נואשות לרייטניג הזעום שה-CW מציעה, עד כד כך שהם מוכנים לוותר על חצי מדקות הפרסום שלהם.
  ג. והדבר הכי משמעותי בעיני – שהעסקה שנטפליקס חתמה עם CW היא הרבה יותר משתלמת ממה שחשבו עד כה. המהלך הזה נועד נטו כדי להגדיל את היצע הסדרות של הרשת כדי להזרים כמה שיותר תוכן לנטפליקס.

  • אני חושב שידעו מצוין עד כמה העסקה הזאת רווחית עבורם. אוויר לנשימה ממש. אני פשוט מצר על כך שיהיו עוד תכנים טלוויזיוניים

   • תתש

    אל תגיד לי שאתה לא מצפה בשקיקה לריבוט של מכושפות?

© עידו ישעיהו