המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/12/2017 בקטגוריה ‏כללי

איפה אתה חי – עונה 2

איפה אתה חי, הצד האפל של הרשת, אשתו האבודה של רוברט דרסט, פרק אחרון לעונה של סאות' פארק. הוויקינגים, המפענחת פשעים חמורים, בליינדספוט, היהודים באים, מדינת הגמדים, ריברדייל, שושלת, רופא כלבבי, נשק קטלני, השורד המיועד, צוות עקרב, אקס פקטור, מאסטר שף.

שלל מהנכר: !Happy – דרמה של SyFy בכיכובו של כריסטופר מלוני, המבוססת על קומיקס באותו שם. שוטר מושחת הופך למתנקש המכור לטיפה המרה, ומתחיל לשמוע סוס בעל כנפיים כחולות שמדבר אליו (קולו של פאטון אוזוולט).

Knightfall – דרמה של ערוץ ההיסטוריה המתרחשת במאה ה-14 ועוקבת אחר קבוצת אבירים טמפלרים היוצאת לחפש אחרי הגביע הקדוש, מה שהוביל לטרגדיה אדירה. טים קאלן וג'ים קארטר, שניהם מ"אחוזת דאונטון", מככבים (בהמשך גם ב'כן').

Shut Eye – עונה שנייה לדרמה של הולו בכיכובם של ג'פרי דונובן ("סוכן מחוק", "פארגו"), איזבלה רוסליני, קיידי סטריקלנד ("מרפאה פרטית") על הקוסם הכושל ואיש המשפחה שכעת מתפרנס בתור מדיום, תחת פרוטקשן של גנגסטר מקומי ממוצא צועני. העונה הראשונה הייתה איומה ונוראה, אך בשנייה מתחלף שואוראנר כך שאולי אפשר לקוות לשיפור – ג'ון שיבן ("תיקים באפלה", "שובר שורות", "גיהנום על גלגלים") ייקח את המושכות. כל הפרקים זמינים החל מהיום.

בנוסף פרק אחרון לעונה של סאות' פארק, פרקים אחרונים לחצי-עונה של חוק וסדר מדור מיוחד ו-Chicago P.D. וגם מר רובוט, הגולדברגים, ללא מילים (Speechless), משפחה מודרנית, American Housewife, השורד המיועד (Designated Survivor), הישרדות, SEAL Team, מחשבות פליליות, אימפריה, סטאר, שושלת, ריברדייל, הוויקינגים, Hot Date, Full Frontal With Samantha Bee, Detectorists, The Rebel, כנופיית ברמינגהם (Peaky Blinders).

בכאן 11 ב-22:00, איפה אתה חי
עונה שניה לדרמה הקומית הנהדרת של חי ורונן דוידוב על הניסיון של צעיר ממשפחה בוכרית לקרוא תיגר על המסורות המשפחתיות והעדתיות. אל הקאסט, המונה את האחים דוידוב, רבקה מיכאלי, עדי הימלבלוי, לירז צ'רכי, טוביה צפיר ויגאל עדיקא, מצטרפים העונה גל אמיתי, שמעון מימרן, ליליאן ברטו, רמי שטרן, יצחק פקר וגדול שחקני אוזבקיסטן: אוביד אוסומוב.

בלוויין,
בכן תעו ב-23:00, הצד האפל של הרשת
עונה שנייה לסדרה התיעודית של שואוטיים.

סרטים

בלייפטיים ב-22:00, אשתו האבודה של רוברט דרסט
דרמה בכיכובה של קתרין מקפי. רוברט דרסט, שבמשך 33 שנים היה חשוד חמקמק בשלושה מקרי רצח, עלה שוב לכותרות בשנת 2015 עם שידור הסדרה התיעודית של HBO "הג'ינקס", בה הוא נשמע מתוודה ברציחות שבהן נחשד. במרכז הסרט המקורי והחדש מבית לייפטיים עומדת אשתו הראשונה קאת'י. זהו סיפורה של האישה הצעירה והתמימה שהתאהבה בטייקון הנדל"ן המקסים אך מעט משונה, דרסט. ככל שעובר הזמן היא מוצאת שהנישואים שלהם הופכים לזרים, אפלים ומטרידים יותר. אך כאשר קאת'י נעלמת ב-1982, משפחתה וחבריה המודאגים מנסים לעלות על עקבותיה ומוטרדים כי היעלמותה אינה נלקחת ברצינות על ידי המשטרה. בעוד דרסט נמצא בימים אלה בכלא בהמתנה למשפט על רצח ידידתו הקרובה, העיתונאית סוזן ברמן, עולות שאלות רבות באשר למה שקרה לקאת'י. גם עם דניאל גיליס, ג'ון גלובר.

ולא לשכוח:
השורד המיועד 2 (Designated Survivor) בנטפליקס
בליינדספוט 3 בסלקום טלוויזיה
ריברדייל 2 בנטפליקס
שושלת 2017 בנטפליקס
נשק קטלני 2 בסלקום טלוויזיה
רופא כלבבי בחם 3 ב-20:45
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:00
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00
מדינת הגמדים בכאן 11 ב-21:00
מלחמת וייטנאם בכן תעו ב-21:00
היהודים באים 3 בכאן 11 ב-21:28
ברוד סיטי 4 בקומדי סנטרל חם ב-22:00
צוות עקרב 4 בכן פעולה ב-22:00
הוויקינגים 5 בכן פעולה ב-22:00
פרק אחרון לעונה של סאות' פארק 21 בקומדי סנטרל חם ב-22:30
המפענחת: פשעים חמורים בכן פעולה ב-22:45
הצד האפל של הרשת 2 בכן תעו ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו. המדור יוצא לפגרה עקב מילואים. אם יש לכם תוספות לימים הבאים, מוזמנים לשרשר כאן, ובינתיים תזכרו שביום שישי "הכתר" ו"גראנד טור" חוזרות עם עונות חדשות, ובארה"ב "האורוויל" מסיימת עונה ו"בניחוש חוקר" מפציעה עם סרט חדש.

© עידו ישעיהו