המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/12/2017 בקטגוריה ‏כללי

מראה שחורה

מראה שחורה, גמל שלמה, מורים בהפרעה, ביל ניי מציל את העולם, הכי רזה, מקומרות, גרנד טור, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן, משפחת קרדשיאן.

שלל מהנכר: עונה רביעית של Still Open All Hours, הנפתחת בספיישל חג מולד. חדשות מעולות חוזרת להמשך העונה השנייה שלה. חלק שלישי ואחרון של Little Women. וגם Damnation, ואן הלסינג, Ghost Wars, טופ שף, The Tunnel, The Grand Tour.

בנטפליקס, מראה שחורה
עונה חדשה לאנתולוגיה של צ'ארלי ברוקר, המונה שוב ששה פרקים, הפעם עם שחקנים כג'סי פלמונס, כריסטין מיליוטי, ג'ימי סימפסון ("ווסטוורלד"), שכולם תכל'ס בפרק הראשון. אופיר ארצי כבר כתב ביקורת (ללא ספוילרים כמובן).

בנטפליקס, גמל שלמה (La Mante)
מותחן צרפתי בן ששה פרקים. רוצח סדרתי בפריז של ימינו מחקה רציחות מפורסמות שאירעו בעיר לפני 20 שנה. כדי לתפוס אותו נעזרת המשטרה ברוצחת של פעם, שמסכימה לעשות זאת בתנאי שתעבוד מול בלש ספציפי אחד: בנה, שניתק עמה קשר.

בנטפליקס, ביל ניי מציל את העולם
עונה שנייה לתוכנית האירוח של המדען זוכה פרס האמי, ביל ניי, שמכניס למעבדה שלו מומחים ואורחים מפורסמים כדי לבחון סוגיות מדעיות הנוגעות לחיינו.

בלוויין,
בכן תעו ב-20:15, הכי רזה
זוכה פרס הסרט הטוב בפסטיבל לונדון. הקולנוענית לורן גרינפילד מתחקה אחר חייהן של ארבע נשים מגילאים שונים המאושפזות במרכז גמילה בפלורידה –מרכז המתמחה בטיפול בסובלות מאנורקסיה.

בכן תעו ב-22:00, מקומרות
80% מהנשים בארה"ב אינן מרוצות ממראה גופן, 60% מהצעירות נוהגות להשוות את גופן לגוף של דוגמניות ו-40% מהנערות אף מפתחות בשל כך הפרעות אכילה. הסרט בא לבחון את האופן המעוות שבו תעשיית האופנה והבידור מציגות את הגוף הנשי ומנסה להגדיר מחדש את אידאל היופי המציאותי. על ידי הבאת סיפורים אמיתיים של נשים לצד שיחות עם דוגמניות מכל המידות, סוכני דוגמניות, מעצבי אופנה, תסריטאים וצלמים, מנסה הסרט ליצור תנועה שתגדיר מחדש מהו יופי ותזהיר את המנהיגים, התקשורת והציבור מפני הסטנדרטים המסוכנים והלא-ריאליים הקיימים כיום.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, מורים בהפרעה
קומדיה פרועה בכיכובם של צ'ארלי דיי ("פילדלפיה זורחת") ואייס קיוב. ביום האחרון של שנת הלימודים מסתבך אחד המורים וגורם בטעות לפיטוריו של מורה הידוע בשיטותיו הקשוחות. כשהמורה המפוטר מחליט לזמן אותו לדו קרב במגרש בית הספר, הופך הקרב לשיחת היום אצל כל התלמידים והסגל.

ולא לשכוח:
הגרנד טור באמזון פריים ישראל
משפחת קרדשיאן 14 ב-!E ב-16:00
סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
מחר שבת ברשת 13 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 17 בכאן 11 ב-22:33

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו