המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

ג'ייסון ריטר, ארוכה הדרך הביתה

ארוכה הדרך הביתה, EMA 2017, משפחת לאו חוקרת, פולמון, ווילדרס, סברינה, הכוכב הבא לאירוויזיון, אקס פקטור, המתים המהלכים, מר רובוט, מקגיוור, אימפריה, סטאר, המדריך לרוצח, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, מייק ג'אדג' – סיפורים מהאוטובוס, שלג צח, רון, אימה אמריקאית.

שלל מהנכר: סאטרדיי נייט לייב (הפעם עם טיפני האדיש וטיילור סוויפט), זרה, שני פרקים של מאהבת בתשלום מראש (The Girlfriend Experience), סוכנות הבילוש של דירק ג'נטלי, ג'ונתן רוס, אקס פקטור בריטניה.

ב-MTV ב-21:00, טקס ה-EMA לשנת 2017
שידור חי של טקס פרסי המוזיקה של MTV אירופה.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:30, ארוכה הדרך הביתה
בסמוך לשידור בארה"ב, סדרת דרמה בת שמונה פרקים המבוססת על רב המכר של הניו-יורק טיימס מאת העיתונאית מרתה ראדץ. סיפורה של חטיבת הפרשים הראשונה של ארה"ב שנקלעה למארב בצאדר סיטי, עיראק, ב-4 באפריל 2004, אירוע שידוע כיום כ"יום ראשון השחור" בתולדות הצבא האמריקני. בבית, במרחק 7,000 קילומטרים משם, המתינו משפחותיהם 48 שעות מורטות עצבים כשהם מצפים לגרוע ביותר. עם מייקל קלי, ג'ייסון ריטר, אי.ג'י. בונילה, קייט בוסוורת', שרה וויין קליס, נואל פישר וג'רמי סיסטו.

בערוץ ההיסטוריה ב-22:30, משפחת לאו חוקרת
כוכב הטלוויזיה והקולנוע רוב לאו ("נערי הכרך", "הבית הלבן"), ושני בניו, מת'יו וג'ון-אואן, עורכים מסע מרתק לאורכה ולרוחבה של ארצות הברית, בניסיון לפתור תעלומות מסתוריות מפורסמות שנותרו בלתי מפוענחות עד היום. כבר מילדותו פיתח רוב לאו אובססיה לעיסוק בעולמות הרוחניים והעל-טבעיים, הנסתרים והמסתוריים, וכיום הוא מנחיל את האהבה לנושא לילדיו. בין ההרפתקאות: חקר בסיס בעומק 600 מטר מתחת לים ליד חופי מאליבו שייתכן כי שימש ישויות מעולמות אחרים; ביקור בבסיס צבאי סודי ביוטה שנטען כי הממשל האמריקני עורך בו ניסויים מיוחדים שאולי קשורים לעב"מים; השתתפות בטקס גירוש רוחות רעות ביחד עם שאמאן במתקן ששימש לעבריינים צעירים והיה רדוף רוחות רפאים; אימונים משותפים עם סוכנים חשאיים המתמחים בשיטות לזיהוי גופים ממרחקים עצומים; חיפוש מפלצת הססקוואץ' האגדית, שהפולקלור עליה עובר מדור לדור כבר שנים, ועוד.

בכבלים,
בחם בידור ישראלי ב-20:45, פולמון
עונה שנייה לדרמה היומית על חבורת ישראלים שמסתבכים ואוהבים וכו' בתאילנד.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, ווילדרס
סרט תיעודי על חירט ווילדרס, איש הימין הקיצוני הבולט ביותר בפוליטיקה של הולנד. במאי הסרט, סטיבן רוברט מורס וניקולס המפסון, מלווים מקרוב את ווילדרס ב-70 הימים שלפני הבחירות הגורליות לפרלמנט ההולנדי. כך הם נחשפים אל דעותיו הקיצוניות כלפי המוסלמים באירופה ובעולם, לומדים על עברו ומשפחתו, על חייו הנוכחיים תחת אבטחה כבדה, על דעותיו לגבי הסכסוך במזרח התיכון ועל אהבתו הרבה לישראל.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, סברינה
סרטים שחייבים לראות. קומדיה רומנטית של בילי וויילדר. המפרי בוגרט מגלם איש עסקים קר מזג, שכדי להרחיק את אחיו הפלייבוי מבת הנהג המקסימה (אודרי הפבורן), מתחיל לחזר אחריה בעצמו. הסרט היה מועמד לששה פרסי אוסקר, וזכה על התלבושות הטובות ביותר. ארה"ב, 1954.

ולא לשכוח:
מר רובוט 3 בשירותי ה-VOD של חם, סלקום טלוויזיה ופרטנר טלוויזיה וב-HBO חם ב-22:00
מקגיוור 2 בכן VOD
מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס בכן VOD
המדריך לרוצח 4 בחם 3 ב-20:15
הכוכב הבא לאירוויזיון בקשת 12 ב-21:00.
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00.
סטאר 2 בכן ב-21:15
אימפריה 4 בכן דרמה ב-22:00
שלג צח בכן או ב-22:00
רון 2 בכן קומדיה ב-22:00
פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים 4 בערוץ החיים הטובים ב-22:40
אימה אמריקאית: הכת בכן או ב-22:50
מאסטר שף 4 בערוץ האוכל ב-23:00
המתים המהלכים 8 בכן או ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו