המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

כיפת ברזל (צילום: אוהד רומנו)

כיפת ברזל, דרורים, פאטון אוסוולט – השמדה, על המשמר, פרק אחרון לעונה של חדר 104. חירות ואומץ, סקנדל, סופרגירל, סאטרדיי נייט לייב, לוציפר, הרשימה השחורה, צוות עקרב, נסיכה לבנה, מטומטמת, ריי דונובן.

שלל מהנכר: עונה שנייה של הנוסעים בזמן (Travelers) בכיכובו של אריק מקורמק (כשתסתיים תגיע גם לנטפליקס). עונה שנייה של Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party, עם מרתה סטיוארט וסנופ דוג. הסרט George Michael: Freedom שעוקב אחר הקריירה שלו ואחר חייו (ביום ראשון גם ב'כן'). פרקים אחרונים לעונה של Rellik ו-Liar הבריטיות, של יוצרי "הנעדר".

וגם הרופא הטוב, המפץ הגדול, Me Myself & I, Kevin Can Wait, 9JKL, צוות עקרב, The Brave, דה וויס,
The Gifted, חירות ואומץ (Valor), סופרגירל, מינדי, Timewasters, W1A, Absentia.

בכאן 11 ב-21:00, על המשמר
תכנית חדשה העוסקת בנושאים כלכליים-חברתיים בהגשת לינוי בר-גפן. התוכנית הראשונה עוסקת בצריכה המוגזמת של הסוכר והמלח בישראל, האינטרסים העומדים מאחורי עידוד הצריכה של מוצרי מזון אלה ועל צמצומה וסירוסה של היוזמה המהפכנית של משרד הבריאות לרפורמה שתצמצם את התופעה. אילו לחצים מופעלים ועל מי, כדי למנוע מהתכנית לצמצום הצריכה המזיקה לצאת לפועל?

בערוץ 2 ב-21:00, כיפת ברזל
סדרת דרמה ישראלית חדשה העוסקת בחרדים המתגייסים לטירונות קרבית בצה"ל. הסיפור מובא מבעד לעיניהם של שלושה חיילים: עמרם אלקיים השבבניק (רועי ניק, "בתולות"), החרדי הלאומי גור אריה (אבי מצליח) ויעקב אנילעביטש, חסיד ויז'ניץ (דולב מסיקה). עד מהרה הם מגלים עולם שלא הכירו שבמסגרתו הם נאלצים לאזן בין יראת שמים ליראת המפקד, לתקשר עם נשים במסגרת שוטפת, ובחלק מהמקרים כמובן להתמודד עם היחס העוין כלפיהם במקומות שמהם הגיעו. גם עם יהודה ברקן, דני שטג וישי גולן.

בנטפליקס, פאטון אוסוולט: השמדה
ספיישל סטנד אפ חדש של הקומיקאי, המתייחס גם לטרגדיה האישית שעבר – מות אשתו.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, דרורים
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמת התבגרות שזכתה בפרסים רבים וייצגה את איסלנד באוסקר הזר. לאחר שאמו מצאה בן זוג חדש, נאלץ ארי בן ה-16 לעבור מריקיאוויק לגור עם אביו השיכור בעיירה הנידחת בה גדל כילד קטן. שם, מוקף בטבע פראי ובטיפוסים מחוספסים, הוא מתאהב בנערה מקומית ומתמודד עם הסביבה הלא פשוטה.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 בכן VOD.
לוציפר 3 בנטפליקס.
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של כן, סלקום טלוויזיה ונטפליקס, ובכן פעולה ב-22:00.
צוות עקרב 4 בכן VOD.
סקנדל 7 בחם 3 ב-20:45
על המשמר בכאן 11 ב-21:00
כיפת ברזל בערוץ 2 ב-21:00
נסיכה לבנה בכן דרמה ב-21:15.
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
פרק אחרון לעונה של חדר 104 ב-HBO חם ב-22:30.
ריי דונובן 5 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו