המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

קוד שרוף – עונה 4

פשע אמריקאי, קוד שרוף, הצלצול 3, המושיעים, המרגלים של וושינגטון, עד כאן, פרויקט מסלול, מלכת הדרום.

שלל מהנכר: Back – סיטקום בריטי חדש לדיוויד מיטשל ורוברט ווב, על גבר בגיל העמידה שיורש את הפאב של אביו אחרי שזה מת ומקווה להצליח סוף סוף עם משהו בחייו. כאשר חבר משפחה ותיק ומוצלח מגיע, התוכניות שלו משתבשות כליל.

עונה רביעית להכי גרועים שיש (You’re the Worst) האוברייטד (ב-13 בספטמבר גם ב'כן'). פרקים אחרונים לעונה של שלג צח (Snowfall) ו-Hollywood Game Night. וגם Mr. Mercedes, The Sinner, המושיעים (Salvation), האח הגדול, שני פרקים של Marlon, מאסטר שף, יאנגר, Suits, Odd Mom Out, I'm Sorry.

בכבלים,
ב-HBO חם ב-22:00. פשע אמריקאי
אנתולוגיית הפשע המהוללת של רשת ABC חוזרת לעונה שלישית ואחרונה, שעוסקת הפעם במהגרי עבודה בחוות החקלאיות. לואיס סאלזאר (בניטו מרטינז, "בית הקלפים"), מהגר בלתי חוקי ממקסיקו, מגיע לארה"ב בחיפוש אחר עבודה ומגלה כי העבדות המודרנית פורחת ומשגשגת בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מהגרים נאלצים לשלם סכומים מופרכים עבור מקלט, מזון וצרכים בסיסיים אחרים, ונקלעים לחובות אינסופיים כשהשכר הזעום שאותו הם מרוויחים עובר ישירות למעבידים שלהם. אך הם לא היחידים שהופכים למטרה עבור המערכת המושחתת הזו; גם קוי הנסון (קונור ג'ספ), צעיר אמריקני שהתנתק ממשפחתו והתמכר לסמים, מוצא עצמו משועבד לעבודה בחווה אחרי שמנהל המקום, אייזיק קסטיו (ריצ'ארד קברל), מבטיח לו עבודה קבועה והזדמנות לשקם את חייו. ג'ינט האסבי מגלה את האמת המזעזעת מאחורי העושר של משפחתה ועל הדרך שבה מצליחים חקלאים לחסוך בהוצאות ולשרוד בשוק התחרותי, ומחליטה לעשות בחירה מוסרית שמסכנת את יקיריה. קימארה וולטרס (רג'ינה קינג) היא עובדת סוציאלית שמקדישה את חייה למען הזולת. היא נואשת לתינוק אך מגלה שלא קל להיכנס להריון בגילה. במקביל, היא מנסה להציל נערת ליווי בת 17 (אנה מולווי), לעזור לה לצאת ממעגל הזנות ולהעיד נגד הסרסור שלה.

בלוויין,
בכן או ב-22:45, קוד שרוף
עונה רביעית ואחרונה לדרמת המחשבים.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, הצלצול 3
המשך לסדרת מותחני האימה "הצלצול". סטודנטית צעירה מחליטה לאתר את בן זוגה לשעבר, שנעלם לאחר שהחל להתעניין באגדה אורבנית על סרטון מסתורי וקטלני. בניסיונותיה להתחקות אחר עקבותיו היא נחשפת לתגלית מפתיעה על הסרטון שמציבה את חייה בסכנה. עם איימי טיגרדן ("אורות ליל שישי"), בוני מורגן, ג'וני גאלקי ("המפץ הגדול").

ולא לשכוח:
פרויקט מסלול 13 בחם 3 ב-20:45.
מלכת הדרום 2 בכן דרמה ב-21:15.
עד כאן בכאן 11 ב-22:00.
אני יודע מי אתה 2 בכן דרמה ב-22:00.
המרגלים של וושינגטון 4 בכן או ב-22:00.
המושיעים בכן פעולה ב-23:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו