המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/08/2017 בקטגוריה ‏כללי

הינטרלד – עונה 3

ארצ'ר, הינטרלנד, מאז ג'וברני מהגר, לחיות בלי ההורים, עיר האורות הזעירים, הימים האחרונים במדבר, ערים – חלום מסטנדינג רוק, אל תמצמץ – רוברט פרנק, אורפן בלאק, איגלז אוף דת' מטאל – החברים שלנו, חדר 104, פרק אחרון לגמרי של קשר דם, לא בטוחה, קליקה, פרוצות, הטופ מודל הבאה, ממי, Shadowhunters, מת על הבמה.

שלל מהנכר: Man In An Orange Shirt – לציון יום השנה לחוק העבירות המיניות באנגליה ובוויילס, שהפך את ההומוסקסואליות לחוקית. מיני סדרה בריטית בשני פרקים העוקבת אחר שני זוגות הומואים – האחד בימינו והשני בימים שאחרי מלחמת העולם השנייה, כשיחסיהם לא היו חוקיים. בין היתר בכיכובה של ונסה רדגרייב.

בנוסף פרק אחרון לעונה של Casual. פרקים 5-10 של Will, כלומר יתר העונה, זמינים. וגם Midnight Texas, הרווקה, So You Think You Can Dance, אבא אמריקאי, People of Earth, Preacher, Shadowhunters, Stitchers.

בנטפליקס, ארצ'ר
העונה השמינית התווספה לשירות.

בנטפליקס, הינטרלנד
העונה השלישית התווספה לשירות.

בנטפליקס, אורפן בלאק
העונה השלישית התווספה לשירות.

בנטפליקס, מאז ג'וברני: מהגר
ספיישל סטנד-אפ של הקומיקאי האמריקאי-ממוצא איראני.

בנטפליקס, ערים – חלום מסטנדינג רוק
שבט סטנדינג רוק מושך תשומת לב עולמית במחאתו הלא-אלימה נגד צינור נפט המאיים על מי השתייה של מיליונים.

בנטפליקס: איגלז אוף דת' מטאל: החברים שלנו
הסרט התיעודי שבמסגרתו חוזרת אל הלהקה אל המקום שבו היה פיגוע בהופעה שלהם.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, לחיות בלי ההורים
בסין יש יותר נידונים למוות מבכל שאר העולם גם יחד. הילדים של הנידונים למוות לרוב נשארים לבדם, מסומנים על ידי החברה ונאלצים לעבור לגור ברחוב. אלה ששפר עליהם גורלם, נשלחים לאחד מתשעה 'כפרי יתומים' שנמצאים בסין ונתמכים על ידי פילנתרופים (הכפרים לא ממומנים על ידי הממשלה). כפרי היתומים מתנהלים כמו בסיס צבאי, שבו הילדים הגדולים הופכים להיות ההורים של הילדים הקטנים. שם מלמדים אותם לחיות ללא הוריהם ולסגל לעצמם חיים עצמאיים לקראת בגרותם. את הכפר מנהלת סוהרת לשעבר, הגברת ז'אנג, וחיים בו כ-100 ילדים. הסרט מגולל את סיפורם קורע הלב של שלושה אחים, שאביהם נשלח לכלא וכעת עליהם ללמוד לחיות לבדם בכפר היתומים 'סאן וילאג".

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, אל תמצמץ: רוברט פרנק
הניו יורק טיימס כינה אותו "הצלם המשפיע ביותר בעולם החי כיום", ואכן – רוברט פרנק, צלם וקולנוען, הוא אחד החשובים בהיסטוריה של הצילום. הסרט מלווה את הצלם הידוע, בני משפחתו ושותפיו ליצירה. פרנק חולל מהפכה של ממש בעולם הצילום והסרטים העצמאיים. הדיוקנאות שצילם מנצחים כמה מהרגעים המשמעותיים והחשובים בהיסטוריה של ארצות הברית. יצירותיו מתמקדות בגזענות, דת, מעמדות, חומרנות, פטריוטיות ואפילו כוכבי רוק.

סרטים

בנטפליקס, עיר האורות הזעירים (City of Tiny Lights)
דרמת מתח בריטית בכיכובם של ריז אחמד ("ליל האירוע") ובילי פייפר. בלש כושל מנסה לעלות על עקבותיה של עובדת מין שנעלמה, ונקלע לעולם של שחיתות ורומנים רצחניים בלונדון האפלה.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, הימים האחרונים במדבר
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמת הרפתקאות בכיכובם של יואן מקגרגור ואיילת זורר, המציגה תיאור דמיוני אלטרנטיבי למסע הצום הרוחני בן 40 הימים של ישו במדבר, במהלכו הוא מתמודד מול השטן בדילמות מוסריות של זהות ואמונה. ביים רודריגו גרסיה ("עמוק באדמה").

ולא לשכוח:
Shadowhunters 2 בנטפליקס.
הטופ מודל הבאה 20 בחם 3 ב-20:45.
קליקה בכן דרמה ב-21:15.
פרוצות בכן דרמה ב-22:00.
מת על הבמה בכן או ב-22:00.
לא בטוחה 2 ב-HBO חם ב-22:00.
ממי 4 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
חדר 104 ב-HBO חם ב-22:30.
פרק אחרון לגמרי של קשר דם 3 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

  • Ylrcom

    שלוש עונות של Masters Of Sex עלו היום גם לנטפליקס למי שטרם ראה

    • ליתר דיוק עלתה העונה השלישית. שתי הקודמות כבר היו שם

© עידו ישעיהו