המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

גאווה אולימפית – דעה אמריקנית קדומה, פרקים אחרונים לעונה של סמוך על סול והבן; מורות, עוד סיפור אחד ודי, בית הקלפים, חתונה ממבט ראשון, הישרדות, עמק הסיליקון, Veep, אימפריה, השוטר הטוב.

שלל מהנכר: The Bold Type – דרמה חדשה של רשת פריפורם המבוססת על חייה של עורכת מגזין "קוסמופוליטן" לשעבר, ג'ואנה קולס. שלוש חברות מתמרנות בין קריירה לאהבה במהלך עבודתן במגזין הנשים הפיקטיבי "סקרלט".

Wrecked, אחת הקומדיות החביבות של השנה שעברה חוזרת בעונה שנייה – המשך קורותיהם של חבורת זרים שמטוסם התרסק באי בודד והם נאלצים להתקיים שם, מנותקים מציביליזציה. עונה שנייה גם לדרמה Queen Sugar של רשת OWN, על שלושה אחים ואחיות מנוכרים שנאלצו לחבור זה לזה כדי לנהל את חוות קני הסוכר המשפחתית בלואיזיאנה הכפרית.

בנוסף וגם America’s Got Talent, Downward Dog, iZombie, שקרניות קטנות, The Jim Jefferies Show, Wentworth, ממלכת החיות.

בכבלים,
בחם 8 ב-23:05, גאווה אולימפית – דעה אמריקנית קדומה.
סיפורם של 18 חברי הנבחרת האולימפית השחורים שייצגו את ארה"ב באולימפיאדת 1936 בברלין הנאצית, שהצליחו לקרוא תיגר על תיאורית הגזע של היטלר. למרות האפליה הקשה שניסתה למנוע מהאתלטים השחורים להצטרף לנבחרת, ואף גרמה להדחת כמה מהם בלי שהשתתפו כלל, ולמרות הקריאה להחרים את האולימפיאדה בגרמניה הנאצית, נסעו 400 ספורטאים אולימפיים להתחרות וחזרו עם שיאי עולם ומדליות זהב, שנחשבו לניצחון הראשון על היטלר ותיאוריית הגזע שלו. הסרט מנסה לחלץ את פורצי הדרך האלה מאלמוניות שנגזרה עליהם כשג'סי אוונס הפך לגיבור היחיד של אותם המשחקים.

ולא לשכוח:
השוטר הטוב 2 בכן קומדיה ב-20:30.
פרק אחרון לעונה של הבן ב-AMC ב-21:00.
הישרדות בערוץ 2 ב-21:00.
בית הקלפים 5 ב-HBO חם ב-21:10.
חתונה ממבט ראשון 3 בכן דרמה ב-21:15.
פרק אחרון לעונה של סמוך על סול בסלקום טלוויזיה, נטפליקס, כן או ו-HBO חם ב-22:00.
עוד סיפור אחד ודי בכן תעו ב-22:00.
אימפריה 3 בכן דרמה ב-22:00.
מורות 2 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
VEEP 6 בכן או ב-22:45.
עמק הסיליקון 4 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו