המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/05/2016 בקטגוריה ‏כללי
Point of No Return - Conquering Hkakabo Razi

אקספלורר: נקודת האל חזור

זר על הגשר, אקספלורר – נקודת האל חזור, הדייר, יאנגר, המירוץ למיליון, עמק האושר, מכתבי אהבה, משחקי הכס, הסודות של דה וינצ'י, ללא גבולות, עלילות דיקנס.

שלל מהנכר: Britain's Got Talent.

בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-22:00, אקספלורר: נקודת האל חזור.
באזור הידוע בטיפוס הרים מסחרי, קבוצת עילית של חמישה מטפסי הרים יוצאים למסע קשה ומסובך יותר מכל מה שניסו בעבר. הם מתחילים מהשווקים הסואנים והמקדשים העתיקים של בורמה, דרך הג'ונגל החם והלח, עד שיגיעו לפסגה המושלגת של הר הקאקאבו ראזי (Hkakabo Razi). זוהי הפסגה הקטלנית ביותר בבורמה. פני השטח המחוספסים והאזור המרוחק, מסבירים את העובדה שרק פעם אחת בהיסטוריה כבשו את פסגת ההר. הקאקאבו ראזי נחשבת לפסגה הגבוהה ביותר בדרום מזרח אסיה למרות שמעולם לא מדדו אותה. האם הטיפוס והתנאים יכניעו אותם? או שיצליחו סוף סוף לכבוש את הפסגה.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-22:00, זר על הגשר.
סיפורו מעורר ההשראה של ג'וני בנימין, המקיים מסע חיפוש בינלאומי במטרה למצוא את האיש הזר ששכנע אותו לא לקפוץ אל מותו מגשר ווטרלו בשנת 2008. ב-2008 ג'וני בנימין הלך לגשר ווטרלו במטרה לשים קץ לחייו. לאחר שאובחן כסובל מהפרעה סכיזו-אפקטיבית ולמרות שקיבל טיפול בבית חולים, הוא החליט שחייו נגמרו ולא ראה שום תקווה לעתיד. זר שבמקרה הלך לאורך הגשר הצליח לשכנע אותו לרדת. ג'וני נלקח על ידי המשטרה חזרה לבית החולים ומעולם לא ראה אותו שוב. ג'וני מחליט לצאת בקמפיין בינלאומי בשם 'מציאת מייק' מה שהפך לוויראלי ברחבי העולם והביא אותו לפגוש בשנית את האדם שהציל את חייו.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, הדייר.
סרטים שחייבים לראות. 40 שנה חלפו מצאתו של המותחן הקפקאי של רומן פולנסקי, הוא נותר מצמרר ומטריד כשהיה. פולנסקי בעצמו מגלם את התפקיד הראשי של גבר ביישן העובר להתגורר בדירתה של אישה מעורערת שהתאבדה, ובהדרגה מתחיל להזדהות עם דמותה ועם פחדיה מפני השכנים האחרים. הסרט לא זכה להצלחה רבה עם צאתו אך כיום הוא נחשב לאחת מפסגות יצירתו של פולנסקי. גם עם איזבל אדג'ני, מלווין דגלאס. צרפת 1976.

ולא לשכוח:
המירוץ למיליון ישראל 5 בערוץ 2 ב-21:00.
יאנגר בחם 3 ב-21:05.
עלילות דיקנס בכן דרמה ב-21:15.
עמק האושר 2 בכן או ב-22:00.
מכתבי אהבה בכן דרמה ב-22:00.
ללא גבולות בכן פעולה ב-22:50.
הסודות של דה וינצ'י 3 בכן או ב-22:50.
משחקי הכס 6 בכן או ב-4:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו