המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/02/2016 בקטגוריה ‏כללי

אמריקה נגד או ג'יי סימפסון, הטנגו האחרון שלנו, ויניל, לברוח מפוליגמיה, תיקים באפלה, הכל אבוד, אבודים, צוות עקרב, החץ, האישה הטובה, האנטומיה של גריי.

שלל מהנכר: The Night Manager, מיני-סדרת ריגול בת ששה פרקים בהפקה משותפת של BBC הבריטית ו-AMC האמריקאית, על פי "מנהל הלילה" של ג'ון לה קארה, בכיכובם של טום הידלסטון ויו לורי. סיפורם של מנהל לילה במלון פאר בציריך ואיש עסקים עשיר, שניהם בריטים, שהאחד מהם הוא איש מודיעין והאחר סוחר נשק וסמים. גם עם אליזבת קולמן, טום הולנדר ואליזבת דביקי.

בנוסף ספיישל לכבוד במאי הסיטקומים ג'יימס בורוז, הכולל איחודים של הרכבי קאסט מקומדיות איקוניות כמו חברים, צ'ירז ופרייז'ר. עונות חדשות ב-HBO לכולנו יחד ובנות (ביום רביעי גם בכן או). פרקים אחרונים לעונה של ורה, עלילות דיקנס ו-Beowulf: Return to the Shieldlands.

וגם השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, המתים המהלכים, Billions, חסרי בושה, Mercy Street, מיילדת, האישה הטובה, מזכירת המדינה, CSI Cyber, משפחת סימפסון, Bob's Burgers, Bordertown, Cooper Barrett's Guide to Surviving Life, איש משפחה, The Venture Bros, 11.22.63, Generation X, משפחת קרדשיאן.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, הטנגו האחרון שלנו.
תעו-ריקוד. הקריירה המשותפת של רקדני הטנגו האגדיים חואן קרלוס קופס ומריה ניאבס – הפרד וג'ינג'ר של ארגנטינה – מתפרשת על-פני שבעים שנה. בשנות החמישים לחואן היה חזון: להפוך את הטנגו הארגנטינאי לתופעה בינלאומית, ממש כמו שהג'אז יוּצא מארה"ב. הוא הגשים את חזונו עם הפרטנרית שלו מריה בלהיט הברודוויי 'טנגו ארגנטינו'. אלא שמאחורי הקלעים, מערכת היחסים של צמד הרקדנים הייתה סוערת ומלאת עליות ומורדות. עד היום. 'הייתי חוזרת שוב על הכל', אומרת מריה, 'רק בלי חואן'. שני הרקדנים, שהיו להם בעיות תקשורת קשות במהלך נישואיהם, מצולמים בנפרד, ומקבלים תמונה מורכבת של שני אנשים עם אישיות שונה בתכלית, עם ציפיות שונות מהיסוד. אלא שעל הבמה הם הפגינו סנכרון מושלם וצמררו את העולם. גם היום, בשנות השמונים לחייהם, הם עדיין רוקדים, אלא שלא עוד יחדיו. הסרט בהפקתו של וים ונדרס ("בואנה ויסטה סושיאל קלאב") מרהיב ויזואלית, משופע בקטעי ריקוד עוצרי-נשימה ובשחזורים דרמטיים, על הרדיפה אחר התשוקות שלך, ועל כמה זה קריטי למצוא את הפרטנר הנכון.

אמריקה נגד או ג'יי סימפסון בכן דרמה ב-22:00.
ראיין מרפי ("Glee", "אימה אמריקאית", "ניפ/טאק"), חוזר אל המשפט האיקוני ששינה את פני החברה האמריקנית ויחסה לתקשורת, היה לסנסציה עולמית והוליד את תופעת הקרדשיאניות, בדרמה הסנסציונית עתירת הכוכבים שמתארת את המשפט וכוכביו. את הסדרה מביים ראיין מרפי בעצמו, והקאסט כולל את קובה גודינג ג'וניור, בתפקיד או. ג'יי. סימפסון, ג'ון טרבולטה החוזר לטלוויזיה (לראשונה מאז 1979) בתפקיד פרקליט ההגנה רוברט שפירו, עורך הדין המפורסם שנקרא להגן על סימפסון. דיויד שווימר ("חברים"), מגלם את רוברט קרדשיאן, עו"ד וחברו הקרוב של או. ג'יי (ואבא לשושלת הריאליטי העתידית), כשלצדו סלמה בלייר בתפקיד אשתו דאז, קריס קרדשיאן (ג'נר היום), וכוכבת "אימה אמריקאית" של מרפי, שרה פולסון, מגלמת את ראש מערך התביעה מרשה קלארק. הסדרה, חלק אנתולוגיית פשע חדשה של רשת FX, תספר בכל עונה סיפור פשע אמריקני אפי אחר.

ולא לשכוח:
האישה הטובה 7 בכן VOD.
אבודים בערוץ 2 ב-21:00.
הכל אבוד בערוץ 10 ב-21:00.
האנטומיה של גריי 12 בכן דרמה ב-21:15.
צוות עקרב 2 בכן פעולה ב-22:00.
ויניל בכן או ב-22:00.
לברוח מפוליגמיה בלייפטיים ב-22:45.
החץ 4 בכן פעולה ב-22:45.
תיקים באפלה: התחייה בכן פעולה ב-6:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו