משחקי הכס 5.02: בית השחור והלבן

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 20/04/2015 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

מה חשבתם על "משחקי הכס" עונה 5 פרק 2?

îùç÷é äëñ: òåðä 5

אין להגיב עם ספוילרים לעלילות בהמשך הספרים, אפילו לא עם אזהרת ספוילר.
אם אתם מעוניינים בפוסט המוקדש לספרים, עדכנו אותי ואפתח.

תגיות:
 • Iter Impius

  פרק מצוין, יותר מעניין מהראשון.
  נראה שהעונה הולך להיות מעניין בגזרה הצפונית. הבחירה המהירה של ג'ון סנואו ללורד קומנדור ה-99843141413 של המשמר, הייתה מאוד פתאומית, לכן איבדה קצת מהאימפקט שיכול היה להיות לה. אבל נו טוב, זה עדיין היה מרגש במידה מסוימת. תענוג גדול היה לראות שוב את ג'אקן האגר, סליחה, זה שאין לנקוב בשמו או הזקן המסתורי שנראה כמו אח אבוד של סמואל ל' ג'קסון. הרפתקאות טיריון וואריז בארץ הקודש מרתקות, בסצנות קצרות הם כל פעם מגיעים לתובנות יפות ומעוררות מחשבה ואני אוהב את זה.

  וכמובן, ברון! פאק יה.

 • Saturn

  עוד פרק די חלש. עלילת אריה לא מעניינת בכלל. לא אכפת לי מדמות בודדת ומבודדת שנמצאת בצד אחד של העולם עם 0 אינטראקציה עם כל שאר הדברים שהולכים בסדרה. מה, היא הולכת ללמוד את הסוואות הקסם האלה וזה מה שיאפשר לה להרוג את האנשים שברשימה שלה? *shrug*.

  מנהג שינון השמות שהיה משהו שנעשה כל לילה לפני השינה ועם משמעות מסויימת הופך בפרק הזה כתרגיל להריגת זמן. סתמי ביותר. אני עדיין לא התאוששתי מהטיפשות של אי כניסתה לאירי.

  שאר הדברים היו בסדר אך לא מלהיבים. הפגישה בין סאנסה לבריאן הייתה מאכזבת והקטל שהיא יזמה לא ברור אבל עושה רושם שהיא יודעת איפה היא וליטלפינגר הולכים אז תודה לאל שלב האיתור נגמר.

  עדיין לא ראינו מה קורה עם בראן והעץ ההוא.

  • Eliav Gutman

   מצטער לאכזב אותך אבל בראן והפמליה שלו לא יופיעו בעונה הזאת בכלל.

  • Roy Sharabi

   ממש לא מסכים לגבי אריה היא עומדת בפני עצמה, גם בלי אינטרקציה עם אף אחד. העלילה שלה אחת היפות ואני כל הזמן נדהם מרמת המשחק של השחקנית. פשוט מעולה!

© עידו ישעיהו