מחלקת גנים ונוף 7.03-04: לזלי ורון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/01/2015 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

קצרצר על "מחלקת גנים ונוף" עונה 7 פרקים 3-4, ספוילר

Parks and Recreation - Season 7

שבועיים אחרי שהתחילה העונה השביעית של "מחלקת גנים ונוף" ואני ממש מברך על כך שהיא משודרת בחפזה, שני פרקים מדי שבוע. לו היינו צריכים לעבור שלושה שבועות תמימים כדי להגיע אל הבילוי הכפוי של רון ולזלי, במקום שבוע אחד כמו במקרה הזה, הייתי מטפח כלפיה איבה קלה. עוד ועוד מאותם שטיקים מוכרים שפה ושם אולי מצליחים להעלות איזה גיחוך, אבל רוב הזמן רק גורמים לייחל שמשהו בעל משמעות יקרה.

ואכן משהו בעל משמעות קרה בחלק השני של הפרק הכפול, כלומר בפרק הרביעי של העונה. גם הוא לא היה מדהים, רחוק מהדברים הגדולים של הסדרה, אבל הוא הסביר באופן יפה, מתקבל על הדעת ונוגע ללב את ההתרחקות והמשטמה שצמחה בין השניים. אגב כך הפרק סיפק רפרנסים נושנים, כמו האירועים שהתרחשו בבית של האחות (nurse), המנקה עם האוזניות שלא שומע את האנשים הכלואים במשרד, וגם זה שלמטה.

parks 704

מה חשבתם על הפרק?

  • miss bojarsky

    אני מכימה, הפרק השלישי היה נוראי למדיי אבל הרביעי היה מקסים והחזיר לסדרה את כבודה האבוד.

  • כל כך יותר מעניין לראות את ההתרחקות הטבעית של אנשים שכבר לא עובדים יחד ושמאכזבים זה את זה, מאשר לשמוע שזה קרה ולראות אותם מתפייסים. צפוי, מעליב את האינטליגנציה, מרגש בכח.

    גם הציטוט שציטטת עצבן אותי. מדובר גם על משהו שחוזרים אליו הרבה (את החיבה של השניים לארוחות בוקר), וגם משהו ששודר לפני קצת פחות מחמש שנים. כשמשחזרים בדיחה אחת לאחת אני לא יכולה שלא לחשוב על סיינפלד, שם עברו תשע שנים, וזה היה סמלי בהרבה (הראשונה אי פעם, והאחרונה אי פעם). בקיצור, הם מעצבנים אותי מאוד. ולא רק בגלל שאני עדיין כועסת על הדילוג על שלוש השנים, אלא כי כל מה שהיה מעניין קרה באותן שלוש שנים, ואנחנו מקבלים דמויות שמנסות לחזור למי שהן היו בפעם האחרונה שראינו אותן. מכיוון שנמאס לי כבר מהדמויות האלו אז, אני רוצה לראות איזה פיתוח, איזו תקווה שיהיה להם משהו בחיים חוץ מבלתי נסבלותם והשטיק היחיד שלהם, אבל לא.

© עידו ישעיהו