לילה בניו יורק

עדכון השבוע השני: שני קטעים בלטו במיוחד בשבוע השני של תוכנית הלילה: בראשון התארח פול ראד ונקלע לתחרות ליפ-סינק סוערת. הוא היה מעולה, אבל עדיין לא כמו ג'ים קרזינסקי. בשני דרו ברימור ואדם סנדלר (שנראה רע מתמיד) התארחו ושרו שיר מרגש על חבירתם לקומדיה רומנטית מדי עשור.

עדכון, לילה חמישי, 21/2/14: צדקי הגיע אתמול שוב אל ג'ימי פאלון, הפעם חולה, וניצל את ההזדמנות לעשות איתו את "ההיסטוריה של הראפ" בפעם החמישית. שוב אדיר. עוד לפני כן שוחחו השניים על תוכנית הכריסמס שעשו ביחד ב-SNL ועל החיקוי שג'סטין עשה לג'ימי וגרם לו להיקרע בשידור חי, ועל מה שניתן לצפות לו בהופעה של ג'סטין אליבא דג'ימי ועוד.

עדכון, לילה שלישי, 19/2/14: בראש ובראשונה היה זה, ומלבדו קטע נוסף, #Hashtag2 עם ג'ונה היל. בפעם שעברה לא אהבתי, אבל זה מעולה.

עדכון, לילה שני, 18/2/14: ג'רי סיינפלד הגיע להתארח בערב השני של תוכניתו החדשה של ג'ימי פאלון, כולל שיחה מקסימה וסטנדאפ מוצלח.

תוספת: קריסטן וויג מתארחת בתור הארי סטיילס החתיך ההורררסס המוששללממייי מוואן דיירקשן.

לילה ראשון, 17/2/14: תכננתי לצפות בתוכנית החדשה של ג'ימי פאלון במלואה, אבל כשהבוקר ראיתי שזמינים שלושה קטעים של ג'ימי מליל אמש, לא התאפקתי. הראשון הוא המונולוג, קטע שבדרך כלל אני מדלג עליו כי הוא מעושה ולא מצחיק, אבל במקרה הזה מדובר במונולוג אמיתי, גלוי לב, העורך היכרות גם לצופים החדשים שאולי הצטרפו ולא הכירו את פאלון קודם לכן. לו הייתי במקומם, הוא היה מתחבב עלי לחלוטין במהלך שש הדקות האלה. מעבר לכך ישנו קטע חמוד ועתיר סלבז שחייבים לו כסף כי התערבו שלעולם לא יגיע לכס תוכנית הלילה (האחרון שבהם הוא המצחיק ביותר, אני פשוט מת עליו). הקטע השלישי הזמין בינתיים הוא חלק נוסף בסדרת האבוללוציה של הריקודים. קדמו לו ריקודי אמהות עם מישל אובמה, ריקודי אבות לבדו, וריקודי אנד-זון בפוטבול אחרי הטאצ'דאון עם צדקי אגם-עץ – כולם מעולים. החלק החדש הוא האבולוציה של ריקודי היפ-הופ עם וויל סמית'.

וכבונוס, ראיון מקדים של ג'ימי לבראיין וויליאמס בחדשות NBC, כולל סקירה קצרה של תוכנית הלילה ושל פאלון עצמו, וכמו כן כתבה מתורגמת על תוכנית הלילה תחת פאלון, פרי עטו של ביל קרטר, האיש שכתב את הספר על מלחמות תוכנית הלילה בניינטיז בין לנו ללטרמן, וגם ספר על מלחמות לנו וקונאן ב-2010.

© עידו ישעיהו