חסרי בושה 4.01: הנאות פשוטות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/01/2014 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על פרק פתיחת העונה הרביעית של "חסרי בושה"?

Episode 401

תגיות:
 • ספוילר


  למרות שינויים חיוביים לכאורה (פיונה), שינויים חיוביים למחצה (ליפ) או מסע אל עבר תהום (דבי), הרגשתי שהכל חוזר על עצמו. דווקא ההצצה לפרק הבא, שמראה שהכל מתפוצץ בפניהם של פיונה וליפ כמו תמיד, מעלה את רמת העניין שלי בהמשך העונה.

  את הדמות של פרנק מיציתי ונראה לי שכך גם הסדרה. אין לי מושג לאן הם הולכים איתו, וההיבט היחיד שמצא חן בעיניי זו מערכת היחסים הקרובה שלו עם קארל (שנבנתה כבר בעונות הקודמות), אני מניח שהיא מבוססת על הקשר שלהם בסדרה הבריטית (לא צפיתי בה, אבל ידוע לי שבעונות המתקדמות הם שני בני גלאגר היחידים שלא עזבו).

  אחרי הבוסחבר החדש של פיונה, מייק, שהופיע בעונה שעברה, שחקן נוסף יוצא "גריק" הופיע בפרק הזה, בתפקיד עוזר המרצה של ליפ. ורק לספנסר גראמר אין מזל.

  • Michael Ginzburg

   גם פתיחת העונה הקודמת הייתה די פרווה.

   רגע, אנחנו לא נראה יותר את איאן? 🙁

   אני ממש אוהב את הדמות של מיקי (נואל פישר שחקן יוצא מהכלל, מקווה שהוא
   יזכה להערכה ראויה עם השנים9

   • קמרון מונהאן עדיין מופיע בקרדיטים.

    נואל פישר יקבל כבוד בקרוב בזכות "צבי הנינג'ה". 😐

  • בסדרה הבריטית מערכת היחסים הכי קרובה של פרנק היא עם דבי, שתמיד לצדו (כמו שהיה פה בהתחלה) גם כשלא מגיע לו. ההבדל הוא שפרנק הבריטי חושף מדי פעם ״נשמה״, שלא כמו מקבילו האמריקאי שלא מעניין אותו דבר מלבד עצמו.

   • Michael Ginzburg

    היו ניצוצות של פרנק לא אנוכי בסצינות הסיום של עונה קודמת וזה לא מספיק..

 • miss bojarsky

  בעייני היה מהנה, אני תמיד שמחה לראות את הגאלגרים שוב אחרי פרידה ארוכה. אני לא מצפה לפיצוצים על התחלת העונה, אין לי ספק שאלו עוד יגיעו. גם העונה הקודמת התחילה ברגוע ואז הנחיתה רגעים פסיכיים בקצב מסחרר.

  אני סקרנית לראות מה קורה עם איאן וממשיכה לקוות שעוד נזכה לראות את ג'ימי.

© עידו ישעיהו