אימפריית הטיילת נגמרת, בנות ממשיכה

Boardwalk Empire - 04x11 - Havre De Grace

לא מזמן נטען על ידי משתמש ב-Reddit שהעונה החמישית של "אימפריית הטיילת" צפויה להיות האחרונה. לאורך השנים האיש חשף דברים שכנראה רק מקור פנימי בהפקה יכול לדעת ובדיעבד אכן התבררו כנכונים (מומלץ מאוד לקרוא, הוא מדבר גם על הסיבות האמיתיות לעזיבתו של מייקל פיט ועל הטירוף של פז דה לה חווארטה). כעת השמועה הזו מקבלת אישור רשמי: אתמול התחיל בלוס אנג'לס כנס איגוד מבקרי הטלוויזיה (TCA) החצי-שנתי עם פאנלים של HBO, ושם הכריז על כך מייקל לומברדו, נשיא הפרוגרמינג של הרשת. על פי המקור ברדיט, ההחלטה הזו נובעת גם מטרנס ווינטר יוצר הסדרה, ולא רק מ-HBO, כי הוא מעוניין לעבור לפרויקט הבא שלו ברשת הכבלים: שיתוף פעולה נוסף עם מרטין סקורסזי, סדרה המתרחשת על רקע עולם הרוקנ'רול בסבנטיז, עם בובי קנאבלי כמיק ג'אגר (מה?).

בנוסף התקיים אתמול פאנל של "בנות" ערב העונה השלישית והחדשה שמגיעה ביום ראשון, ובמהלכו הוכרז שהוזמנה עונה רביעית. נראה שהפאנל עצמו עורר מבוכה כמו הסדרה. ראשית עיתונאי תיחקר את לינה דאנהם על הסיבות לכך שהיא מתפשטת. כלומר, את העירום ב"משחקי הכס" הוא קולט (הוא כנראה מואר, כי אף אחד אחר לא מבין), אבל לא את של "בנות". דאנהם הגיבה ב"זו הבעה ריאליסטית של מה זה אומר להיות חי, אני לגמרי מבינה אם אתה לא בקטע שלי, זו הבעיה שלך". ג'אד אפטאו היה פחות סבלני והציע לעיתונאי לשאול את החברה שלו מה דעתה על השאלה הזו ולראות איך ימשיך הערב שלהם אחרי כן. בהמשך נשאלו שאלות על החביבות הבלתי קיימת של הדמויות וכיו"ב, אבל גם אחרי שעברו לנושאים רבים אחרים, מפיקת הסדרה ג'ני קונר לא נרגעה משאלת העירום. "אני במערבולת זעם בגלל הבחור הזה!" היא אמרה, "אני מסתכלת עליו וזועמת בטירוף! להאשים בחורה על כך שהיא מראה את הגוף שלה יותר מדי! זה פשוט מחליא אותי".

עוד בפאנלים אמש, ואפרופו "משחקי הכס", היא צפויה לשוב לעונה רביעית ב-6 באפריל, ואיתה העונה השלישית של Veep והסדרה החדשה של יוצר "ביוויס ובאטהד" מייק ג'אדג' – Silicon Valley. טריילר רשמי ראשון לעונה החדשה של "משחקי הכס" ישודר ביום ראשון.

© עידו ישעיהו