המלצת היום – שלישי

ברוקלין ביט, גיבורים ליום אחד, החומר האפל של האהבה, כלבוטק, בובה של מדינה, הורים במשרה מלאה, קוראים לי פיץ, נשים פצצה, סקנדל, בניחוש חוקר, לונגמייר, סוכן מחוק, גיהנום על גלגלים, הקומיקאים. בהורדות: לרקוד עם כוכבים, קאסל, איך פגשתי את אמא, מרוששות, Mom, בני ערובה, הקול, הרשימה השחורה, חשיפה לדרום, היפה והחיה, Dream School, הרפתקאות פין וג'ייק (Adventure Time).

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:00, גיבורים ליום אחד.
עם כל כך הרבה חוסר צדק בעולם, האם יכול אדם אחד לגרום לשינוי? הסרט מציג שישה סיפורים שונים על אומץ ונחישות שהשאירו חותם על החברה. נערה עיראקית צעירה שסירבה לפוצץ פצצה שנקשרה אליה בכוח. מדליסט אולימפי שבמעמד הזכייה הרים את אגרופו בכפפה שחורה, במחווה של סולידריות עם הקהילה האפרו-אמריקנית. תלמיד צ'יליאני שמחולל שינוי בחינוך. כנסייה בגרמניה שתרמה לנפילת חומת ברלין. האקר סיני המגן על חופש ביטוי באינטרנט ונזיר בורמזי המתעמת עם צבא מושחת. כל אחת מפעולות המחאה הלא אלימה הללו, היא הישג משמעותי ועוררה תהודה בחברה. אך מהו המחיר שנאלצו לשלם הגיבורים כדי להילחם על המטרה שהם מאמינים בה?

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, החומר האפל של האהבה.
האם המדע יכול לשנות את הדרך בה אנחנו אוהבים? מאשה בת ה-11 ומרסל ו-ואדים, שני תאומים בני 5, עוזבים את רוסיה כדי להיות חלק ממשפחת דיאז המתגוררת בוויסקונסין, ארה"ב. כשההתמודדות עם הילדים שגדלו במוסדות הופכת קשה יותר ממה שדמיינו, שוכרים הדיאזים שניים מהפסיכולוגים ההתפתחותיים המובילים בעולם כדי לעזור להם לבנות את משפחתם החדשה – באמצעות המדע. הסרט משלב את סיפורה של משפחת דיאז שלומדת לאהוב עם ניסויים מדעיים החוקרים את האהבה בין הורה לבין ילדו.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, ברוקלין ביט.
בכורה, פסטיבל הקולנוע של כן. ריאן או'נאן ביים, כתב ומשחק בתפקיד הראשי בקומדיה המוזיקלית החמודה הזו, אודות שלושה מוזיקאים שנפגשים ומקימים להקה שנשמעת כהגדרתם כשילוב של השיין והחבובות. ביחד הם נוסעים בטנדר קטן לתחרות להקות בלוס אנג'לס, וכמובן נכנסים להרפתקאות בדרך. הרבה מוזיקה טובה, דמויות כובשות ובעיקר ווייב כיפי ומשמח. גם עם פול מייקל וסטון ("גארדן סטייט"), ג'ייסון ריטר ("הורים במשרה מלאה"), אנדרו מקארתי ("יפה בוורוד").

ולא לשכוח:
כלבוטק בערוץ 10 ב-21:00.
הורים במשרה מלאה 5 בכן דרמה ב-21:15.
סקנדל בחם 3 ב-21:30.
בובה של מדינה 2 בערוץ 10 ב-22:00.
בניחוש חוקר 7 בכן פעולה ב-22:00.
נשים פצצה בערוץ 1 ב-22:00.
קוראים לי פיץ 4 בכן או ב-22:00.
לונגמייר 2 בכן או ב-22:00.
סוכן מחוק 7 בכן פעולה ב-22:45.
גיהנום על גלגלים 3 בכן או ב-22:50.
הקומיקאים בכן תעו ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו