עדכוני סופ"ש: גרמנייה, איה איה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 23/05/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

חיות הדרום הפראי, גמר ליגת האלופות, הכל לטובה בבחורה חדשה, ספילברג אומר Halo ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם בפייסבוק וטוויטר של הבלוג בימים האחרונים) ובקצרה כמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

לצערי אין לי זמן הסופ"ש להרחיב בהמלצות, כך שאעשה את זה בקצרה. היום, חמישי, חוזרת "הוחלפו בלידתן" לעונה שלישית בערוץ כן דרמה ב-19:45. בכן 3 במסגרת ספיישל קאן ישודר ב-22:00 מותחן הפשע המקסיקני "מיס באלה" ואחריו הדרמה התאילנדית המהורהרת "גלגוליו הקודמים של הדוד בונמי". מחר, שישי, תשודר בכן 2 ובזהב חם ב-22:00 הקומדיה המופרעת "זה הבן שלי", בכיכובם של אדם סנדלר ואנדי סמברג, שני יוצאי SNL ששמותיהם חולקים את אותם ראשי תיבות. בכן 4 ב-22:00 ישודר לראשונה בלוויין סרטם של האחים כהן "אומץ אמיתי".

בשבת ישודר בערוץ 2 ב-21:45 גמר ליגת האלופות: דורטמונט מול באיירן מינכן. בכן 2 ב-22:00 ישודר הסרט "שלגיה והצייד" בכיכובן של קריסטן סטיוארט ושרליז ת'רון, ובכן 3 ב-22:00, גם כן במסגרת ספיישל קאן, בכורה ל"חיות הדרום הפראי": הסרט הוצג לראשונה בפסטיבל סאנדנס וזכה בפרס הסרט הטוב ביותר והצילום המצטיין, כמו גם בשבחים מפליגים וקריאות התפעלות מקיר לקיר. הוא המשיך את סיבוב הניצחון שלו בקאן, שם זכה בארבעה פרסים, כולל מצלמת הזהב לסרט הבכורה הטוב ביותר. הוא קינח בארבע מועמדויות לפרס האוסקר שהפתיעו את כולם, כולל לסרט הטוב ביותר. בסך הכל זהו אחד הסרטים שגרפו הכי הרבה פרסים בשנה החולפת. השחקנית הראשית בעלת השם הבלתי אפשרי קובנזנה וואליס, שהייתה בת שש בזמן הצילומים זכתה אף היא במועמדות לאוסקר (השחקנית הצעירה אי פעם שזכתה לכבוד). אי שם בשולי העיר גרה ילדה קטנה בשם האשפאפי יחד עם אביה. השכונה שלהם אולי מוזנחת וענייה אבל היא אוהבת אותה ואת תושביה היחודיים. יום אחד פורצת סערה והמים מציפים את השכונה ואת הבתים. כעת ניתן להסתובב בה רק בעזרת סירות מאולתרות. בנוסף השלטונות מבקשים לפנות את התושבים מביתם הדל והאהוב. דרך עיניה של האשפאפי מצטיירת תמונה מורכבת ומלאת דמיון ואהבה של קהילה שצמחה בשולי החברה, ועכשיו צריכה להתמודד עם רצון אותה חברה לחנך אותה על פי הקודים התרבותיים "הנכונים". בחם 3 החל מ-14:25 ישודרו שני חלקי המיני סדרה "אי המטמון", בכיכובם של אלישע ווד, אדי איזרד ודונלד סאתרלנד.

TV

חם רכשה את "תיקון" (Rectify) אחת הסדרות המדוברות ביותר לאחרונה בארה"ב, שאני אישית תכננתי לצפות בה ברגע שיהיה לי קצת זמן פנוי (אולי בשבוע הבא). "הסדרה החדשה הטובה ביותר השנה", כינה אותה יותר ממבקר אחד.

TV

בווראייטי כותבים קצת על "ברוקלין תשע-תשע". אנדי סאמברג כינה את הדמות שלו "מקנולטי של הקומדיה" כאשר היוצרים הסבירו לו עליה. סתם פרט מעניין שכזה.

TV

עכשיו כש"הכל לטובה" מבוטלת, מסתמן שדיימון ווייאנס ג'וניור יחזור לתפקיד קואץ' שגילם בפיילוט של "בחורה חדשה". הנה הדיון שלנו בפייסבוק.

TV

רם מעדכן בעמוד הבלוג בפייסבוק: השבוע היה אירוע השקה לקונסולת ה-XBox החדשה של מייקרוסופט. מה שרלוונטי לנו הוא שהוכרז כי סטיבן ספילברג יפיק סדרת טלוויזיה ל-Halo. קצת מפתיע בהתחשב בעובדה שהפרוייקט הקולנועי נגנז בזמנו כי הוא היה 'יקר מדי', מעניין איך זה יעבוד על המסך הקטן. עוד מההכרזה השבוע: פרויקט מולטי-מדיה שמשלב משחק וסדרת טלוויזיה באותה חבילה. הפרויקט נקרא 'Quantum Break' והפרטים עליו מעטים. יש טיזר מסקרן:

TV

כבר הרבה זמן שערוץ "מעל הממוצע" של לורן מייקלס לא סיפק חומר ראוי לשמו (דיסקליימר: אני לא צופה ב-90 אחוז מהדברים בו, אולי זה משפיע על המשפט האחרון שלי), אבל הנה הברקה של ממש: יוטיוב לאורך ההיסטוריה.

TV

אנה קאמפ החמודה נשארה לבד בבית בליל שבת, הסיוט הנורא מכל.

© עידו ישעיהו