יומני הערפד 4.23: טקס סיום

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/05/2013 בקטגוריה ‏כללי

מה חשבתם על פרק סיום העונה הרביעית של "יומני הערפד"?

The Vampire Diaries - 04x23 - Graduation

תגיות:
 • miss bojarsky

  יומני הערפד 4.23 (סוף עונה) – ספויילר!

  אז העונה הזו הייתה קצת מעצבנת ונמרחת אבל היה אחלה סוף עונה, אז כן, אני אחזור גם לעונה הבאה.

  קודם כל – ג'רמי שב! הידד! כן, אמרתי כל הזמן שהוא יחזור והייתי 99% בטוחה בכך, אבל תמיד יש את הספק הקטן. אז עכשיו אני מרוצה. ואין לי בעיה עם זה שבוני מתה, היא כבר מזמן לא מעניינת, אולי אף פעם לא הייתה. והרי ג'רמי יכול לראות אותה ובטח יחזירו גם אותה בשלב כלשהו.

  היה מאד נחמד שהחזירו את המתים לחיים בשני הפרקים האחרונים, במיוחד אלאריק. חבל שהוא הלך שוב, אני מקווה שעוד נראה אותו מתישהו.

  פעם זו הייתה סדרה של טוויסטים נפלאים, כיום פחות, אבל עדיין נופקו שניים מוצלחים בסוף הפרק. קת'רין כבת אנוש, יהיה מעניין לראות מה יעשו עם זה. ופניו האמיתיות של סיילס הן פניו של סטפן, את זה באמת לא ראיתי מגיע. סטפן צולל לתחתית האגם זה מאד אנג'ל סוף עונה שלוש, כדאי להם מאד לעשות עם זה משהו משלהם שיהיה שונה.

  עכשיו כשהאוריג'ינלז קיבלו סדרה משל עצמם, אני מקווה שהסדרה תתחדש קצת ותחזור להיות יותר כיפית.אה וכן, דיימון ואלנה, קול. כמובן שלפי חוקי מרפי, דווקא עכשיו הם נפרדו במציאות.

  • תתש

   ספוילר יומני הערפד סיום עונה

   קת'רין כבת אנוש זה קופ-אאוט והחלטה מאוד גרועה של המפיקים. זה קופ-אאוט כי הם הודו שבמקור דיימון היה זה שאמור להפוך לבן אנוש, אבל הם ביטלו את זה כי המעריצים ניחשו את זה לפני חודשים. זו החלטה גרועה כי הם נפטרו מאחת הדמויות הכי טובות שלהם והחליפו אותה באלנה האנושית 2.0.
   מכל בחינה רבקה הייתה זאת שהייתה צריכה להפוך לבת אנוש, אבל בגלל הספין-אוף הסופר מעאפן (שאני מקווה שלא ישרוד יותר מעונה) שהיא צריכה להשתתף בו זה לא קרה. זו עוד החלטה מפגרת של התסריטאים, רבקה היא הדמות הטובה ביותר בסדרה ואחת מן היחידות שאני רוצה בטובתן.

   סטפן כדופלגנגר של סיילס אכן היה מפתיעה ברמות, אבל אני לא מבין מה הפואנטה בזה?

   זה לא היה סיילס-כאלנה שהתוודה על אהבתו לדיימון?

   • miss bojarsky

    לא היה לי מושג שזה היה אמור להיות דיימון אבל זה היה אכן די צפוי, אז לא מפריע לי שזה לא הוא. אחד הדברים שעוד נשארו לסדרה הוא היכולת להפתיע, אז לפחות הם הצליחו בזה.

    מצידי שהאוריג'נלז תשגשג במשך עשר שנים, העיקר שאף אחד מהם לא יחזור ליומני הערפד. במיוחד לא רבקה, אני לא סובלת את הדמות הזו.

    לא חשבתי על זה שסיילאס כאלנה התוודה על האהבה לדיימון. אני מהמרת שלא, אבל מי יודע, נראה בעונה הבאה.

    • עינב

     לא נראה לי שסיילאס, הוא זה שהתוודה, מאחר והוא "חזר לחיים", רק אחרי שבוני החזירה את המעטה, ובכך מתה באופן סופי.
     ואם אני זוכרת נכון, הוידוי היה קודם לכן..

     • miss bojarsky

      נראה לי שאת צודקת.

    • תתש

     קת'רין כבת אנוש זה לא בדיוק הפתעה. אחרי דיימון זו הייתה האפשרות הכי סבירה, מה רק שדיימון כבן אנוש יכול להיות משהו טוב ואילו קת'רין כבת אנוש זה רעיון די גרוע.

     קלאוס הוא האוריגינל היחידי שאני לא רוצה לראות יותר בסדרה, את השאר אני די אוהב (מה שכן הסדרה הייתה צריכה להרוג את כולם בעונה 3).

     • miss bojarsky

      נו, לפחות אנחנו מסכימים על השורה התחתונה 🙂

© עידו ישעיהו